Reklamları Kapat

Joe Anderson Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Son Cellat (Altyazılı) 4.6/10
AltyazılıTür : Suç, Gizem, Gerilim Gösterim : 02 Aralık 2017 Imdb : 4.9 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Hangman

Cinayet dedektifi Ray Archer ve ortağı suç profili uzmanı Wil Ruiney, şehrin en bilinen seri katillerinden birini yakalamakla görevlendirilir. Katil, bir çocuk oyunu olan ‘adam asmacayı’ temel alarak insanları katletmektedir. Archer ve Ruiney, dünyanın karmaşık kapılarını aralayarak katilin izini bulmaya çalışacaklardır. Bir gazeteci ise dedektifleri takip ederek suç serisi hakkında haber yapmaya çalışır.

 

Fragman Filmi İzle

06.12.2017

İzlenme : 14.815

Sonra İzleFavorilere Ekle
Ezeli Düşmanım 5.7/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Dram Gösterim : 20 Ocak 2017 Imdb : 5.7 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : My Father, Die

12 yaşından beri duyma ve konuşma engelli olan olan Asher, neredeyse yirmi yıldır, öldürülen ağabeyinin intikamını almak için hazırlanmaktadır. Katil Ivan hapisten çıkınca Asher için intikam zamanı gelir.

Fragman Filmi İzle

15.03.2017

İzlenme : 5.809

Sonra İzleFavorilere Ekle
Kanayan Yürek 5.1/10
Türkçe DublajTür : Dram Gösterim : 3 Kasım 2015 Imdb : 5.1 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Bleeding Heart

Bir yoga eğitmeninin kendisine nazaran biraz vahşi bir çocuk olan biyolojik kız kardeşi olduğunu öğrenmesini ve bir araya gelmelerini konu alıyor.

Fragman Filmi İzle

11.07.2016

İzlenme : 3.656

Sonra İzleFavorilere Ekle
Seni İstiyorum 7.4/10

Liverpool’dan yola çıkıp kayıp babasını aramak üzere New York’a giden Jude, yolunun Lucy ile kesişmesi üzerine, kendini savaş karşıtı protestoların ve rock’n roll temelli bir hayatın ortasında bulur.

Jude’un kardeşi Max’in Vietnam’a gitmesi çifti üzerinde dolaştıkları pembe buluttan indirip başka gerçekleri keşfetmeye zorlar. Bu gerçekler dünyaya bakış açılarını değiştirecektir.

Beatles’ın 33 şarkısından yola çıkılarak hazırlanmış bir aşk hikâyesi. Yapım klasik romantik filmlerin izinden gitmek yerine; aşkın gözüyle düzeni sorguluyor.

Fragman Filmi İzle

02.01.2012

İzlenme : 45.437

Sonra İzleFavorilere Ekle
Operation Endgame 5.0/10

Öncelikle filmde Remember Me filminin başrol oyuncusu Emilie de Ravin‘inde bulunduğunu söyliyelim. Tarot kartları isimleri kullanan çok gizli bir yeraltı örgütüne çalışan 2 takım devlet suikastçileridir.
Kahramanımız Bay Aptal ilk gününde işe geldiğinde patronunun gizemli bir şekilde öldüğünü öğrenir.Heryer havaya uçmadan suçluyu bulmalıdır.

Fragman Filmi İzle

20.03.2011

İzlenme : 3.210

Sonra İzleFavorilere Ekle
Amelia 5.7/10
Türkçe DublajTür : Biyografi, Dram, Romantik Gösterim : Imdb : Yapım : 2009 ~ ABD, Kanada

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim :

Cesaret abidesi uçuşlarıyla ünlenmiş Hilary Swank Amelia filminde oyuncu olarak seçilmesinin sebebi bu cesareti olsa gere.. Herkesin yapmak istediği şeyler vardır. Hilary yaklaşık 1937 yıllarında Pasifik Okyanusu?nun üzerinde dünyaturlamak için yola koyulmuştur.Ardından ortalarda gözükmeyen Amelia Vidal? ın hayatı ve Ewan McGregor?ın canlandırdığı Gene Vidal ile olan aşkının üzerine kurulu. Gelen yorumlara göre çok kaliteli film olduğunu fakat gösterimi yapılan bölgelerin sınırlı olduğunu farkettim.

Fragman Filmi İzle

13.05.2010

İzlenme : 3.937

Sonra İzleFavorilere Ekle
Lanetli Topraklar – The Ruins 6.0/10
Türk YapımıTür : Gerilim, Korku, Macera Gösterim : 11 Nisan 2008 filmizlesene.com.tr Puanı Imdb : Yapım : 2008

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim :

Meksika’nın pırıl pırıl güneşi, sıcak suları, kızgın ve neredeyse altından kumlu sahilleri her yıl sayısız turisti davet eder. Böyle ortamlar özellikle ucuz eğlence arayan gençlerin ilgi odağıdır. Çok iyi arkadaş olan Amy (Jena Malone) ile Stacy (Laura Ramsey), yanlarına erkek arkadaşlarını da alarak Meksika’daki turistik bir bölgeye tatile giderler. Amy’nin tıp öğrencisi olan erkek arkadaşı Jeff (Jonathan Tucker) oldukça kültürlü bir gençtir. Stacy’nin erkek arkadaşı Eric ise (Shawn Ashmore) partilere katılmaktan aşırı zevk alan özgür ruhlu bir insandır.

Grubun tatili sona yaklaşırken antik Maya harabelerini görme umuduyla bir ormana yolculuk yaparlar. Ancak arkeolojik kazı bölgesine vardıklarında beklenmedik olaylar meydana gelince korkuya kapılan genç gezginler, eski bir taş yapının tepesine sığınırlar. Orada gizlenmiş ölümcül tehditle yüz yüze kaldıklarında gençler için vahşi bir hayatta kalma mücadelesi başlayacaktır.

Fragman Filmi İzle

12.03.2010

İzlenme : 10.215

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık