Reklamları Kapat

Geoffrey Rush Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı (Dublaj+Altyazılı) 7.0/10

Çılgın maceraları ile bilinen, kaptanları şahı ama bir o kadar talihsiz Jack Sparrow, yelken açtığı sularda yaklaşan kötü rüzgarları hisseder. Korkunç Kaptan Salazar’ın yönetimindeki ölümcül hayalet korsanlar, denizdeki tüm korsanları öldürerek Şeytan Üçgeni’nden kaçmayı başarmıştır; hayatta kalan tek korsan kaptan ise Jack’tir. Jack, Salazar’ın gazabından ve intikamından kurtulmak için Poseidon Asası’nın peşine düşer. Bu efsanevi asayı bulmak içinse güzel ve zeki gökbilimci Carina Smyth ve Kraliyet Donanması’ndan dik başlı, genç bir denizci olan Henry ile zorlu bir anlaşma yapar. Küçük ve külüstür gemisi Dying Gull’un dümenindeki Jack Sparrow, hem kötü kaderini tersine çevirmenin hem de şimdiye dek karşına çıkan en dişli ve korkunç düşmandan kurtulmanın yollarını arayacaktır.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

15.09.2017

İzlenme : 106.138

Sonra İzleFavorilere Ekle
Baba ve Kız 6.8/10
Türkçe DublajTür : Dram Gösterim : 04 Haziran 2015 Imdb : 6.8 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : The Daughter

Christian, babası Henry’nin düğünü için ailesinin evine geri döner, çocukluk arkadaşı Oliver ve Oliver’ın ailesi, karısı Charlotte, kızı Hedvig ile yeniden karşılaşması, uzun zamandır gömülü olan gizli bir sırrı ortaya çıkarır. O, geçmişteki yanlışlarını düzeltmek için uğraşırken, yaptıkları, yıllar önce geride bıraktığı hayatları parçalamakla tehdit etmeye başlar.
Vikipedi’den film hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Fragman Filmi İzle

19.03.2017

İzlenme : 1.379

Sonra İzleFavorilere Ekle
En İyi Teklif 7.8/10
Türkçe DublajTür : Suç, Dram, Gizem, Romantik Gösterim : 01 Ocak 2013 Imdb : 7.8 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : La migliore offerta

İtalya’nın en tanınmış müzayede şirketlerinden birinin sahibi olan Virgil Oldman (Geoffrey Rush), antika alanının en iyilerinden olmasının yanı sıra çok değerli bir kişisel koleksiyona sahiptir. Ancak günün birinde Claire Ibbetson (Sylvia Hoeks) adında genç ve çok zengin, ancak oldukça tuhaf davranışları olan bir kadının, evindeki antikaları Virgil aracılığıyla satmak istemesi sonucu hayatı değişir. Claire’i daha yakından tanımak isteyen Virgil’in en büyük yardımcısı, genç bir saat tamircisi olan Robert (Jim Sturgess) olacaktır.
Not: 18 ödül ve 21 adaylık.

Fragman Filmi İzle

10.04.2016

İzlenme : 35.950

Sonra İzleFavorilere Ekle
Karayip Korsanları 1: Siyah İnci’nin Laneti 8.0/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Macera, Fantastik Gösterim : 29 Ekim 2003 Imdb : 8.0 Yapım : 2003

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

Hafif üçkağıtçı fakat bir o kadar da sevimli Kaptan Jack Sparrow’un (Johnny Depp) korsanlık yaşamı, düşmanı kurnaz Kaptan Barbossa’nın (Geoffrey Rush), gemisi Siyah İnci’yi çalmasıyla altüst olur. Bu da yetmezmiş gibi Kaptan Barbossa, Port Royal kasabasına saldırır ve belediye başkanının güzeller güzeli kızı Elizabeth’i (Keira Knightley) kaçırır. Kızı kurtarmak ve Siyah İnci’yi yeniden ele geçirmek amacıyla Elizabeth’in çocukluk arkadaşı Will (Orlando Bloom) ve Jack güçlerini birleştirirler. Will’in bilmediği ise lanetli bir hazinenin Barbossa’nın kaderini nasıl değiştirdiği ve onu ve mürettebatını nasıl sonsuza kadar ölümsüz olarak yaşamaya mahkum ettiğidir.
Not: 5 Oscar adaylığı. 31 farklı ödül ve 88 adaylık.

Fragman Filmi İzle

21.02.2016

İzlenme : 5.982

Sonra İzleFavorilere Ekle
Kitap Hırsızı 7.7/10
Türkçe DublajTür : Dram, Savaş Gösterim : 7 Şubat 2014 Imdb : 7.7 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : The Book Thief

7 Şubat 2014’te gösterime girecek/giren olan film, dram ve savaş türündedir. Brian Percival tarafından yönetilen Marcus Zusak tarafından yazılan filmin konusu olarak, Death (Roger Allam), Liesel Meminger’in, İkinci Dünya Savaşı sırasında dokuz yaşındayken bir Alman çalışan sınıf mahallesinde yetiştirilmesinden başlayan hikâyesini anlatıyor. Liesel (Sophie Nélisse) çok geçmeden kitaplarla öyle bir bağ kurar ki onlarla bir tür aşk ilişkisi yaşamaya başlar. Bir süre sonra da kitap çalmaya ve çaldıklarını da üvey babası ve diğelerine getirmeye başlar. Death tarafından kaleme alınan roman 2007’de yayınlanmıştır ve halen de gayet başarılı bir biçimde satışı devam etmektedir.
Not: Daha önce altyazılı olarak eklenen film türkçe dublaj olarak güncellenmiştir.

Fragman Filmi İzle

28.02.2014

İzlenme : 117.936

Sonra İzleFavorilere Ekle
Aşık Shakespeare 7.2/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram, Romantik Gösterim : 5 Mart 1999 Imdb : 7.2 Yapım : 1998

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Elizabeth dönemi İngiltere’sinde geçen bu romantik komedi filminde genç Shakespeare’in aşk hayatı anlatılıyor. Aslında Shakespeare’in son günlerde aşk hayatı hiç iyi gitmiyordur. Yeni oyunu ‘Romeo and Ethel the Pirate’s Daughter’ konusunda ise daha bir satır bile düşünebilmiş ve yazabilmiş değildir. Shakespeare’in hayranlarından zengin ve güzel Viola duygusuz bir adam görünümündeki Lord Wessex ile evlenmek üzeredir.Hayali oyuncu olmak olan Viola, Shakespeare ile tanışınca ikisi yasak bir aşkın heyecanına kapılırlar.

Fragman Filmi İzle

27.12.2012

İzlenme : 13.551

Sonra İzleFavorilere Ekle
Düşlerin Efendisi 7.3/10
Türkçe DublajTür : Biyografi, Dram Gösterim : 16 Şubat 2001 Imdb : 7.3 Yapım : 2001

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Noel ödüllü yazar Octavio Paz’ın Sadizmin filozofu, aslında kurban eden değil, başlı başına bir kurban idi. Ve zulmün kurucusu aslında yumuşak kalpli bir erkekti. dediği Marquis De Sade’ın yaşam öyküsünden yola çıkan film, Oscar ödüllü Kate Winslet, Geoffrey Rush ve Michael Caine’i aynı projede buluşturmayı başarmış bir yapım olarak dikkat çekiyor…

Filmdeki olaylar, Sade Markizi’nin (Geoffrey Rush)tıkıldığı akıl hastanesinde yazdığı son cinsel içerikli metinleri temizlikçi kızın (Kate Winslet) çalması üzerine kurulu. Michael Caine ise Sade’ın doktoru rolünde çıkıyor karşımıza…

Fragman Filmi İzle

14.12.2012

İzlenme : 35.559

Sonra İzleFavorilere Ekle
Savaşçı 6.2/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Fantastik, Western Gösterim : 3 Aralık 2010 Imdb : 6.2 Yapım : 2010

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

19. yüzyılda, hayatı boyunca dünyanın en iyi kılıç ustası ve en korkunç savaşçısı olması için eğitilen Yang adında bir savaşçıya, bir düşman klanında hayatta kalan son kişi olan bir bebeği öldürmesi emri verilir. Yang, aldığı bu görevi yerine getiremez. Bebeği de alıp Amerika’nın batısında bir kasabaya yerleşir. Fakat tüm çabasına rağmen düşman Yang’ın izini bulmuştur. Bebeği koruması için tek çaresi savaşmaktır… Bu savaşta ona kasabada tanıştığı Ron ve Lynee de yardım edecektir.

Fragman Filmi İzle

13.04.2012

İzlenme : 79.390

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 12
Yukarı Çık