Reklamları Kapat

Gilles Lellouche Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Yakın Koruma 3.7/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Komedi Gösterim : 18 Ocak 2015 Imdb : 3.7 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Les gorilles

Ünlü kişileri koruma biriminin başında olan Alfonso, gösteri dünyasının büyüsüne hayran, deneyimsiz Walter ile takım kurmak zorunda kalır. Bir araya gelmesi imkansız bu ikili R’n’B’nin genç yıldızı Jal-Y’nin korunmasını üstlenecektir.

 

Fragman Filmi İzle

10.01.2018

İzlenme : 8.801

Sonra İzleFavorilere Ekle
Rockn Roll 6.1/10
Türkçe DublajTür : Komedi Gösterim : 21 Temmuz 2017 Imdb : 6.1 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : Rock’n Roll

43 yaşındaki Guillaume Canet, bir erkeğin isteyeceği her şeye sahiptir. Ancak bir gün, sette çekimler sırasında, birlikte çalıştığı güzeller güzeli yirmili yaşlardaki aktris kendisine artık kadınların gözünde eskisi kadar tehlikeli ve çekici bir erkek olmadığını söyler. Aslına bakılırsa, Guillaume hiçbir zaman öyle biri olmamıştır ama bunu birinin ağzından duymak onu yaralar. Guillaume’u asıl can evinden vuransa, “EN SEKSİ” aktörler listesinden düşmesi olur. Guillaume’un Marion, oğulları, binicilik sevdası ve şehrin dışındaki evlerindeki yaşam tarzı ona ağırbaşlı, beyefendi bir imaj katmıştır. Bir şeyleri hem de hemen değiştirmesi gerektiğini düşünen Guillaume, sevdiklerinin tüm itirazlarına rağmen hem dış görünüş olarak hem de yaşam şekli olarak yepyeni bir tarzı benimser.

 

Fragman Filmi İzle

15.11.2017

İzlenme : 7.809

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sky (Altyazılı) 6.2/10
AltyazılıTür : Dram Gösterim : 16 Eylül 2015 Imdb : 6.2 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Romy ve Richard, Amerika’da tatil yapan Fransız bir çifttir. Kaliforniya çöllerinde özgür olmalarına karşın ilişkilerinin üzerindeki gölgeden bir türlü kaçamamaktadırlar. Bir gece, bardaki bir sarhoşla yüz yüze gelirler. Romy, bu olayı hayatını yeniden şekillendirebileceği bir şans olarak görür.
Film bizleri Romy’nin yalnız başına gerçekleştirdiği seyahate götürür. Yolculuğu boyunca birçok insanla tanışır, küçük bir kasabanın polis istasyonunda sempatik bir polis memuru, Vegas sınırındaki bir kovboy ve eski bir karavan parkında, kasvetli çevresi tarafından yıpratılmış hamile bir kadın…
Yol filmi geleneğine yeni bir bakış getiren Fabienne Berthaud’un yönettiği filmin oyuncu kadrosunda Diane Kruger, Gilles Lellouche, Joshua Jackson, Norman Reedus ve Lena Dunham yer alıyor.

Fragman Filmi İzle

02.05.2016

İzlenme : 2.859

Sonra İzleFavorilere Ekle
Muhbir – Gibraltar 6.2/10
Türkçe DublajTür : Suç, Gerilim Gösterim : 11 Eylül 2013 Imdb : 6.2 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Gibraltar

Film, Fransa sınır devriyesi için muhbirlik yapan bir adamın hikayesini ele alıyor…

Fragman Filmi İzle

04.11.2014

İzlenme : 21.482

Sonra İzleFavorilere Ekle
Benim Hatam 5.9/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Gerilim Gösterim : 12 Şubat 2014 Imdb : 5.9 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Mea culpa

Üç polis, bir görevin bitişini kutlamak için içki içerler. Eve dönerlerken yolda kaza yaparlar. Karşı araçtan biri çocuk iki kişi hayatını kaybederken; Simon, yani alkollü araç kullanan polis ciddi şekilde yaralanarak sakat kalır. Bundan sonra tüm hayatının kontrolünü kaybedecektir. Arkadaşı Frank ona göz kulak olsa da, evliliğini kaybedecektir. Ama çocuğunun tanık olduğu bir olay, herşeyi daha da zora sokar.

Fragman Filmi İzle

04.06.2014

İzlenme : 21.616

Sonra İzleFavorilere Ekle
Bir Kadının Gözyaşı 6.2/10
Türkçe DublajTür : Dram Gösterim : 12 Temmuz 2013 Imdb : 6.2 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Thérèse Desqueyroux

Geleneksel adetlere ve baskılara sıkışıp kalan ve özgürlüğü kısıtlanan bir kadının, kadın hakları mücadelesi, özgürleşme ve cinsel serbestlik kavramları içerisinde sinema perdesine aktarıldığı bir film. Oldukça zengin bir ailenin kızı olan genç kız daha çocuk yaşta biriyle evlenmiştir. Evlendiği adam Bernard dürüst ve çok iyi biridir ancak artık onu sevmiyordur. Bernard ava çıkmayı dahi kendine tercih eden biri olduğundan kendisiyle hiç ilgilenmiyordur. Taşrada yaşayan genç kızın Bernard’ın asi ve agresif birine dönüşmesiyle hayatı iyice kabusa dönüşmüştür. Herşeyden kötüsü Bernard her fırsatta genç kadının yüzüne zorla evlendirildiğini ve onu sevmediğini söylemektedir. Mutsuz kadın bu zulüm ve sıkıcı hayattan kurtulmak için elinden gelen herşeyi yapmaya kararlıdır.
Not: Normalde altyazılı olan film Türkçe dublaj olarak güncellenmiştir.

Fragman Filmi İzle

03.10.2013

İzlenme : 17.764

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sadakatsizler 5.4/10
Türkçe DublajTür : Komedi Gösterim : 14 Ekim 2012 Imdb : 5.4 Yapım : 2012

Yönetmen : ,

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Evli olmak mecburi olarak sadakati illa gerekli kılar mı? Bir erkek tek bir eşle yaşamaktan sıkılacaksa evlenmesinin sebebi nedir ki? Peki bir hayat boşu eşinizin size sadık kaldığından nasıl tatmin olabiliyorsunuz?
Her biri diğerinden çapkın, kadınlara oldukça düşkün, evli olsa da bağlanmak, tek bayana takılı kalmak istemeyen kişilikler. Sadakatsizlik perdesi çerçevesinde birden fazla kısa filmin oluşturduğu güzel bir yapım.

Fragman Filmi İzle

01.03.2013

İzlenme : 32.464

Sonra İzleFavorilere Ekle
Büyük Kaçış 6.1/10
Türkçe DublajTür : Suç Gösterim : 31 Ekim 2007 Imdb : 6.1 Yapım : 2007

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Belleville mahallesi kapkaçları ve soygunları ile çok ünlü bir mahalledir. Simon bu mahallede tam anlamıyla hükümdarlıgını kurmuş ve gün ve gün dahada büyüyerek sürekli olarak başka mahalleleri ele geçirmek için çalışmaktadır. Bu çete öyle bir çetedirki polislerin yanında dahi milyonlarca dolarlar çalabilecek yetenege sahiptirler, Ve bu çete bir yandanda normal hayata huzuru bulmak içinde çalışmaktadırlar.Çete liderleri bir gün aşık olur fakat aşk her zaman için mutluluk degildir.Bir gün aşık olurlar ve birbirleri ile güzel bir arkadaşıklık dostluk içersinde hayatlarını sürdürürler.

Fragman Filmi İzle

15.01.2013

İzlenme : 5.939

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 12
Yukarı Çık