Reklamları Kapat

Joey Starr Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Yakın Koruma 3.7/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Komedi Gösterim : 18 Ocak 2015 Imdb : 3.7 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Les gorilles

Ünlü kişileri koruma biriminin başında olan Alfonso, gösteri dünyasının büyüsüne hayran, deneyimsiz Walter ile takım kurmak zorunda kalır. Bir araya gelmesi imkansız bu ikili R’n’B’nin genç yıldızı Jal-Y’nin korunmasını üstlenecektir.

 

Fragman Filmi İzle

10.01.2018

İzlenme : 8.885

Sonra İzleFavorilere Ekle
Büyük Tuzak 5.7/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim Gösterim : 03 Temmuz 2015 Imdb : 5.7 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Colt 45

Çok iyi bir nişancı olan Vincent, beklentilerin aksine polis harekat birliğine katılmayı reddeden bir silah eğitmenidir. 22 yaşındaki genç nişancı, teşkilatın yozlaşmış üyelerinden biri olan Milo ile tanışır ve kendisini tehlikeli bir girdabın içinde bulur. Vincent, vaftiz babası Chavez’in de içinde olduğu ve iki tarafın da polis olduğu bu kavgada uğruna savaştığı değerleri sorgulayacaktır. Kapana kısılmış olan Vincent’ın içindeki acımasız tarafı açığa çıkarmaktan başka şansı kalmaz.

Fragman Filmi İzle

17.09.2015

İzlenme : 52.913

Sonra İzleFavorilere Ekle
Max 4.9/10
Türkçe DublajTür : Komedi Gösterim : 14 Kasım 2012 Imdb : 4.9 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Max

Annesini hiç tanımamış olan ve onu çok seven babası Toni ile yaşayan, 6 yaşında küçük bir kızın hikayesi Toni, kızı Maxe, her gün hayatın ne kadar muhteşem olduğundan bahsetmektedir. Ancak Maxin muhteşem dünyası, Rose ile tanıştığı gün altüst olur. Rose, Toniye güzel bir yılbaşı hediyesi vermeyi planlamaktadır: bir kadın. Hayatını fahişelik yaparak kazanan Rose, Toniden fazlasıyla hoşlanmaktadır. Max ise bu kadını, hayatlarına müdahale eden bir yabancı olarak görmektedir.

Fragman Filmi İzle

25.08.2014

İzlenme : 9.790

Sonra İzleFavorilere Ekle
Meleklerin İşareti 5.5/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Gerilim Gösterim : 26 Haziran 2013 Imdb : 5.5 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : La marque des anges – Miserere

Cezayirde Interpolden Bill Ward, miyop olan Vargos’un intihar teşebbüsü ile karşı karşıya kalır. Ward, öfkeli ortağı Frank Salek tarafından dikkatsizliğinden ötürü dövülür. Sonuçta narkotikten ötürü henüz toparlanan Salek askıya alınır. Paris’te koro direktörü Goetz, ölü bulunur.

Polis Komiseri Kasdan’ın emekliliği yaklaşmaktadır. Toplumun bir üyesi olarak kendi kendine kimlik saptamaya başlar. Salek kendi inisiyatifi doğrultusunda Paris’e gider. Orada Kasdan ile tanışır. Goetz’in Naciro Perez adında genç bir Güney Amerikalı’ya romantik bir eğiliminin olduğunu fark eder. Çok geçmeden Perez ölü bulunur.

Fragman Filmi İzle

05.06.2014

İzlenme : 45.362

Sonra İzleFavorilere Ekle
Aşkın Ömrü Üç Yıldır 6.0/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Romantik Gösterim : 21 Ekim 2012 Imdb : 6.0 Yapım : 2011

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Edebiyat yorumcusu olan Marc Marronnier’i eşi, Marc’ı az gelişmiş bir pislik olarak belirtilmesinin ardından başarılı bir yazar uğruna kendisini terk eder. Marc, bunun acısıyla aşk ve evlilik üzerine dalga geçen bir kitap yazmayı planlar. Kitabı yazdığı anda genç, dinamik ve
ulaşılmaz Alice’i tanımasıyla yaşamı adeta alt üst olur.

Fragman Filmi İzle

09.02.2013

İzlenme : 36.533

Sonra İzleFavorilere Ekle
Polis 7.3/10
Türkçe DublajTür : Dram, Suç Gösterim : 27 Haziran 2011 Imdb : 7.3 Yapım : 2011

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Polis Departmanının Çocuk Koruma Birimi’ndeki polislerin günlük iş rutinlerinde genelde yaptıkları şeyler şunlardır: çocuk tacizcilerini içeri tıkmak, rüşte ermemiş yankesicileri tutuklamak, öğle yemeğinde duygusal ilişkileri üzerinde kafa patlatmak, çocuklarına kötü davranan anne babaları sorgulamak, çocuklardan ifade almaya çalışmak, ergen cinselliğinin aşırıya kaçtığı durumlarla karşılaşmak, meslektaşlarla dayanışma içinde olmak ve en uygunsuz anlarda gülme krizine girmek. En kötü olaylara tanık olup normal yaşamaya çalışmak. Bu polisler her gün karşılaştıkları gerçeklikle özel hayatlarını nasıl dengeliyorlar?

Grubun aşırı duyarlı kapalı kutusu Fred, birimin belgeselini çekmek için İçişleri Bakanlığı tarafından atanan Melissa’nın araştırmasıyla yüzleşmekte zorlanacaktır.

Fragman Filmi İzle

09.01.2013

İzlenme : 12.389

Sonra İzleFavorilere Ekle
Ölümsüz – 22 Bullets 6.7/10

Charly karanlık geçmişine sünger çeker ve suçlardan,suçlulardan uzak durma kuralı üzerine oturttuğu yeni bir sayfa ile hayata döner.Nitekim 3 yıl boyuncada bunu hayatını karısına ve 3 çocuğuna adayarak başarı ile gerçekleştirir.Lakin o uzak durmak,unutmak istesede geçmiş onun yakasından düşmemeye kararlıdır.Marseille’de bir otoparkta açılan ateş sonucu 22 kurşunu bedeninde hisseden Charly buna rağmen mucizevi bir şekilde hayatta kalmayı başarır. Artık tek gayesi ve amacı intikamdır.

Fragman Filmi İzle

11.01.2011

İzlenme : 20.455

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık