Reklamları Kapat

Jacky Wu Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Savaşçı Kurt 1 (Dublaj+Altyazılı) 5.4/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Aksiyon, Suç, Gerilim, Savaş Gösterim : 06 Nisan 2016 Imdb : 5.4 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : Wolf Warrior I

Muhteşem bir nişancılığı olan Çinli bir özel kuvvet askeri, çıktığı bir operasyonda emirlere itaat etmez ve kendi inandığı olan şeyi yapmaya kalkıp birini öldürür. Tehlikeli bir uyuşturucu lordunun yakınını öldürdüğünü ise onu öldürmek için tuttuğu yabancı paralı askerlerle karşılaşınca anlar ve amansız bir mücadele başlar. 1 ödül ve 2 adaylık. Müzik:Kian How Yoa
Not: Altyazı filmizlesene.com.tr çevirisi olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

10.01.2018

İzlenme : 136.024

Sonra İzleFavorilere Ekle
İntikam Savaşçıları – Shaolin (Türkçe Dublaj) 6.9/10

General Hou Jie son derece acımasız bir subaydır. Hem acımasız hem de o kadar hırslıdır ki, başa geçmek için karısının kardeşi dahil önüne geleni çiğner geçer. Fakat günün birinde öz kardeşinin ihaneti ile karşılaşır ve tek çocuğunu hırsının yarattığı ortama kurban verir. Bu olaydan sonra Shaolin tapınağındaki rahiplere sığınır. Artık önünde farklı bir hayat vardır ama geçmişi asla yakasını bırakmayacaktır.
Not: Yabancı dil olan yerlere Türkçe Altyazı eklenmiştir.
Not: Altyazılı olan film yeni Türkçe Dublaj olarak değiştirildi.

Fragman Filmi İzle

19.02.2011

İzlenme : 15.911

Sonra İzleFavorilere Ekle
Görünmez Hedef 6.7/10
Türk YapımıTür : Aksiyon, Suç Gösterim : 19 Temmuz 2007 filmizlesene.com.tr Puanı Imdb : Yapım : 2007 ~ Çin, HongKong

Yönetmen : ,

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim :

Tien Yeng Seng öksüz bir kişidir ve yaşamında bunun eksikliğini o kadar çok hissetmektedir ki ama tek teselli kaynağı kendisi gibi olan altı öksüz arkadaşıdır. Birbirlerinin herşeyi olan bu yedi kişi aynı zamanda birbirlerinin de ailesi gibidirler.Başka özellikleri ise ortak olarak bunlar askeriyede eğitim almışlar ve sıcak çatışmaya da girerek askerliklerini hakkıyla yapıyorlardır.Ayrılmazlık ve kardeşlik yemini ettikten sonra interpol için çalışmaya başlarlar. İçlerinden bazıları bir aracı soyarlar ve bunu takiben grupları dışından bazı kimseler onları tutuklamayı planlarlar.Dedektif Wei bunları yakalar ve hayatının yanlışını yapmış olur çünkü bir güzel dayak yer öksüzler çetesi tarafından . Dayak az gelmişdir gazını ve hızını alamayan çete üyeleri bir tabanca ile de vurmuşlardır dedektifi.Ho da bir dedektiftir ve ağabeyini örnek almışdır.Ho’nun Ağabeyi çetenin bir üyesidir ve Ağabeyinin çete ile ilişkisinin olması, çetenin ise emniyetin bir numaralı gündemi halinegelmesi sonucu; Ho açığa alınır.Ho amacına ulaşacak ve çeteyle beklediği karşılaşma meydena gelecektir.

Fragman Filmi İzle

19.06.2010

İzlenme : 5.998

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık