Film İzle Sitemizde 42 Kategoride 7642 Film Bulunmaktadır.

18 Mayıs 2017'de Eklenmiş, 1.184 Kişi İzlemiş, 0 Yorum Yapılmış

Beklenmedik Misafirler 5.0/10


Havaların olağanın üstünde soğuk olması, Fransa’da hükümeti yeni tedbirler almaya iter: Maddi durumu iyi olan insanlar, zor durumdaki vatandaşlara evlerini açacaktır. Fakat Paris’in lüks mahallelerinde yaşayanlar, bu karardan hiç hoşlanmazlar.

 

Gösterim tarihi: 23 Aralık 2015
Filmizlesene.com.tr puanı: 5.2/10
IMDB puanı: 5.0/10
Yapım: 2015
Oyuncular: , , ,
Tür: Komedi
Senaryo:
Yönetmen:
Orijinal İsim: Le grand partage

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

04 Eylül 2015'de Eklenmiş, 11.554 Kişi İzlemiş, 28 Yorum Yapılmış

Hayatımın Şarkısı 7.3/10


İnsanın yüreğini ısıtan bu komedi-dramın başrolünde 16 yaşındaki Paula ve mandıracılık yapan ailesi var. Paula ailenin tek işiten üyesi olarak, neredeyse her gün sağır anne babası ile kardeşinin mecburi çevirmenliğini yapmaktadır. Günün birinde, şarkı söyleme yeteneğini keşfeden müzik öğretmeninin cesaretlendirmesiyle bir şarkı yarışmasına katılmaya karar verir; ancak bu karar ona bağımlı yaşayan ailesini bırakmak ve yetişkinliğe ilk adımı atmak anlamına gelecektir. Aynı zamanda “O Ses Fransa” yarışmacısı olan Louane Emera filmdeki şarkıları da kendi seslendirdi ve Paula rolüyle övgü topladı.

Gösterim tarihi: 19 Haziran 2015
Filmizlesene.com.tr puanı: 6.9/10
IMDB puanı: 7.3/10
Yapım: 2014
Oyuncular: , ,
Tür: Komedi
Senaryo:
Yönetmen:
Orijinal İsim: La famille Bélier

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

09 Mayıs 2013'de Eklenmiş, 12.990 Kişi İzlemiş, 4 Yorum Yapılmış

St. Tropez Tatili 4.6/10


10 sene önce Korsika’da yaptıkları tatil sırasında arkadaş olan Nadine, Cora, Louis ve kardeşi Mathieu sık sık birlikte plan yapmaktadırlar. Bu kezde dünyadaki zenginlerin ve sosyetenin gitmeyi tercih ettiği tatil şehri olan Saint Tropez’e giderek burada beraber eğlenmeyi ve gezmeyi planlarlar. St. Tropez’e giden arkadaşlar, şans eseri karşılaştıkları bir rehber ile tanışırlar. Eric, bu arkadaş grubuna bir söz verir ve onlara hayatlarındaki yaşadıkları en iyi anları yaşatacaklarını ve beraber çok güzel vakit geçireceklerini söyler. 4 arkadaşı bu harika tatil sırasında bakalım neler bekliyor…

Filmizlesene.com.tr puanı: 5.2/10
IMDB puanı: 4.6/10
Yapım: 2008
Oyuncular: , , ,
Tür: Komedi
Senaryo: ,
Yönetmen:
Orijinal İsim: Les randonneurs à Saint-Tropez

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

01 Nisan 2013'de Eklenmiş, 6.098 Kişi İzlemiş, 3 Yorum Yapılmış

Bana Kendinden Bahset 6.1/10


40 yaşındaki Mélina Fransa’nın en popüler seslerinden bir tanesinde. Radyo programında insanların psikolojik ve cinsel problemlerine tabulardan uzak, esprili ve pervasız çözümler bulmaktadır. Sesini herkes tanır ancak kimse yüzünü şu ana kadar görmemiştir. Kimseyle kesinlikle görüşmemekte, zengin muhitinde evde kalmış kız hayatı sürmektedir. Daha önce hiç karşılaşmadığı annesini aramak için gider ve onun kalabalık bir ailede banliyö hayatı sürdüğünü öğrenir. Kendini tanıtmadan annesine yaklaşmaya çalışır… IMDB’de 500 kişi tarafından 6.1 puanıyla değerlendirilmiş olan Bana Kendinden Bahset filmini izledikten sonra Büyük Fırtına filmini izlemenizi öneriyoruz.

Gösterim tarihi: 11 Ocak 2012
Filmizlesene.com.tr puanı: 6.7/10
IMDB puanı: 6.1/10
Yapım: 2012
Oyuncular: , , , , , , , , , , , , , ,
Tür: Dram
Senaryo:
Yönetmen:
Orijinal İsim: Parlez-moi de vous

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

09 Ocak 2013'de Eklenmiş, 12.267 Kişi İzlemiş, 5 Yorum Yapılmış

Polis 7.3/10


Polis Departmanının Çocuk Koruma Birimi’ndeki polislerin günlük iş rutinlerinde genelde yaptıkları şeyler şunlardır: çocuk tacizcilerini içeri tıkmak, rüşte ermemiş yankesicileri tutuklamak, öğle yemeğinde duygusal ilişkileri üzerinde kafa patlatmak, çocuklarına kötü davranan anne babaları sorgulamak, çocuklardan ifade almaya çalışmak, ergen cinselliğinin aşırıya kaçtığı durumlarla karşılaşmak, meslektaşlarla dayanışma içinde olmak ve en uygunsuz anlarda gülme krizine girmek. En kötü olaylara tanık olup normal yaşamaya çalışmak. Bu polisler her gün karşılaştıkları gerçeklikle özel hayatlarını nasıl dengeliyorlar?

Grubun aşırı duyarlı kapalı kutusu Fred, birimin belgeselini çekmek için İçişleri Bakanlığı tarafından atanan Melissa’nın araştırmasıyla yüzleşmekte zorlanacaktır.

Gösterim tarihi: 27 Haziran 2011
Filmizlesene.com.tr puanı: 7.5/10
IMDB puanı: 7.3/10
Yapım: 2011
Oyuncular: , ,
Tür: Dram, Suç
Senaryo: ,
Yönetmen:
Orijinal Adı: Polisse

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

24 Haziran 2012'de Eklenmiş, 6.654 Kişi İzlemiş, 1 Yorum Yapılmış

Acı Tatlı Tesadüfler 5.8/10


Çalıştığı şirket iflas edip kapanınca işsiz kalan üç çocuk annesi France, yeni bir iş bulmak ve hayatını sürdürmek için Paris’e taşınır. Steve ise Londra’da çalışan ve France’ın bir önceki iş yerinin kapanmasına neden olan insandır! İkisinin yolları bir şekilde kesişir ve evde bir yardımcıya ihtiyaç duyan Steve’in iş teklifini France kabul eder. Üstelik 3 yaşındaki oğlu Alban’ın yarattığı sorunlarla baş etmesi için Steve’in bir hizmetçiden daha fazlasına ihtiyacı vardır.

İspanyol Pansiyonu (2002), Rus Bebekler (2005) ve Paris’in (2008) filmleriyle ülkemizde tanınan Fransız yönetmen Cédric Klapisch’in son işi olan filmin başrollerini Karin Viard ve Gilles Lellouche paylaşıyor. Cinsel göndermeleri, ailevi değerleri ve melodramik yapısıyla tam bir Fransız filmi olan yapım vizyondan önce Filmekimi’nde görücüye çıkmıştı…

Gösterim tarihi: 16 Aralık 2011
Filmizlesene.com.tr puanı: 5.8/10
IMDB puanı: 5.8/10
Yapım: 2011
Oyuncular: , ,
Tür: Komedi, Dram
Senaryo:
Yönetmen:
Orijinal Adı: Ma part du gâteau

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

31 Ağustos 2011'de Eklenmiş, 40.848 Kişi İzlemiş, 31 Yorum Yapılmış

Dünyanın Son Günleri 6.3/10


Mathieu Amalric, Robinson rolünü canlandırmaktadır. Robinson çoğu kişiyi etkileyen bir virüs nedeniyle en önemli uzuvları olan kollarını kaybetmiştir. Chloe ile evlidir. Fakat Laetitia’ya aşırı bağlı kalınca umutsuzca aşık olur ve karısını terk eder. Laetitia’yı bulmak umuduyla yaşadığı ülkeyi dolaşacaktır. Bu yolculuk onu enkaz altındaki bir kıtada romantik maceralar yaşatacak; yeryüzünün yok oluşuyla kendi varoluşu arasındaki çelişkiler, ona yeni bir dünyanın kapılarını açacaktır.. Farklı içeriklere değinilen film, izlendiğinde vakit kaybı dedirtmeyecek konulara sahiptir.

Gösterim tarihi: 19 Ağustos 2009
Filmizlesene.com.tr puanı: 6.7/10
IMDB puanı: 6.3/10
Yapım: 2009
Oyuncular: , , , , , , , , , , , ,
Tür: Bilim Kurgu, Fantastik
Senaryo: , ,
Yönetmen: ,
Orijinal Adı: Happy End, Les derniers jours du monde

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

Film Kategorileri

Twitter'da Takip Edin

Reklamı geçmek için tıklayınız     
 
Yukarı Çık