Reklamları Kapat

Irrfan Khan Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Madaari (Altyazılı) 7.7/10
AltyazılıTür : Macera, Suç, Dram, Gerilim Gösterim : 22 Temmuz 2016 Imdb : 7.7 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Madaari

Oğlunun ölümünün sorumlularına bir ceza vermek isteyen Nirmal, bakanın çocuğunu kaçırarak bu isteğini bir eyleme dönüştürür. Bakalım Nimral’in başına film boyunca neler gelecek?

Fragman Filmi İzle

12.02.2017

İzlenme : 17515

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yalnız Hayaletin Öyküsü 6.5/10
Türkçe DublajTür : Dram Gösterim : 08 Eylül 2013 Imdb : 6.5 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Qissa: The Tale of a Lonely Ghost

Sömürge sonrası dönemde Hindistan’da geçen Yalnız Hayaletin Öyküsü, Umber Singh’in hikâyesini anlatıyor. Umber Singh, 1947’deki bölünme sırasında etnik temizlik sebebiyle köyünü terk etmeye zorlanan bir Sihtir. Kimliğini gizleyerek ailesi için yeni bir yuva kurar. Bir yandan da, soyunu devam ettirmek için bir erkek evladı olmasını çok istemektedir. Hatta kaderine karşı çıkarak kızını bir oğlan çocuğu olarak yetiştirmeye karar verir. En küçük çocuğu Kanwar’ı Neeli’yle evlendirdiğinde, ailenin kimliğiyle ilgili gerçek de ortaya çıkar. Tanzanya doğumlu Sih yönetmen Anup Singh bu filmi yaparken, kendi ailesinin zorla Pencap’tan sürülmesinden esinlenmiş.

Fragman Filmi İzle

14.10.2015

İzlenme : 5959

Sonra İzleFavorilere Ekle
Jurassic Park 4: Jurassic World 7.0/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu, Gerilim Gösterim : 12 Haziran 2015 Imdb : 7.0 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Jurassic World

Günümüz Nublar Adası’nda geçen Jurassic Park 4, ilk filmde John Hammond’ın istediği gibi, artık gerçek bir eğlence parkı. Her sene 10 milyon ziyaretçinin geldiği bu ada tamamen güvenli. Park Deniz Dünyası’na benzer olarak tanımlanıyor ve parka Nublar Adası Lagunu isimli bir alan da dahil bulunmakta. Bu deniz altında yaşayan dinozorları göreceğiz demek oluyor. Ne tür olduğu belli değil ama suda yaşayan dinozorları gösteren çizimler var. Hatta bu dinozorların lagundan atlayıp büyük beyaz kopek balığı yemesi de şov sayılıyor.
Filmi Türkçe Alt Yazılı İzlemek İçin Tıklayınız.

Fragman Filmi İzle

27.09.2015

İzlenme : 84811

Sonra İzleFavorilere Ekle
Piku (Altyazılı) 7.8/10
AltyazılıTür : Komedi, Dram Gösterim : 08 Mayıs 2015 Imdb : 7.8 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Piku

Bir baba-kız ilişkisinin anlatıldığı bu film kalbinizi ısıtacak ve yüzünüzü güldürecek. Film üç karakter – baba, kız ve bir adam – etrafında dönmektedir. Piku, filmdeki Padukone karakterini takma ismidir. Bachchan filmde Piku’nun babasını canlandırıyor. Khan da filmdeki diğer karaktere hayat veriyor, Piku’yu etkilemeye çalışan erkeklerden birisidir. Yönetmen Sircar’ın da dediği gibi bu film bir aşk filmi değildir. İçerisinde dram sahnelerinin de bulunduğu Piku, ağlarken güldüren bir dram filmidir.

Fragman Filmi İzle

22.07.2015

İzlenme : 21301

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sefertası 8.0/10
Türkçe DublajTür : Dram, Romantik Gösterim : 19 Mayıs 2013 Imdb : 8.0 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Dabba

Mumbay, mucizeler kentidir… Bu dev kentte her gün 160.000 sefertası evlerden alınıp işyerlerine dağıtılır, akşamüstleri de aynı şekilde toplanır. Mutsuz ev kadını İla’nın, ilgisiz kocasını heyecanlandırmak ümidiyle denediği tarifler, özene bezene hazırladığı sefertasları yanlışlıkla, emekliliğini iple çeken yalnız Saajan’a ulaşır. İla ile Saajan birbirlerine böylece ufak notlar iletmeye başlarlar. Hayallerin katili bu dev kentte ikisi de bir yudum umut bulur sefertaslarında. Birbirlerini gerçekten hiç görmeseler de yaşam düzenlerini tehlikeye atmayı göze alarak sefertasları üzerinden olağanüstü bir ilişkiye girişirler.
Hiç tanışmadığınız birisine aşık olabilir misiniz ?

Fragman Filmi İzle

24.05.2014

İzlenme : 54414

Sonra İzleFavorilere Ekle
Pi’nin Yaşamı 8.2/10
Türkçe DublajTür : Macera, Dram Gösterim : 28 Aralık 2012 Imdb : 8.3 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Hindistan ülkesinden Kanada ülkesine ilerleyen bir mal gemisi, içerisindeki yaklaşık bütün canlılarla beraber trajik pozisyonda batar. Bir can kurtaran ekibi, erişilemeyen vahşi Pasifik Okyanusu’nun tam ortasında adeta kimsesiz kalacaktır. Sandalın hayata tutunma başarısını gösteren gemi mürettebatıysa bir sırtlan, kırık bacaklı bir zebra, bir orangutan, Richard Parker isminde tam üç yüz kiloluk bir Bengal kaplanı ve Pi isimli 16 yaşına ayak basmış Hintli bir çocuktan başka kimse değildir.

Fragman Filmi İzle

01.03.2013

İzlenme : 80364

Sonra İzleFavorilere Ekle
Güçlü Bir Yürek 6.7/10
Türkçe DublajTür : Biyografi, Dram, Tarih Gösterim : 19 Ekim 2007 Imdb : 6.7 Yapım : 2007

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Angelina Jolie baya zamandır uzak kaldığı film setlerine yeni projesi “A Mighty Heart – Güçlü Yürek” ile geri dönüş yapıyor. Popüler yıldızın Shiloh Nouvel ismini verdiği kızını dünyaya getirmesinin ardından kamera karşısına geçtiği “A Mighty Heart”ın çekimleri, Hindistan ülkesinin batı bölgesindeki Pune kentinde devam etti. Yönetmenlik koltuğuna “Welcome to Sarajevo – Saraybosna’ya Hoşgeldiniz” ve “The Road to Guantanamo – Guantanamo Yolu” gibi politik savaş yapımlarında hatırladığımız İngiliz yönetmen Michael Winterbottom’un üstlendiği filmde, bundan dört sene evvel Pakistan ülkesinde “ayakkabı bombacısı” olarak bilinen Richard Reid ile İslami dini lider Şeyh Mübarek Gilani arasındaki bağları bulmak adına bulunduğu Pakistan ülkesinde teröristler tarafından kaçırılarak başı kesilmek amacıyla öldürülen gazeteci Daniel Pearl’ün hikayesini anlatılıyor.
Not: Adaylık; Golden Globe. 2 ödül ve 15 adaylık

Fragman Filmi İzle

05.02.2013

İzlenme : 11751

Sonra İzleFavorilere Ekle
Pi’nin Yaşamı (Altyazılı) 8.3/10
AltyazılıTür : Macera, Dram Gösterim : 28 Aralık 2012 Imdb : 8.3 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Bulundukları yeri terketmek zorunda kalmaları yüzünden, gemi ile bir yolculuğa çıkarlar. Geminin batmasının ardından bir filika, Pasifik Okyanusu’nun ortasında yapayalnız kalır. Sandalın hayatta kalmayı başarabilen mürettebatı ise sırtlan, kırık bacaklı zebra, bir orangutan ve Richard Parker adında ağır bir kaplan.. Aynı zamanda 16 yaşında Pi adında bir Hintli çocuk… Bu filmi dikkatli bir şekilde izlemenizi filmizlesene.com.tr olarak öneriyoruz..

Fragman Filmi İzle

21.01.2013

İzlenme : 86157

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 12
Yukarı Çık