Reklamları Kapat

Ian McShane Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Jawbone (Altyazılı) 6.5/10
AltyazılıTür : Aksiyon, Dram, Spor Gösterim : 12 Mayıs 2017 Imdb : 6.5 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : The Ballad of Jimmy McCabe

Eski gençlik boks şampiyonu olan Jimmy McCabe, dibe vurduktan sonra çocukluk boks kulübüne ve eski takımına,spor salonu sahibi Bill’e ve köşe adamı Eddie’ye döner.
Not: 1 Ödül ve 7 Adaylık. Müzik: Paul Weller
 

Fragman Filmi İzle

13.11.2017

İzlenme : 6364

Sonra İzleFavorilere Ekle
John Wick -2- 7.5/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Suç, Gerilim Gösterim : 10 Şubat 2017 Imdb : 7.5 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , ,

Orijinal İsim : John Wick: Chapter 2

Artık emekliye ayrılmış, tetikçilik dünyasından uzaklaşmış köpeğiyle birlikte sakin bir hayat yaşamak isteyen John Wick (Keanu Reeves), kendini yine istemediği halde tehlikeli olayların ortasında bulur. Eski bir ortağının sayesinde bu kez İtalya’nın başkenti Roma’da dünyanın en ölümcül tetikçileriyle tek başına mücadele edecektir. Roma bir kez daha yanmak üzere iyi seyirler.
Not: 2 Ödül ve 3 Adaylık. Müzik: Tyler Bates, Joel J. Richard

Fragman Filmi İzle

23.05.2017

İzlenme : 97794

Sonra İzleFavorilere Ekle
The Hollow Point 5.4/10
Türkçe DublajTür : Suç, Gerilim Gösterim : 16 Aralık 2016 Imdb : 5.4 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : The Man on Carrion Road

Amerika-Meksika sınırındaki küçük bir kasabada geçen hikayede Şerif Leland ölümle sonuçlanan bir kovalamacanın ardından başka bir şerif olan Wallace ile yer değiştirir. Wallace da en az Leland kadar katıdır ancak sınırın diğer ucundaki uyuşturucu ağı da etkisini daha da arttırmaktadır. İki şerifin hem uyuşturucu ağı ile hem de birbirleriyle uğraşmasını konu alan bir film..

Fragman Filmi İzle

21.01.2017

İzlenme : 6118

Sonra İzleFavorilere Ekle
John Wick -1- 7.3/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Suç, Gerilim Gösterim : 28 Kasım 2014 Imdb : 7.3 Yapım : 2014

Yönetmen : ,

Senaryo :

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : John Wick

Yönetmenliğini David Leitch ve Chad Stahelski ikilisinin üstlendiği film; kendisini öldürmek için tutulan eski bir dostunun peşine düşen tetikçi John Wick’in intikam öyküsünü anlatıyor. Yapılan klasik bir araba hırsızlığı, Rus mafyasının önemli adamlarından birinin oğlunun başını belaya sokacaktır. John Wick, emekliye ayrılmış bir tetikçidir. Emekliliğinin tadını çıkarırken karısının yakalandığı amansız hastalıkla hayatı altüst olur. Karısından kendisine kalan en değerli varlığı ve can yoldaşı köpeğidir. Ancak evine dalan üç gangster onu da öldürür. Gansterlerden biri, mafya babası Viggo Tasarov’un oğlu Josef Tasarov’dur ve John’un daha önce birlikte çalıştığı bir adamdır. Artık kaybedecek hiçbir şeyi de kalmayan John Wick’in tek istediği intikamdır ve New York sokaklarında düşmanlarıyla nefes kesen bir kovalamacanın içine girer. Not: 3 ödül ve 6 adaylık. Müzik: Tyler Bates, Joel J. Richard

Fragman Filmi İzle

02.01.2015

İzlenme : 29189

Sonra İzleFavorilere Ekle
El Niño 6.9/10
Türkçe DublajTür : Dram, Gerilim Gösterim : 29 Ağustos 2014 Imdb : 6.9 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : El Niño

Cebelitarık Boğazlar’da çalışan küçük bir zaman kaçakçısı.

Fragman Filmi İzle

04.12.2014

İzlenme : 13301

Sonra İzleFavorilere Ekle
Herkül: Özgürlük Savaşçısı 6.2/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Macera Gösterim : 25 Temmuz 2014 Imdb : 6.2 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Hercules

1400 yıl önce tanrı veya insan olmayan işkence görmüş bir ruh dünyada yürüdü. Herkül tanrı kral Zeus’un güçlü oğluydu. Bunun karşılığında tüm hayatı boyunca acı çekti. 12 görevin ve ailesini kaybetmesinin ardından, bu karanlık yorgun ruh tanrılara sırtını döndü ve huzuru kanlı savaşlarla çarpışarak aramaya başladı. Yıllar içinde kendisi gibi altı ruhla yakınlaştı. Aralarındaki bağın kaynağı savaşma sevgileri ve ölümün nefesini enselerinde hissetmeleriydi. Bu adamlar ve kadın nereye savaşmaya gittiklerini veya neden savaştıklarını hiç sorgulamadılar. Öğrenmek istedikleri tek şey alacakları paraydı. Trakya Kralı bu paralı askerleri adamlarını eğitmeleri için adamlarının dünyanın en iyi ordusu olması için tutar. Bu kayıp ruhların acımasız ve kana susamış bir ordu eğitmeye başladıkları zaman ne kadar düştüklerini anlamalarının zamanı gelmiştir.

Fragman Filmi İzle

01.12.2014

İzlenme : 284756

Sonra İzleFavorilere Ekle
Karayip Korsanları 4: Gizemli Denizlerde 6.6/10

Kaptan Jack Sparrow ve Barbossa bu kez Gençlik Pınarı’nı bulmak için yola çıkacaklardır. Ancak maceraya Karasakal ve Kaptan Sparrow’un geçmişinden gelen gizemli bir kadın katılacaktır. Sparrow kadının eski aşkı mı olduğunu yoksa Gençlik Pınarı için kendisini mi kullandığını bir türlü anlayamaz. Not: 2 ödül ve 30 adaylık.

Fragman Filmi İzle

25.08.2011

İzlenme : 136806

Sonra İzleFavorilere Ekle
Ölüm Yarışı 1- (Dublaj+Altyazılı) 6.4/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Aksiyon, Bilim-Kurgu, Gerilim Gösterim : 17 Ekim 2008 Imdb : 6.4 Yapım : 2008

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : Death Race 3000

Cezaevleri kuruluş amaçları olarak toplumun düzenini bozan kişilerin, toplumdan soyutlanarak ıslah edilmeleri prensibine dayanmaktadır. Fakat filmimizin geçtiği cezaevi bu amaçtan sapmak bir yana tam zıttı bir faliyet içine girerek mahkumların hayatta kalabilmek için birbirleriyle ölümüne dövüştürüldüğü bir yer haline getirilmiştir. Hapishanenin yöneticileri mahkumlar üzerine bahis oynatarak para kazanmaya başlamışlardır. Mahkumlar cephesinde ise vahşi doğa yasalarının geçerli olduğu bu ortama ayak uydurubilen Jensen Ames (Jason Statham) gibileri bu kunuda uzmanlaşmışlardır.  Jansen bir otomobil yarışçısıdır ve aynı zamanda eski bir dolandırıcıdır; suçsuz olduğu halde adalet yerini bulmamış ve içeri atılmıştır.  Kahramanımız Müdür (Joan Allen) tarafından gladyatör olmaya zorlanarak önüne iki seçenek konur:Ya hücrede sonsuza kadar kalmak Ya da savaşı kazanıp özgürlüğüne kavuşmaktır. Jansen üç gün süren amansız bir mücadeleye girip en amansız mahkumlara karşı mücadele eder ; silahlar, el bombaları ve daha birçok alet kullanılır inanılmaz dövüş sahnelerinin olduğu film dövüş ve macera-aksiyon severlere tavsiye edilir.
www.filmizlesene.com.tr yorumu
1 ödül ve 5 adaylığı bulunan Müzik: Paul Haslinger tarafından yapılan ve konu olarak Azılı suçlularla tıkabasa dolu bir hapishanenin yöneticileri, cezaevindeki mahkumları birbirleriyle dövüşmeye zorlayarak, bol miktarda para kazanabilecekleri, tüyler ürpertici bir çeşit gladyatör oyunu düzenlemeye karar verirler. Üç şampiyonluk kazanmış otomobil yarışçısı Jensen Ames, vahşi koşulların hüküm sürdüğü bu dünyada hayatta kalmayı başarma konusunda bir uzman olup çıkmıştır. Eski bir dolandırıcı olan Ames, tam hayatını düzene koyduğunu düşündüğü bir anda işlemediği bir cinayet yüzünden hapse atılmıştır.
Öldürülmesi imkansız olarak kabul edilen mistik sürücü Frankenstein maskesini giymek zorunda bırakılan Ames’ın önüne, cezaevinin despot yöneticisi tarafından iki seçenek konulur: Gladyatör oyununa katılırsa özgürlüğüne kavuşabilecek, katılmazsa hücreye kapatılıp orada çürümeye terk edilecektir.

Fragman Filmi İzle

05.03.2010

İzlenme : 45507

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık