Reklamları Kapat

Jennifer Jason Leigh Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Soygun (Altyazılı) 7.5/10
AltyazılıTür : Suç, Dram, Gerilim Gösterim : 20 Ekim 2017 Imdb : 7.5 Yapım : 2017

Yönetmen : ,

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Good Time – Bom Comportamento

Connie ve Nick isimli iki kardeş, bir banka soyarlar fakat Nick yakalanır ve koşulların çok zorlu olduğu bir hapishaneye düşer. Kardeşini kurtarmak için her yolu denemeye kararlı olan Connie, arkadaşı Corey’nin yardımına başvurur. Kefaret parasını bulmak için gittikleri tefecide işler daha da karışır. Connie kendisini bitmek bilmeyen bir gecede, kardeşini hapishaneden kaçırmaya çalıştığı, zamana karşı bir kovalamacanın ortasında bulur.
Not: 3 Ödül ve 3 Adaylık. Müzik: Daniel Lopatin
 

Fragman Filmi İzle

14.11.2017

İzlenme : 27.800

Sonra İzleFavorilere Ekle
Anomalisa 7.4/10
Türkçe DublajTür : Animasyon, Komedi, Dram, Romantik Gösterim : 04 Eylül 2015 Imdb : 7.4 Yapım : 2015

Yönetmen : ,

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Anomalisa

İngiliz Michael Stone, müşteri hizmetleri üzerine bir kitap yazar ve tanıtım için Amerika’ya gelir. Michael; insanlarla yakın ilişkiler kuramayan, ilgisiz ve heyecansız bir adamken; kaldığı otelde duyduğu ses, onu tekrar hayata bağlar ve o sesin peşinden koşar…

Fragman Filmi İzle

19.05.2016

İzlenme : 7.430

Sonra İzleFavorilere Ekle
The Hateful Eight 7.8/10
Türkçe DublajTür : Suç,Dram,Gizem,Western Gösterim : 08 Ocak 2016 Imdb : 7.8 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , , , ,

Orijinal İsim : The H8ful Eight

Bölgede “The Hangman” olarak tanınan kelle avcısı John Ruth (Russell) ve firari Daisy Domergue (Leigh), Domergue’nin adalete teslim edileceği Red Rock kasabasına doğru ilerlemektedir. Yolda iki yabancı ile karşılaşırlar: eski bir askerden kötü şöhretli bir kelle avcısına dönüşen Binbaşı Marquis Warren (Jackson) ve kasabanın yeni şerifi olduğunu iddia eden güneyli bir asker kaçağı Chris Mannix. Kar fırtınası yüzünden yollarını kaybeden Ruth, Domergue, Warren ve Mannix, dağ geçidinde posta arabalarının durak yeri olarak kullandığı Minnie’nin Tuhafiye Dükkanı’na sığınırlar. Minnie’nin dükkanına vardıklarında dükkanın sahibi yerine dört yabancı adam ile karşılaşırlar; Minnie annesini ziyaret ederken dükkana bakan Bob (Bichir) ve fırtınadan kaçmak için dükkana sığınan Oswaldo Mobray (Roth), Red Rock kasabasının celladı Joe Gage (Madsen) ve Konfederasyon Generali Sanford Smithers (Dern). Fırtına, dağ eteğindeki mola yerini ele geçirdikçe, 8 yolcu Red Rock’a ulaşamayabileceklerinin farkına varırlar…
Not: 1 Oscar ödülü. 32 farklı ödül ve 103 adaylık. Müzik:Ennio Morricone

Fragman Filmi İzle

29.04.2016

İzlenme : 36.686

Sonra İzleFavorilere Ekle
Anomalisa (Altyazılı) 6.4/10
AltyazılıTür : Animasyon, Komedi, Dram, Romantik Gösterim : 04 Eylül 2015 Imdb : 7.4 Yapım : 2015

Yönetmen : ,

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Anomalisa

İngiliz Michael Stone, müşteri hizmetleri üzerine bir kitap yazar ve tanıtım için Amerika’ya gelir. Michael; insanlarla yakın ilişkiler kuramayan, ilgisiz ve heyecansız bir adamken; kaldığı otelde duyduğu ses, onu tekrar hayata bağlar ve o sesin peşinden koşar..

Fragman Filmi İzle

18.04.2016

İzlenme : 2.313

Sonra İzleFavorilere Ekle
Kız Kardeşim Evleniyor 6.1/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram Gösterim : 18 Temmuz 2008 Imdb : 6.1 Yapım : 2007

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Margot at the Wedding – Untitled Noah Baumbach Project

Margot Zeller (Nicole Kidman) gittiği her yerde kaosa neden olan zeki ve sivri dilli bir yazardır. Kız kardeşi Pauline (Jennifer Jason Leigh) özgürlüğüne düşkün ve alçakgönüllü bir kişiliktir. Margot sürpriz bir şekilde uzun süredir görmediği ve uzaklaştığı kız kardeşinin düğününe gitmeye karar verir.
Margot, hızlı bir şekilde olgunlaşan oğlu Claude’la (Zane Pais) kasırganın getirdiği sert bir rüzgar gibi düğün evine ulaşır. Pauline’in nişanlısı işsiz bir sanatçı olan Malcom’dır (Jack Black). Margot müstakbel damadı ilk gördüğü andan itibaren gerçekleşmek üzere olan bu eviliğin geleceğinden şüphe etmeye başlar.
Düğün yaklaştıkça bir sorun bir diğerine neden olmaya başlar. Kinci komşular, arka bahçedeki asırlık ağaç, Margot’nun kendi evliliğiyle ilgili karmaşası. İki kardeş kendilerini beklenmedik bir değişimin kıyısında bulurlar. Aileniz dağılmak üzereyken teselli bulmak ve rahatlamak için sıkıca sarılacağınız tek şeyin yine dağılmakta olan aileniz olduğunu gösteren bir değişimdir bu. Not: 2 Ödül ve 7 Adaylık.

Fragman Filmi İzle

16.07.2012

İzlenme : 8.568

Sonra İzleFavorilere Ekle
Makinist – The Machinist 7.8/10
Türkçe DublajTür : Gerilim, Gizem, Psikolojik Gösterim : 4 Mart 2005 Imdb : 7.8 Yapım :

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , ,

Orijinal İsim :

Trevor Reznik bir fabrikada işçidir. İşi sadece tekdüze değil, aynı zamanda yıpratıcı ve çok da gürültülüdür. En ufak bir dikkatsizliğin korkunç bir kazayla cezalandırılacağı türden bir iştir. Oysa, Trevor hiç bir şeye konsantre olacak durumda değildir; çünkü bir yıldır hiç uyumamıştır. Trevor gecelerini, Marie isimli garson kızla buluştuğu hava limanındaki kafeyle; sokak kızı Stevie’nin apartman dairesi arasında gidip gelerek geçirmektedir. Trevor’ın tuhaf hayatı bir de evindeki buzdolabının üzerinde şifreli mesajlar bulmaya başlayınca iyice esrarengiz bir hal alır. Yönetmen Brand Anderson, obsesyon, paranoya ve şüphe ekseninde dönen filmini çekerken Kafka ve Dostoyevski’den etkilendiğini pek gizleme gereği hissetmiyor. Christian Bale Trevor rolü için 3 ayda 28 kilo vermeyi göze almış.
Not: 7 ödül ve 13 adaylık.

Fragman Filmi İzle

22.12.2011

İzlenme : 119.259

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık