Reklamları Kapat

Hannah Emily Anderson Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Testere 8: Jigsaw Efsanesi (Altyazılı) 6.0/10

Sinema tarihinin en uzun soluklu Cadılar Bayramı eğlencesi olma konusunda emin adımlarla ilerleyen Testere serisi, yaklaşık 7 senelik bir aranın ardından, adeta yeni albümü merakla beklenen bir rock grubu gibi sevenlerine geri döndü! Peki uzun soluklu tarihinde sekizinci hikayesini deviren serinin kondisyonundan ne haber dersiniz? James Wan’ı daha kariyerinin başındayken, korku – gerilim arenasının en iddialı ve maharetli isimlerinden biri haline getirerek, kestirme yoldan devler ligine taşıyan, onu tür sinemasının süperstarlarından biri haline getiren ilk Testere filminin üzerinden dile kolay tam 13 koca sene geçti!
Film gelecek olursak; Şehir, birbiri ardına ortaya çıkmaya başlayan cesetlerle sarsılmaktadır. Şehrin farklı noktalarında bulunan bu cesetlerin hepsi birbirinden acımasız ve incelikli yöntemlerle öldürülmüştür. Araştırma derinleştikçe bütün kanıtlar tek bir kişiyi işaret etmeye başlar: John Kramer. Ancak bu imkansızdır, zira “Testere” olarak tanınan Kramer 15 yılı aşkın süre önce ölmüştür…
8. devam halkasının yönetmen koltuğunda, seride ilk kez görev alacak olan Michael Spierig ve Peter Spierig ikilisi otururken, filmin senaryosunda Pete Goldfinger & Josh Stolberg imzası bulunuyor. “Testere: Jigsaw Efsanesi”nin talihsiz kurbanları arasında ise Laura Vandervoort, Hannah Anderson, Mandela Van Peebles, Brittany Allen, Callum Keith Rennie, Matt Passmore, Hannah Emily Anderson, Josiah Black, Shaquan Lewis, Michael Boisvert gibi isimler bulunuyor.

Fragman Filmi İzle

10.01.2018

İzlenme : 30.330

Sonra İzleFavorilere Ekle
Kızlar Gecesi – Girls’ Night Out 4.9/10
Türkçe DublajTür : Gerilim Gösterim : 31 Mart 2017 Imdb : 4.9 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Ce soir on fête!

McKenzie, kolejdeki üç en iyi arkadaşı ile bekârlık partisi verip sürpriz yaparken evlenmeye birkaç ay uzaktadır. Söz verdikleri hayatının en güzel gecesi terör gecesine dönüşür. McKenzie, kolejinde tecavüze uğramış ve nişanlısını McKenzie ile kaçırmak için kaçırdığı eski erkek arkadaşı Brandon’la düşünmek zorunda kalıyor ve ününü yok ediyor ve NHL’ye yapması için elinden gelen her şansı mahvediyor. Brandon, McKenzie’yi ve arkadaşlarını, üniversitede geri döndükleri can sıkıcı şeylerin aşırı sürümlerini gerçekleştirmelerini isteyen ölümcül bir çöpçü avında gönderir. McKenzie, geçmişinin travmatik olaylarıyla yüzleşmek zorunda kalmış, unutmak için çok uğraşmış ve nişanlısı ve geleceğini kurtarmak için neler yapabileceğini merak ediyor.
 

Fragman Filmi İzle

27.09.2017

İzlenme : 17.605

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık