Reklamları Kapat

Kareena Kapoor Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Yalan Çemberi 7.3/10
Türkçe DublajTür : Suç, Dram, Gizem Gösterim : 29 Kasım 2012 Imdb : 7.3 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Talaash

Polis müfettişi Surjan(Aamir Khan) oğlu Karen’i bir kaza sonucu kaybettiğinden eşi Roshini(Rani Mukerji) evlilikleri bitmek üzeredir. Bu sırada Bollywood yıldızı Arman Kapoor’un şüpheli bir trafik kazası yüzünden ölümü üzerine Surjan Singh soruşturmaya başlar. Genelevde çalışan Simran (Kareena Kapoor) sayesinde derinlerde saklı kalmış gerçekler bir bir gün yüzüne çıkmıştır. Çıkan gerçekler bazıları için azap dolu günlerin başlangıcı, bazıları içinse huzura ermenin mutluluğu olacaktır..
Not: 5 ödül ve 12 adaylık.
Yalan Çemberi filmini izledikten sonra Hindistan yapımı diğer; Ghajini , 3 Aptal (3 Idiots) , Yakın Koruma (Bodyguard) , Lagaan , Holiday ve Benim Sevgili Bindu’m filmini izlemenizi veya göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Fragman Filmi İzle

10.01.2017

İzlenme : 20.560

Sonra İzleFavorilere Ekle
Kim Kadın Kim Koca (Altyazılı) 5.8/10
AltyazılıTür : Komedi, Romantik Gösterim : 10 Haziran 2016 Imdb : 5.8 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Ki and Ka

Kia, (Kareena Kapoor) her kadının çalışıp sadece evlerinde oturarak kocaları sayesinde hayatta kalmasına karşı çıkan başarılı bir iş kadını olmayı hedeflemektedir. Çandigarh’tan Delhi’ye uçakla gittiği sırada Kabir’le (Arjun Kapoor) tanışır. Kia, Kabir’in aynı annesi gibi bir “ev hanımı” olmayı hayal ederken bir iş adamı olmak için kendini yormak istemediğini öğrenirken aslında babasının mirasını ve izlediği kariyer yolunu kesinlikle reddeden, son derece başarılı bir müteahhidin (Rajit Kapoor) oğlu olduğunu da fark eder.

Fragman Filmi İzle

15.07.2016

İzlenme : 13.073

Sonra İzleFavorilere Ekle
Bajrangi Bhaijaan (Altyazılı) 8.1/10
AltyazılıTür : Macera, Komedi, Dram Gösterim : 17 Temmuz 2015 Imdb : 8.1 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Bajrangi Bhaijaan

Pakistanlı konuşamayan küçük bir kız çocuğu Hindistan’da kaybolur. Bir adam (Salman Khan) ailesine geri götürmek için bu çocuğa sahip çıkar.

Fragman Filmi İzle

09.08.2015

İzlenme : 75.039

Sonra İzleFavorilere Ekle
Asoka 6.4/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Tarihi Gösterim : 13 Eylül 2001 Imdb : 6.4 Yapım : 2001

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Krallık ile başlayıp rahipliğe kadar giden bir adamın Buda’dan öğrendiklerini tüm insanlık alemi ile paylaşmasını anlatan bu filmde büyük bir imparatorun dünyaya verdiği eğitim anlatılıyor. Buda’ya olan saygısını hiçbir zaman yitirmeyen ve onun yolundan ilerleyen imparator, eğitim sürecinde birçok zorluk ile karşılaşıyor ancak kendini ve bedenini Buda’ya adadığı için bu eğitimi tamamlamak zorundadır ve karşısına çıkan tüm engelleri de birer birer aşmaktadır. İmparator’un Buda için verdiği savaşı anlatan film Hint yapımı olarak karşımıza çıkıyor.

Fragman Filmi İzle

05.08.2013

İzlenme : 120.833

Sonra İzleFavorilere Ekle
Ra.One (Altyazılı) 4.8/10
AltyazılıTür : Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu Gösterim : 24 Ekim 2011 Imdb : 4.8 Yapım : 2011

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : Ra.One

Benim Adım Khan filmiyle mükemmel beğeni kazanan Shah Rukh Khan, Ra.One filminde başrol oyuncusu olarak yine mükemmel oyunculuğunu sergiliyor.
Shekhar Subramaniam (Shahrukh Khan) video oyunları yaratıcısıdır, bir gün oğlunun video oyunlarındaki kötü adamları sevdiğini öğrenir. Kötü adamları sevmesede oğlu için kötülerin kaybetmeyeceği yeni bir oyun yaratmaya karar verir. Yarattığı video oyunundaki kötü adam, yani Ra.One yazılıma uymamaktadır. Deneme oyunlarında Shekhar’ın oğlu Prateek (Lucifer) tarafından yenilgiye uğramayı hazmedemez ve onun peşine düşer. İlk karşısına çıkan Lucifer olmayacaktır. Not: 9 Ödül ve 6 Adaylık.
Ra.One filmini izledikten sonra Hindistan yapımı diğer; Ghajini , 3 Aptal (3 Idiots) , Yakın Koruma (Bodyguard) , Lagaan , Yalan Çemberi ve Holiday filmini izlemenizi veya göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Fragman Filmi İzle

29.12.2011

İzlenme : 55.881

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık