Reklamları Kapat

Ileana D'Cruz Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Mubarakan (Altyazılı) 5.6/10
AltyazılıTür : Komedi, Aile, Romantik Gösterim : 02 Temmuz 2017 Imdb : 5.6 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : Совет да любовь

Hindistan yapımı olan filmde; Charan ve Karan ikiz kardeştirler. Ailelerini dramatik bir trafik kazasında kaybeden kardeşler ayrı büyümek zorunda kalmışlardır. Karan Londra’da teyzesinin yanına gönderilmiş ve burada gününü gün ederek büyümüştür. Charan ise amcasının yanında büyümüş saygılı, muhafazakar biridir. Bu iki kardeşten Charan Sweety adında kıza aşık olur. Fakat Charan’ın ailesi onun başkasıyla evlenmesini ister. Charan’da ailesinin evlenmesini istediği kızla kardeşinin evlenmesini ister. Arada kalan Karan bu işten nasıl sıyrılacak hep birlikte izleyeceğiz.

Fragman Filmi İzle

06.12.2017

İzlenme : 6.393

Sonra İzleFavorilere Ekle
Rustom (Altyazılı) 7.1/10
AltyazılıTür : Suç, Dram, Gerilim Gösterim : 12 Ağustos 2016 Imdb : 7.1 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Rustom

Film gerçek hayatta deniz subayı K. M. Nanavati’nin başından geçen olayı konu alınıp sinemeya uyarlanmıştır. 1959 yılının Bombay’ında geçen filmde Rustom Pavri subay çıkmış başarılı işini çok iyi yapan mutlu bir evliliği olan genç bir askerdir. Eşi ile birlikte balayında bir çok yerler gezerler ve ikiside çok mutludur. Eşini herşeyden çok sever fakat ilginç bir şekilde eşi kendisini aldatınca aldattığı adamı beylik tabancası ile vurur, sonra hakim karşısına çıkar yargılanır ve bu ülkede büyük ses getirir.

Fragman Filmi İzle

04.02.2017

İzlenme : 6.075

Sonra İzleFavorilere Ekle
Barfi: Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur 8.1/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram, Romantik, Macera Gösterim : 10 Mayıs 2013 Imdb : 8.1 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Barfi!

Küçük yaşta annesini kaybeden ve babası tarafından yetiştirilen Barfi, sağır ve dilsiz olarak doğmuş; ancak hayat dolu ve son derece pozitif biri olarak büyümüştür. Aynı zamanda bir hayli haylaz bir genç olan Barfi’nin başı sık sık derde girmektedir. Yaşadığı şehre taşınan Shruti Ghosh isimli genç kadınla tanıştığında ise daha önce hiç karşılaşmadığı duygularla tanışmaya başlar. Barfi, üç ay içerisinde başka biriyle evlenecek olan Shruti’ye ilk görüşte vurulur, Shruti de zamanla ona karşı bir şeyler hissetmeye başlar. Ancak ortada büyük bir sorun vardır. Shruti, ailesi ve çevresi tarafından büyük tepkilere maruz kalır. Ailesi, kızlarının ‘normal’ biriyle evlenmesini ve ‘normal’ bir hayat sürmesini istemektedir ve bu birlikteliğin gerçekleşmesine izin vermeyecektir. Yıllar sonra yolları tekrar kesiştiğinde Barfi’nin kalbinde başka biri vardır; Shruti içinse seçim yapma zamanıdır…
Hint sinemasının son dönemdeki en ses getiren yapımlarından biri olan Barfi!, ülkesinin sınırları dışından da aşırı övgü almıştı.
Not: 21 Ödül ve 34 Adaylık. Müzik: Pritam Chakraborty

Fragman Filmi İzle

04.04.2014

İzlenme : 105.918

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık