Reklamları Kapat

Jim Carrey Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

The Bad Batch (Altyazılı) 5.7/10
AltyazılıTür : Romantik, Bilim-Kurgu Gösterim : 02 Haziran 2017 Imdb : 5.7 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , , ,

Orijinal İsim : The Bad Batch

The Bad Batch, katillerin, uyuşturucu satıcılarının ve yasa dışı göçmenlerin bir araya geldiği Amerika’nın tozlu bir bölgesinde geçiyor. Teksas’ta veya yakınlarında bir yerde, Birleşik Devletler’in resmi bir parçası olmayan bir çölde gerilim dolu bir hikâye anlatacak olan The Bad Batch, toplum tarafından istenmeyenler olarak etiketlenen, kimlik numaraları vücutlarına dövme yapılmış ve daha sonra da elektrikli bir çitin bir tarafına bırakılan karakterlerle izleyiciyi baş başa bırakıyor.
Not: 1 Ödül ve 2 Adaylık.

Fragman Filmi İzle

27.06.2017

İzlenme : 5.742

Sonra İzleFavorilere Ekle
Talihsiz Serüvenler Dizisi 6.8/10
Türkçe DublajTür : Macera, Komedi, Aile Gösterim : 28 Ocak 2005 Imdb : 6.8 Yapım : 2004

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events

Birbirinden zeki ve özel yetenekleri olan üç yetim kardeşin mirasına konmak isteyen Kont Olaf amacına ulaşmak için çılgın planlar kurmaktadır fakat işi sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Not: 1 Oscar ödülü. 9 farklı ödül ve 25 adaylık.

Fragman Filmi İzle

16.12.2016

İzlenme : 10.586

Sonra İzleFavorilere Ekle
Majestic 7.0/10
Türkçe DublajTür : Dram, Romantik Gösterim : 03 Mayıs 2002 Imdb : 7.0 Yapım : 2001

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : The Bijou – The Majestic

1950’lilerin başı… Soğuk savaş döneminde anti-komünist hareketler zirve noktasına ulaşmıştır. Peter (Jim Carrey), Hollywood’un altın çağını yaşamaya başladığı bugünlerde büyük stüdyolardan biriyle anlaşmalı çalışan bir senaryo yazarıdır ve de işleri iyi gitmektedir. Ancak, kolejdeyken katıldığı bir komünist toplantı başına dert açar. Kara listeye alındığını ve yakalanacağını öğrenir. Kariyeri, daha başlamadan sona ermiştir. Oldukça içkili bir durumdayken arabasıyla bir köprüden aşağı uçar. Hafızasını kaybeden Peter kendini hiç tanımadığı bir kasabada bulur. Asıl ilginç olanı ise buradaki herkesin onu 9.5 yıl önce savaşta öldüğü düşünülen Luke Trimble sanmasıdır. Hafızasını kaybetmiş olması nedeni ile Peter da kendisinin kasabalıların sandığı kişi olduğuna inanır. Kasabanın yerlilerinden bir kadına aşık olan genç adam, uzun süredir kapalı olan The Majestic isimli bir tiyatroyu yeniden açma işine girişir. Bu sırada Peter’ın hafızası da yavaş yavaş geri gelmekte ve komite onun peşini bırakmamaktadır.
Not: 2 Ödül ve 1 Adaylık. Müzik: Mark Isham

Fragman Filmi İzle

29.11.2012

İzlenme : 430

Sonra İzleFavorilere Ekle
Ben Kendim ve Sevgilim 6.6/10
Türkçe DublajTür : Komedi Gösterim : 13 Ekim 2000 Imdb : 6.6 Yapım : 2000

Yönetmen : ,

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : Me, Myself and Irene

Charlie (Jim Carrey) Rhode Island’da bir eyalet polisidir. Biraz çatlak bir karakterdir. öteyandan kibar ağırbaşlı ve kimse ona bulaşmadıktan sonra kimseye sorun çıkarmayan biridir.
Fakat bir süre sonra manyak olan öbür yanı üstün gelir. Bu sırada Charlie’ye bir kaçak olduğu öne sürülen Irene’yi yakalayıp tekrar New York’a getirmesi söylenir. Irene rüşvet alan polisler sayesinde kaçmıştır.
Irene’nin kaçışı çok kolay almaktadır. Ta ki en umulmadık zamanlarda Hank karşılarına çıkıncaya kadar…
Not: 2 Ödül ve 4 Adaylık. Müzik: Lee Scott, Pete Yorn

Fragman Filmi İzle

29.11.2012

İzlenme : 772

Sonra İzleFavorilere Ekle
Truman Şov 8.1/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram, Bilim-Kurgu Gösterim : 16 Ekim 1998 Imdb : 8.1 Yapım : 1998

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , ,

Orijinal İsim : The Truman Show

Dünyanın en güzel adalarından birinde yaşayan halk imrenilecek derecede ütopik bir hayat sürmektedir. Bu adada yaşayan insanlar her güne mutlu uyanıp herhangi bir sorunla karşılaşmadan günü sonlandırıyorlardır. Başkarakterimiz Truman da bu şanslı insanlardan biridir. Güzel bir eşe ve mutlu bir hayata sahip olan Truman, bir gün öldüğünü zannettiği babasını bir gün caddede gördüğü ana kadar hayatı olduğu gibi yaşar. Babasını gördüğüne emindir ancak adam bir anda ortalıktan kaybolmuştur. İlerleyen günlerde çeşitli gizemli anlar yaşayan Truman bir şeylerin yolunda gitmediğini fark edecek, sahip olduğu hayatın gerçek olup olmadığını anlamaya çalışacaktır.
Televizyon sektörü üzerine yapılan en esaslı eleştirilerden biri olan Truman Show sinema tarihinin en yaratıcı senaryolarından birine sahip. Aynı zamanda başrolündeki Jim Carrey’nin olağanüstü performansını da es geçmemek gerekiyor.
Not: 3 Oscar adaylığı. 35 farklı ödül ve 64 adaylık. Müzik: Burkhard von Dallwitz

Fragman Filmi İzle

28.11.2012

İzlenme : 28.488

Sonra İzleFavorilere Ekle
The Grinç 6.1/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Aile, Fantastik Gösterim : 26 Ocak 2001 Imdb : 6.1 Yapım : 2001

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , , , , ,

Orijinal İsim : Dr. Seuss’ How the Grinch Stole Christmas

Jim Carrey’nin bu filminde Whoville kasabasında yaklaşan Noel heyecanıyla hazırlıklar sürmektedir. Kasaba halkı birbirine en güzel hediyeleri almak için koşuştururken kasabaya tepeden bakan Crumpit Dağı’nda bir mağarada yaşayan Grinch, her Noel döneminde tekrarlanan bu çılgınca koşuşturmadan rahatsız bir biçimde aşağıdaki insanlara Noel’i nasıl zehir edebileceğinin planlarını yapmaktadır. Bu sırada kasabadan küçük bir kız Grinch’in kapısını çalar…
Not: Oscar, 16 ödül ve 29 adaylık. Müzik: James Horner

Fragman Filmi İzle

27.11.2012

İzlenme : 366

Sonra İzleFavorilere Ekle
Baş Belası 6.1/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram, Gerilim Gösterim : 24 Ocak 1997 Imdb : 6.1 Yapım : 1996

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , , ,

Orijinal İsim : The Cable Guy

Steven, kız arkadaşıyla birlikte yaşadıkları evden kız arkadaşı tarafından kovulmuştur ve kendi evine çıkmak zorunda kalmıştır. Evine kablolar bağlatmak isteyen Steven, bu iş için çağırdığı kablocuyla tanışınca oldukça şaşırır. Zira bu kablocu, normal hayat için fazlasıyla fantastik birisidir. Artık kablocu Chip, Steven’ın peşine takılacaktır. Steven her ne kadar bundan kurtulmak istese de, başarılı olamayacaktır.
Ben Stiller ve Jim Carrey isimlerini yan yana getiren The Cable Guy, terbiyesiz bir kara-komedi.
Not: 3 Ödül ve 1 Adaylık. Müzik:John Ottman

Fragman Filmi İzle

09.11.2012

İzlenme : 495

Sonra İzleFavorilere Ekle
23 Numara 6.4/10
Türkçe DublajTür : Gizem, Gerilim Gösterim : 02 Mart 2007 Imdb : 6.4 Yapım : 2007

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : The Number 23

23 sayısını koyu bir saplantı hâline getiren Walter Sparrow (Jim Carrey), bir zamanlar ideal olan hayatını gerek kendisinin gerekse sevdiklerinin ölümüne yol açabilecek bir psikolojik işkence cehennemine dönüştürür. Walter bir türlü elinden bırakamadığı 23 Numara adlı gizemli romanın etkisiyle, karısı Agatha (Virginia Madsen) ve ergenlik çağındaki oğlu Robin’le (Logan Lerman) geleceğine devam edebilmek için geçmişindeki sırların kapısını açmaya mecbur kalır. Kitap, Walter’a Agatha tarafından doğumgünü hediyesi olarak verilmiştir ve konu aldığı tüyler ürpertici ve gizemli cinayet, karanlık ve tuhaf biçimde adeta Walter’ın hayatını yansıtırmışçasına anlatılmaktadır. Kitaptaki ana karakter olan dalgın dedektif Fingerling’in (onu da Carrey canlandırıyor) hayatı, Walter’ın kendi geçmişini çağrıştıran anlarla doludur. Kitabın dünyası canlanmaya başladıkça, Walter onun en korkunç ve kışkırtıcı bölümünün girdabına kapılmaya başlar: Fingerling’in 23 sayısının gizli gücüne duyduğu saplantısına. Bu saplantı kitaptan yayılıp, Walter’ı kontrol etmeye başlar. Hayatında her yerde bu sayıyı görmektedir ve Fingerling’le aynı korkunç suçu, yani bir cinayet işlemeye mahkum olduğuna inanmaya başlar. Kabus gibi hayaller Walter’ın aklını esir alır. Bu hayallerde karısı ve aile dostları Isaac French’in (Danny Huston) başına korkunç şeyler gelmektedir. Bu durumda Walter’ın kitaptaki gizemleri çözmek için umutsuzca çırpınmaktan başka şansı kalmaz. Eğer 23 sayısının ardındaki gücü çözebilirse, geleceğini de değiştirebilecektir.

Fragman Filmi İzle

09.11.2012

İzlenme : 20.745

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 123
Yukarı Çık