Reklamları Kapat

Farhan Akhtar Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Lucknow Central (Altyazılı) 6.1/10
AltyazılıTür : Aksiyon, Suç, Dram Gösterim : 01 Eylül 2017 Imdb : 6.1 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , , , ,

Orijinal İsim : Lucknow Central

Kishan Mohan Girhotra isimli genç adam Hindistan’ın Mumbai kentinde yaşayan, sıradan bir hayatı olmasına karşın büyük halleri olan bir kişidir. Günün birinde bir cinayet işlenecek ve cinayetin faili olarak Kishan gösterilecektir. Yetkili kişilere kendisinin suçsuz olduğunu söylese de deliller doğrultusunda tek sanık olarak Kishan gösterilmektedir. Kishan hapishaneye düşecek ve mahkeme tarafından müebbet hapis cezasına çarptırılacaktır. İşlemediği bir suçla cezalandırılan Kishan’ın daha sonradan idamına karar verilecektir. Ölmek istemeyen Kishan, Lucknow Central denilen kaldığı hapishaneden kaçabilmek için bir plan gerçekleştirecektir. Suçsuz Kishan, başarılı olabilecek midir? Hindistan yapımı olan filmde, konu olarak pek dikkat çekmese de özellikle oyuncu performansıyla göze çarpmayı başardı. Kishan rolünde gelişmekte olan isimlerden birisi olarak gösterilen Farhan Akhtar’ı izleyeceğimiz Lucknow Central filmi geçtiğimiz aylarda Hindistan’da izleyiciyi karşısına çıktı ve kendi ülkesinin izleyicileri tarafından da yoğun ilgi gördü.

Fragman Filmi İzle

30.10.2017

İzlenme : 6.631

Sonra İzleFavorilere Ekle
Vezir (Altyazılı) 7.3/10
AltyazılıTür : Suç, Dram, Gizem, Gerilim Gösterim : 07 Ocak 2016 Imdb : 7.3 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Wazir

Bir araya gelme ihtimalleri düşük iki kişi kaderin bir cilvesi olarak arkadaş olurlar. Bunlardan ilki antiterör ekibinde ve diğeri ise tekerlekli sandalyeye bağımlı gizemli bir geçmişe sahip bir satranç ustasıdır. Acımasız ‘Wazir’ onları mat etmeden, hayatlarının oyununu oynamak zorundadırlar.

Fragman Filmi İzle

06.05.2016

İzlenme : 7.637

Sonra İzleFavorilere Ekle
Running With The Bulls (Altyazılı) 8.1/10
AltyazılıTür : Komedi, Macera Gösterim : 15 Temmuz 2011 Imdb : 8.1 Yapım : 2011

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , , , , ,

Orijinal İsim :

Natasha, Kabir ikilisi yeni tanışmış ve kısa bir süre içerisinde nişanlanmışlardır. Kabir okuldaki en iyi arkadaşlarıyla birlikte kısa süreli bekarlığa veda partisine katılmak ister. Bu gezi onların üniversite sonrası yapmak istedikleri fakat bir türlü yapmaya fırsat bulamadıkları bir gezidir. Bu yol gezisi, içlerinden birinin seçtiği nihai bir spor olacaktır ve diğer ikisi de bunu onunla yapmak zorundalardır, isteseler de istemeseler de! Kabir, İmraan ve Arjun Barcelona’da buluşup sadece farklılıklarını ortaya çıkarmayacak, korkularıyla yüzleşecekleri, algılarını değiştirecek, benliklerini çözecek, duvarlarını yıkmaya zorlayacak ve onlara anı yakalamayı öğretecek bir serüvene başlayacaktır.

Fragman Filmi İzle

29.09.2011

İzlenme : 12.783

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık