Reklamları Kapat

Kirsten Dunst Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Kadın Affetmez (Dublaj+Altyazılı) 6.5/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Dram, Gerilim Gösterim : 30 Aralık 2017 Imdb : 6.5 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : The Beguiled

Onbaşı McBurney, Amerika İç Savaşı sırasında yaralanır. Yardıma muhtaç halde olan McBurney, erkeklerini savaşa uğurlamış bir grup kadının ikamet ettiği bir okula sığınır. Onbaşı, düşmandan merhamet beklemekte, iyileşip güvenli bölgeye kavuşmanın hayallerini kurmaktadır. Bir korku öznesi olarak bulunduğu evde bir arzu nesnesine dönüşmesi ve evdeki dengeleri büsbütün bozması uzun sürmeyecektir.
Clint Eastwood ‘un az bilinen, kaliteli filmlerinden olan 1971 tarihli Kadın Affetmez filminin yeniden çevrimi. Senaryosunu ise yine Coppola (Yönetmen), Thomas Cullinan’ın romanından uyarladı. Müzik: Laura Karpman Not: 4 Ödül ve 11 Adaylık.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

07.12.2017

İzlenme : 30.470

Sonra İzleFavorilere Ekle
Woodshock (Altyazılı) 4.9/10
AltyazılıTür : Dram, Gerilim Gösterim : 02 Eylül 2017 Imdb : 4.9 Yapım : 2017

Yönetmen : ,

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Woodshock

Moda dünyasının yakından tanıdığı ünlü stilistler Kate ve Laura Mulleavy’nin yönetmen koltuğunu paylaştığı Woodshock, yalnızlık, paranoya ve kederin harmanlandığı fantastik bir dünyada geçiyor. Kristen Dunst’ın canlandırdığı Theresa karakteri yaşadığı büyük bir kaybın ardından gerçek dünyayla bağını koparan bir kadını canlandırıyor. Theresa’nın aklın sınırlarının ötesine geçtiği ve geri dönüşünün muamma olduğu bu tuhaf atmosferde yaşadıkları Woodshock filminin hem temasını hem de görselliğini etkileyen ögeler olarak dikkat çekiyor.

 

Fragman Filmi İzle

17.11.2017

İzlenme : 8.844

Sonra İzleFavorilere Ekle
Gece Yarısı (Dublaj+Altyazılı) 6.7/10
Türkçe DublajTür : Macera, Dram, Gizem Gösterim : 25 Kasım 2015 Imdb : 6.7 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Sığınak ile tanıdığımız Jeff Nichols´ın Berlin´de Altın Ayı için yarışan yeni filmi Midnight Special, 80´li yılların fantastik filmlerine bir saygı duruşu adeta. Roy, oğlu Alton´ı bir zamanlar üyesi olduğu dini tarikata kaptırmıştır. Özel güçlere sahip olan Alton´ın sadece bu tarikat değil, devlet de peşindedir. Bunun üzerine Roy arkadaşı Lucas´ın yardımıyla oğlunu kaçırır. Bir süre sonra onlara eşi Sarah da katılır. Böylece devlet ajanlarından kaçarken, Alton´ın güçlerinin de keşfedileceği bir yolculuk başlar. Baştan sona nefes nefese izlenen bu fantastik gerilimle Nichols, Spielberg, Carpenter veya Shyamalan gibi yönetmenlere göndermeler yapıyor ama kendi tarzını korumayı da başarıyor. Not: 2 ödül ve 3 adaylık.

Fragman Filmi İzle

04.03.2017

İzlenme : 27.926

Sonra İzleFavorilere Ekle
Örümcek Adam – Spider-Man 7.3/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Macera Gösterim : 14 Haziran 2002 Imdb : 7.3 Yapım : 2002

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Spider-Man

Sıradan bir lise öğrencisi olan Peter Parker’ın hayatı bir gün bir örümcek tarafından ısırılmasıyla tamamen değişir. Çünkü bu örümcek sıradan bir örümcek değildir, genetik olarak özelikle geliştirilmiş, bilimsel amaçlarla kullanılan bir denektir. Öte yandan olan olmuştur ve Parker’da tuhaf değişiklikler baş göstermektedir.

Not: 2 Oscar adaylığı. 13 farklı ödül ve 48 adaylık.

Fragman Filmi İzle

24.03.2016

İzlenme : 55.761

Sonra İzleFavorilere Ekle
Ocak Ayının İki Yüzü 6.2/10
Türkçe DublajTür : Gerilim Gösterim : 16 Mayıs 2014 Imdb : 6.2 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : The Two Faces of January

Yıl 1962. Parmakla örnek gösterilen bir Amerikalı çift olan Chester MacFarland ve eşi Colette, Atina’ya seyahat ederler. Akropolis’i gezerken tur rehberi olarak çalışan Rydal ile çalışırlar. Colette’nin güzelliğine kapılan ayrıca Chester’ın zenginliğinden etkilenen Rydal çiftin akşam yemeği davetini kabul eder. Fakat Rydal çiftin kaldığı otele gittiğinde her şeyin dışardan göründüğü gibi olmadığını kısa sürede fark edecektir. Chester, baygın yatan bir adamı sürüklemek için kendisinden yardım isteyince Rydal bu Amerikalı çiftin sakladığı karanlık sırlara doğru çekilecektir.

Fragman Filmi İzle

22.05.2015

İzlenme : 16.255

Sonra İzleFavorilere Ekle
Aşkın Çekimi 6.4/10
Türkçe DublajTür : Fantastik, Romantik, Bilim-Kurgu Gösterim : 05 Nisan 2013 Imdb : 6.4 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Upside Down

Adam sıradışı bir evrende görünüşte oldukça sıradan bir adamdır. Mütevazi bir şekilde hayatını idame ettirmek için çabalamaktadır ancak bir zamanlar tanıştığı başka bir dünyadan –alt üst edilmiş varlıklı bir dünyadan- gelen Eve isimli bir kız aklından çıkmamaktadır. Çocukluk dönemindeki flörtleşmeleri imkansız bir aşka dönüşmüştür. Adam Eve’i bir gün televizyonda görünce, ona ulaşabilmek için önüne çıkan bütün engelleri aşmaya karar verir.

Fragman Filmi İzle

18.06.2014

İzlenme : 94.088

Sonra İzleFavorilere Ekle
Bekarlığa Veda – Bachelorette 5.2/10
Türkçe DublajTür : Komedi Gösterim : 21 Aralık 2012 Imdb : 5.2 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Amerikan yapımı, kaliteli bir gençlik filmi. bütün gençlik yılları ve lise hayatı boyunca küçük görülmüş bir gencin zaman geçtikçe kendine güveni gelir. Eskiden şişman ve hantal olan o genç şimdi sportik ve çok yakışıklı biri olmuştur. Çok yakın zamanda evlenecek olan bu adam, gençliğinin baharında son kez bir parti düzenleyerek bekarlığa veda edecektir. Lisede kendisini küçük düşüren 3 kız da bu partiye davetlidir ve hiç beklenmedik şeyler yapacaklardır.

Fragman Filmi İzle

16.06.2013

İzlenme : 131.357

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yolda (Altyazılı) 6.1/10

Jack Kerouac’ın ‘Yolda’ kitabı sinemaya uyarlanması en güç edebi eserlerden biri olarak belirtilmekteydi. Ancak kitabın basılmasından yarım asır sonra bu işe kol sıvayan kişi, Motosiklet Günlüğü filminin yönetmeni Walter Salles olunca bir hayli içimizde bulunan şüphelerden kurtulduk. İzlemeye başlamamızın ardından ise kaygı yerini güvenli bir tatmine bırakacaktır. IMDB’de 14.000 kişi tarafından 6.1 puanıyla değerlendirilmiş olan Yolda filmini izledikten sonra Mafya filmini izlemenizi öneriyoruz.

Fragman Filmi İzle

26.03.2013

İzlenme : 7.905

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 123
Yukarı Çık