Reklamları Kapat

Johnny Depp Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı (Dublaj+Altyazılı) 7.0/10

Çılgın maceraları ile bilinen, kaptanları şahı ama bir o kadar talihsiz Jack Sparrow, yelken açtığı sularda yaklaşan kötü rüzgarları hisseder. Korkunç Kaptan Salazar’ın yönetimindeki ölümcül hayalet korsanlar, denizdeki tüm korsanları öldürerek Şeytan Üçgeni’nden kaçmayı başarmıştır; hayatta kalan tek korsan kaptan ise Jack’tir. Jack, Salazar’ın gazabından ve intikamından kurtulmak için Poseidon Asası’nın peşine düşer. Bu efsanevi asayı bulmak içinse güzel ve zeki gökbilimci Carina Smyth ve Kraliyet Donanması’ndan dik başlı, genç bir denizci olan Henry ile zorlu bir anlaşma yapar. Küçük ve külüstür gemisi Dying Gull’un dümenindeki Jack Sparrow, hem kötü kaderini tersine çevirmenin hem de şimdiye dek karşına çıkan en dişli ve korkunç düşmandan kurtulmanın yollarını arayacaktır.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

15.09.2017

İzlenme : 106.095

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yoga Hayranları 4.3/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Fantastik, Korku Gösterim : 01 Eylül 2016 Imdb : 4.3 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Yoga Hosers

Market çalışanı olan iki genç kız yoga merakları olduğunu için büyük bir parti ermeye karar verirler. Partileri için bütün hazırlıkları tamamladıktan sonra partinin başlamasından kısa bir süre beklenmedik bir tehdit ile karşı karşı kalırlar. Bu tehditle tek başlarına baş edemeyeceklerini bilen kızlarımız efsane olarak bilinen bir adamla takım olmaya karar verirler.

Fragman Filmi İzle

26.03.2017

İzlenme : 3.837

Sonra İzleFavorilere Ekle
Alis Harikalar Diyarında 2: Aynanın İçinden 6.2/10
Türkçe DublajTür : Macera, Aile, Fantastik Gösterim : 27 Mayıs 2016 Imdb : 6.2 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Alice Through the Looking Glass

Alis Kingsleigh (Wasikowska) son birkaç yılını babasının adımlarını takip ederek geçiriyor ve açık denizlere seyahat ediyor. Londra’ya dönüş yolunda sihirli bir aynayla karşılaşıyor ve yeraltının fantastik dünyasına dönerek arkadaşları olan Beyaz Tavşan (Sheen), Absolem (Rickman), Cheshire Kedisi (Fry) ve kendisi olmayan Çılgın Şapkacı’yla (Depp) karşılaşıyor. Şapkacı büyüklüğünü kaybettiği için Mirana (Hathaway) Alis’i zamana hükmeden Büyük Saat’in odasının içersindeki Renkküreyi ödünç almak üzere bir yolculuğa gönderiyor. Geçmişe giden Alis, hayatlarının farklı dönemlerindeki dostları ve düşmanlarıyla karşılaşıyor ve zaman dolmadan önce Şapkacı’yı kurtarmak için amansız bir mücadeleye giriyor. Tim Burton tarafından yaratılan ve 2010’da beyaz perdede gösterime giren “Alis Harikalar Diyarında” filminin devamı niteliğindedir.

Fragman Filmi İzle

21.09.2016

İzlenme : 12.220

Sonra İzleFavorilere Ekle
Evrim 6.3/10
Türkçe DublajTür : Dram, Gizem, Romantik Gösterim : 10 Ekim 2014 Imdb : 6.3 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Transcendence

Bilim adamı Will, istedikleri teknolojik yardımı yapmadığı için bir terörist grubun saldırısına uğrar ve cinayete kurban gider. Kendisi gibi bilim adamı olan eşi Evelyn, Will’in beynini gelişmiş bir süperbilgisayara entegre eder. Will’in bedeni ölmüştür ama beyni eşiyle yeniden iletişime geçer. Dahası Will, bağlı olduğu bilgisayardan internet aracılığı ile tüm dünyayı yaklaşan terörist tehlikeye karşı uyarmaya başlar. Fakat terörist grup Will’in hala hayatta olduğunu fark edince, super-bilgisayarı yok etmek için harekete geçerler… Not: 2 ödül ve 5 adaylık.

