Reklamları Kapat

Kate Beckinsale Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Karanlıklar Ülkesi 5: Kan Savaşları (Dublaj+Altyazılı) 6.3/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Korku Gösterim : 02 Aralık 2016 Imdb : 6.3 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Underworld 5: Blood Wars

Anna Foerster’in yönetmenliğini üstlendiği, Kate Beckinsale’in Selene’e yeniden can vereceği Karanlıklar Ülkesi: Kan Savaşları, Lycan ve Vampir Savaşı arasında kalmış Selene’in hikâyesini anlatmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü Karanlıklar Ülkesi (Underworld) serisinin yeni ve son filmi, Karanlıklar Ülkesi: Kan Savaşları’nda Selene, kendisine ihanet eden Lycan’lar ve de Vampirler’in büyük saldırısı altındadır. Yanında yer alan David ve babası Thomas ile birlikte, Selene, bu en büyük fedakarlığı yapmasını gerektirse de Lycan’lar ve Vampirler arasındaki savaşı mutlaka sona erdirmelidir.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj’da eklenerek güncellendi. Ayrıca serinin eski filmleri’de izleyemeyenler için güncellenmiştir.

Fragman Filmi İzle

15.03.2017

İzlenme : 44.461

Sonra İzleFavorilere Ekle
The Disappointments Room (Altyazılı) 3.9/10
AltyazılıTür : Dram, Korku, Gerilim Gösterim : 01 Eylül 2016 Imdb : 3.9 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : El ático

Bir ailenin kırsal alanda bulunan bir eve yerleşmesiyle başlayan gerilim dolu olaylara odaklanacak olan The Disappointments Room, drama ve korku filmi severlerin dikkatini çekecek gibi gözüküyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda Disturbia, I’m Number Four ve Eagle Eye gibi filmlerle adını duyuran D.J. Caruso oturuyor. The Disappointments Room’un senaryosuysa Wetworth Miller tarafından kaleme alındı. Kate Beckinsale, Lucas Till ve Gerald McRaney gibi oyuncuların rol aldığı film, 9 Eylül tarihinde izleyicisiyle buluşacak.
Film hakkında daha fazla bilgi için ; Burayı tıklayıp Vikipedi den öğrenebilirsiniz.

Fragman Filmi İzle

08.03.2017

İzlenme : 2.196

Sonra İzleFavorilere Ekle
Aşk Ve Dostluk 6.6/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram, Romantik Gösterim : 01 Haziran 2016 Imdb : 6.6 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Love & Friendship

1790’larda geçen Aşk ve Dostluk güzel dul Lady Susan Vernon’ın cilveleşmeleri hakkında sosyetede dolaşan söylentilerin eşinin ailesinin malikânesine kadar ulaşması etrafında dönen bir hikâye üzerine kurulmuştur. Olay bu hâle gelince kendisini ve sosyeteye yeni tanıtılmış olan gönülsüz kızı Frederica’yı güvence altına alacak bir eş kararı alır. Eşinin ailesinin malikânesinde geçici ikâmetlerini sürdürürken kızı Frederica ve elbette kendisi için çöpçatanlık yapmaya başlar.

Fragman Filmi İzle

07.01.2017

İzlenme : 4.189

Sonra İzleFavorilere Ekle
Meleğin Yüzü 4.7/10
Türkçe DublajTür : Dram Gösterim : 27 Mart 2015 Imdb : 4.7 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : The Face of an Angel

Britanya sinemasının her daim heyecan uyandıran yönetmeni Michael Winterbottom’ın yeni filmi Meleğin Yüzü, yönetmenin yankıları hâlâ süren meşhur “Amanda Knox Davası”ndan etkilenerek yaptığı bir psikolojik gerilim. Toskana’da Britanyalı bir kız öğrencinin ev arkadaşları tarafından öldürülmesinin ardından bu tuhaf vakanın peşine takılan iki kişiden biri bir gazeteci, diğeri ise bir belgeselci. Dante’nin İlahi Komedya’sı gibi üç bölüme ayrılan filmde Winterbottom, gerilimi had safhada tutarak cinsellik, dehşet ve gizem kokan ürkütücü bir cinayet hikâyesine ışık tutmanın derdinde.
 

Fragman Filmi İzle

12.06.2016

İzlenme : 2.831

Sonra İzleFavorilere Ekle
Ne Dilersen 6.0/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Bilim Kurgu Gösterim : 26 Haziran 2015 Imdb : 6.0 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Absolutely Anything

Bir öğretmen sıradışı sihirli güçleri olduğunu keşfettikten sonra kendisini bitmek bilmeyen talihsizlikler zincirinin içinde bulur! Yönetmenliğini Terry Jones’un üstlendiği filmin senaryosu ise Jones ile birlikte Gavin Scott’a ait. Kadrodaysa Kate Beckinsale, Robin Williams ve Simon Pegg gibi yıldız isimler yer alıyor..

 

Fragman Filmi İzle

22.02.2016

İzlenme : 31.312

Sonra İzleFavorilere Ekle
Eliza Graves – Stonehearst Asylum (Altyazılı) 6.9/10
AltyazılıTür : Gerilim Gösterim : 14 Haziran 2014 Imdb : 6.9 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Eliza Graves

Edgar Allan Poe’nun kısa hikayesinden sinemaya uyarlanan film, yazarın diğer eserlerinde olduğu gibi karanlık bir tona sahip. Tıp fakültesinden mezun olan bir öğrenci ilk görevi için bir akıl hastanesine atanır. Hastaların hareket ve gündeliklerine zamanla alışan genç adam zamanla buraya alışır. Fakat bir süre sonra hiçbir şeyin göründüğü gibi basit ve sıradan olmadığını fark eder…

 

Fragman Filmi İzle

03.11.2014

İzlenme : 49.751

Sonra İzleFavorilere Ekle
Kayıp Yol 5.8/10
Türkçe DublajTür : Dram, Suç Gösterim : 26 Şubat 2009 Imdb : 5.8 Yapım : 2008

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Amerika sokakları tehlikeli bir hal almıştır. Amerika da yaşayan insanların hayatları tehlike altındadır. Bir çete tamamı yabancılardan oluşan restoranlara rastgele ateş etmektedir. Amaçları belli olmayan bu çeteler bir restoranda insanları sıkıştırır ve onlara eziyet ederler. İçinde bulundukları durumdan haz almayan insanlar bir dayanışma içerisine gireceklerdir. Çaresizce yardımlaşmayı öğreneceklerdir. Bu çetelerin elinden kurtulmak için ellerinden geleni yaparak sağ kalmaya çalışacaklardır. Büyük bir trajedi insanları beklemektedir. İyi seyirler dileriz filmizlesene.com.tr ailesi

Fragman Filmi İzle

30.08.2012

İzlenme : 7.838

Sonra İzleFavorilere Ekle
Göklerin Hakimi 7.5/10
Türkçe DublajTür : Biyografi, Dram Gösterim : 18 Şubat 2005 Imdb : 7.5 Yapım : 2004

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Ergenlikten yeni çıkmış Hughes, babasının matkap ucu fabrikasından kalan serveti, I. Dünya Savaşı’nda savaşan uçakları konu alan “Cehennem Melekleri” adında bir film çekmek için kullanmak gibi çılgın bir karar alan Hughes, benzeri olmayan bir film yapmak üzere yola çıkar ve bu yol ona büyük bir şöhreti de beraberinde getirir.

Fragman Filmi İzle

26.06.2012

İzlenme : 31.387

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 123
Yukarı Çık