Reklamları Kapat

Jim Carrey Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

The Bad Batch (Altyazılı) 5.7/10
AltyazılıTür : Romantik, Bilim-Kurgu Gösterim : 02 Haziran 2017 Imdb : 5.7 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , , ,

Orijinal İsim : The Bad Batch

The Bad Batch, katillerin, uyuşturucu satıcılarının ve yasa dışı göçmenlerin bir araya geldiği Amerika’nın tozlu bir bölgesinde geçiyor. Teksas’ta veya yakınlarında bir yerde, Birleşik Devletler’in resmi bir parçası olmayan bir çölde gerilim dolu bir hikâye anlatacak olan The Bad Batch, toplum tarafından istenmeyenler olarak etiketlenen, kimlik numaraları vücutlarına dövme yapılmış ve daha sonra da elektrikli bir çitin bir tarafına bırakılan karakterlerle izleyiciyi baş başa bırakıyor.
Not: 1 Ödül ve 2 Adaylık.

Fragman Filmi İzle

27.06.2017

İzlenme : 4.329

Sonra İzleFavorilere Ekle
Talihsiz Serüvenler Dizisi 6.8/10
Türkçe DublajTür : Macera, Komedi, Aile Gösterim : 28 Ocak 2005 Imdb : 6.8 Yapım : 2004

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events

Birbirinden zeki ve özel yetenekleri olan üç yetim kardeşin mirasına konmak isteyen Kont Olaf amacına ulaşmak için çılgın planlar kurmaktadır fakat işi sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Not: 1 Oscar ödülü. 9 farklı ödül ve 25 adaylık.

Fragman Filmi İzle

16.12.2016

İzlenme : 9.699

Sonra İzleFavorilere Ekle
The Truman Show 8.0/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram, Bilim Kurgu Gösterim : 16 Eylül 1998 Imdb : 8.0 Yapım : 1998

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Truman çok güzel bir adada yaşamaktadır… Fakat bu ada, Truman dışında her şeyin sahte olduğu bir ortamdır ve doğduğu günden itibaren devamlı olarak seyirciler tarafından izlenmiştir. Truman, bunun hiç farkında olmaz, ta ki öldüğünü sandığı babasını görene dek.

Fragman Filmi İzle

28.11.2012

İzlenme : 27.521

Sonra İzleFavorilere Ekle
23 Numara 6.2/10
Türkçe DublajTür : Dram, Biyografi, Gerilim Gösterim : 2 Mart 2007 Imdb : 6.2 Yapım : 2007

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : ,

Orijinal İsim :

23 sayısını koyu bir saplantı hâline getiren Walter Sparrow (Jim Carrey), bir zamanlar ideal olan hayatını gerek kendisinin gerekse sevdiklerinin ölümüne yol açabilecek bir psikolojik işkence cehennemine dönüştürür. Walter bir türlü elinden bırakamadığı 23 Numara adlı gizemli romanın etkisiyle, karısı Agatha (Virginia Madsen) ve ergenlik çağındaki oğlu Robin’le (Logan Lerman) geleceğine devam edebilmek için geçmişindeki sırların kapısını açmaya mecbur kalır. Kitap, Walter’a Agatha tarafından doğumgünü hediyesi olarak verilmiştir ve konu aldığı tüyler ürpertici ve gizemli cinayet, karanlık ve tuhaf biçimde adeta Walter’ın hayatını yansıtırmışçasına anlatılmaktadır. Kitaptaki ana karakter olan dalgın dedektif Fingerling’in (onu da Carrey canlandırıyor) hayatı, Walter’ın kendi geçmişini çağrıştıran anlarla doludur. Kitabın dünyası canlanmaya başladıkça, Walter onun en korkunç ve kışkırtıcı bölümünün girdabına kapılmaya başlar: Fingerling’in 23 sayısının gizli gücüne duyduğu saplantısına. Bu saplantı kitaptan yayılıp, Walter’ı kontrol etmeye başlar. Hayatında her yerde bu sayıyı görmektedir ve Fingerling’le aynı korkunç suçu, yani bir cinayet işlemeye mahkum olduğuna inanmaya başlar. Kabus gibi hayaller Walter’ın aklını esir alır. Bu hayallerde karısı ve aile dostları Isaac French’in (Danny Huston) başına korkunç şeyler gelmektedir. Bu durumda Walter’ın kitaptaki gizemleri çözmek için umutsuzca çırpınmaktan başka şansı kalmaz. Eğer 23 sayısının ardındaki gücü çözebilirse, geleceğini de değiştirebilecektir.

Fragman Filmi İzle

09.11.2012

İzlenme : 19.667

Sonra İzleFavorilere Ekle
Seni Seviyorum Phillip Morris 6.7/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram, Romantik Gösterim : 10 Şubat 2010 Imdb : 6.7 Yapım : 2009

Yönetmen : ,

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Steven, çok sevdiği eşi Debbie ile mutlu ve huzurlu bir evlilik hayatı yaşamaktadırlar. Fakat bir kaza sonucu Steven dramatik sonuçlar karşısında kalacaktır. Hislerinde bir takım yönlü değişiklikler olacaktır. Steven kendini artık eşcinsel olarak hissetmektedir. İçindeki gerçek dışa vurmuştur. Bununda sonra o artık bir eşcinsel olarak hayatına devam edecektir. Steven, bölge hapishanesinde aşık olduğu bir erkeği kurtarmaya çalışacaktır ve onu çok seviyordur. Hapisten kurtulması için bir çok yol deneyecektir. İyi seyirler dileriz filmizle.com ailesi.

Fragman Filmi İzle

18.09.2012

İzlenme : 12.828

Sonra İzleFavorilere Ekle
Budala Dedektif 2 – 5.9/10
Türkçe DublajTür : Macera, Aksiyon, Komedi Gösterim : 26 Aralık 1995 Imdb : 5.9 Yapım : 1995

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Budala Dedektif’in ilk bölümündeki maceralarının ardından hayvan dedektifi Ace Ventura’yı bu kez uzak diyarlarda bir görev beklemektedir. Ventura bu kez Afrika’ya seyahat eder, buradaki görevi iki kabilenin kutsal kabul ettiği ve ikisinin birbirine girmesine ve büyük bir kabile savaşının çıkmasını sebep olacak bir yarasayı kurtarmaktır.

Elbette Ventura’nın her zamanki maceracılığı ve sakarlıkları devreye girecektir… Filmde Ventura’yı kendisini baştan çıkaran çekici bir kabile prensesiyle ilişkiye girerken, astral seyahat yaparken, yarasa dışkısı toplarken gördüğümüz sahneler tipik bir Jim Carrey komedisinden beklenecek tüm özellikleri barındırıyor.

Fragman Filmi İzle

17.07.2012

İzlenme : 26.574

Sonra İzleFavorilere Ekle
Bay Evet (Türkçe Dublaj) 6.8/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Romantik Gösterim : 16 Ocak 2009 Imdb : 6.8 Yapım : 2008

Yönetmen :

Senaryo : , , ,

Oyuncular : , , , , , , ,

Orijinal İsim : Yes Man

Filmde Jim Carrey, kendi kendine yardım programına yazılan Carl Allen adlı bir adamı canlandırıyor. Söz konusu program tek ve basit bir ilkeye dayanmaktadır: Her şeye “evet” demek. İlk başta, evet gücünü açığa çıkarmak Carl’ın hayatını inanılmaz ve beklenmedik biçimlerde değiştirir, ama çok geçmeden anlar ki hayatını sonsuz olasılıklara açmanın bazı olumsuzlukları da olabilmektedir. Not: 3 Ödül ve 7 Adaylık.

Fragman Filmi İzle

03.02.2012

İzlenme : 169.897

Sonra İzleFavorilere Ekle
Babamın Penguenleri (Dublaj+Altyazılı) 6.0/10

Eşinden boşandıktan sonra hayatına son derece rutin bir şekilde devam eden iş adamı Tom Popper’in hayatı, babasından kendisine miras kalan altı penguenle değişir. Önce penguenleri bir hayvanat bahçesine vermeyi düşünen Tom, çocukları penguenlere bayılınca, evini bir kış parkına çevirmeye karar verir. Rutinden eğlenceliye doğru bu keskin geçiş, ilginç olaylara yol açacaktır.
Tom Popper aynı zamanda eski bir lokantayı satın alıp yenileme planları yapmaktadır. Lokantanın eski sahibi ise mekanı değerli olduğunu düşündüğü birine vermek istemektedir. Bu sırada etrafında penguenlerle yaşamaya başlayan Popper, çocuklarına daha yakın oldukça eski eşiyle de tekrar barışma noktasına gelmiştir ve bu düzeni bozmamak için uğraşırken işini kaybetmenin eşiğine gelir.
Kendisini kötü hisseden Popper, penguenlerle daha fazla yapamayacağını anlar ve onları hayvanat bahçesine verir. Lokantayla ilgilenmek için yeniden odaklanır. Eski karısı ve çocukları Popper’ın bu kararından memnun değillerdir elbet.
Not: Ses sorunu düzeltildi. 1 ödül ve 3 adaylık.

Fragman Filmi İzle

16.11.2011

İzlenme : 81.227

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 12
Yukarı Çık