Fragman Filmi İzle

14.07.2016

İzlenme : 4.662

Sonra İzleFavorilere Ekle
Karayip Korsanları 3: Dünyanın Sonu 7.1/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Macera, Fantastik Gösterim : 25 Mayıs 2007 Imdb : 7.1 Yapım : 2007

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Pirates of the Caribbean: At World’s End

Kaptan Jack Sparrow’u, Davy Jones’un sandığındaki akıllara zarar tuzaktan kurtarıp özgürlüğüne kavuşturmaya kararlı olan Will Turner ile Elizabeth Swann, çaresizlik içinde Kaptan Barbossa ile ittifak yaparlar. Doğu Hindistan Ticaret Şirketi’nin kontrolü altında olan Davy Jones’un ürkütücü görünümlü hayalet gemisi The Flying Dutchman, dünyanın bütün denizlerini kasıp kavurmaktadır. İhanet, vefasızlık ve dönekliğin kol gezdiği vahşi denizlerde yelken açan korsanlarımızın yolu egzotik Singapur’a düşer. Burada sevimli ve kurnaz Çinli korsan Sao Feng ile karşılaşırlar. Dünyanın sonu olarak tanımlanan uzakdoğu okyanuslarındaki bu nihai savaşta terazinin dengeleri ortadadır. Korsanların her biri sadece kendi hayatı ve kaderi için taraf olmakla kalmayacak; aynı zamanda özgürlük sevdalısı korsan yaşam tarzının geleceğini kurtarma mücadelesi verecektir. 2 Oscar adaylığı. 20 ödül ve 41 adaylık.

Fragman Filmi İzle

21.02.2016

İzlenme : 3.883

Sonra İzleFavorilere Ekle
Karayip Korsanları 2: Ölü Adamın Sandığı 7.3/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Macera, Fantastik Gösterim : 14 Temmuz 2006 Imdb : 7.3 Yapım : 2006

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest

Düzenbaz ve üçkağıtçı korsan Jack Sparrow’un, hayalet gemi Uçan Hollandalı’€˜nın efsanevi korsanı Davy Jones’a kan borcu vardır. Sparrow, bu borcunu ödemediği takdirde sonsuza kadar onun kölesi olarak yaşayacaktır. Bu durumdan kurtulmanın tek yolu ise Ölü Adamın Sandığı’nı ele geçirmek ve böylelikle de Davy Jones’u kontrol edebilmektir.

Not: 1 Oscar ödülü. 42 farklı ödül ve 51 adaylık.

Fragman Filmi İzle

21.02.2016

İzlenme : 3.101

Sonra İzleFavorilere Ekle
Karayip Korsanları 1: Siyah İnci’nin Laneti 8.0/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Macera, Fantastik Gösterim : 29 Ekim 2003 Imdb : 8.0 Yapım : 2003

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

Hafif üçkağıtçı fakat bir o kadar da sevimli Kaptan Jack Sparrow’un (Johnny Depp) korsanlık yaşamı, düşmanı kurnaz Kaptan Barbossa’nın (Geoffrey Rush), gemisi Siyah İnci’yi çalmasıyla altüst olur. Bu da yetmezmiş gibi Kaptan Barbossa, Port Royal kasabasına saldırır ve belediye başkanının güzeller güzeli kızı Elizabeth’i (Keira Knightley) kaçırır. Kızı kurtarmak ve Siyah İnci’yi yeniden ele geçirmek amacıyla Elizabeth’in çocukluk arkadaşı Will (Orlando Bloom) ve Jack güçlerini birleştirirler. Will’in bilmediği ise lanetli bir hazinenin Barbossa’nın kaderini nasıl değiştirdiği ve onu ve mürettebatını nasıl sonsuza kadar ölümsüz olarak yaşamaya mahkum ettiğidir.
Not: 5 Oscar adaylığı. 31 farklı ödül ve 88 adaylık.

Fragman Filmi İzle

21.02.2016

İzlenme : 5.978

Sonra İzleFavorilere Ekle
Kara Düzen (Dublaj+Altyazılı) 6.9/10
Türkçe DublajTür : Biyografi, Suç, Dram Gösterim : 16 Ekim 2015 Imdb : 6.9 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Black Mass

Güney Boston bölgesinin en azılı suçlularından olan Whitey Bulger, aynı zamanda eyalet senatörünün de erkek kardeşidir. Kendisini temiz çıkartmak için, bir mafya ailesine karşı FBI muhbiri olmayı kabul eder… Yönetmenliğini Scott Cooper’ın üstlendiği filmin uyarlama senaryosunda da Cooper’ın imzası var. Filmde Whitey Bulger rolünde Johnny Depp seyrederken abisi Bill Bulger olaraksa Benedict Cumberbatch karşımıza çıkıyor.
Not: 5 ödül ve 11 ödül adaylığı

Fragman Filmi İzle

16.01.2016

İzlenme : 28.350

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 1234
Yukarı Çık