Reklamları Kapat

Emily Blunt Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Trendeki Kız (Dublaj+Altyazılı) 6.5/10
Türkçe DublajTür : Suç, Dram, Gizem Gösterim : 07 Ekim 2016 Imdb : 6.5 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : The Girl on the Train

Paula Hawkins’in aynı adlı çok satan romanından sinemaya uyarlanan film, yeni boşanmış bir kadının gizem dolu hikâyesini odağına alıyor. Yakın zamanda bir boşanma atlatan Rachel, her gün kullandığı trenin geçtiği güzergâhta “mükemmel” bir çift görür. Bu çifti gözlemlemeyi günlük rutini hâline getiren Rachel, bir gün şahit olduğu bir olay sonrası çözülmesi zor bir gizemin içerisine sürüklenir.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj’da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

07.04.2017

İzlenme : 22.229

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yarının Sınırında 7.9/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu Gösterim : 06 Haziran 2014 / Imdb : 7.9 Yapım :

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Edge of Tomorrow

Yakın gelecekte dünyayı ele geçiren Mimics adlı uzaylı birliği, birçok büyük şehri yok eder ve milyonlarca insanı ölümün eşiğinde bekletir. Dünyada hiçbir ordu, onların hızına, silahlarının gücüne ve de en önemlisi telepati yoluyla emir verme ve uygulama güçlerine ulaşamaz. Artık dünyadaki tüm ordular bu uzaylı sürüsüne karşı güçlerini birleştirmek durumundadır ve bu güç birliği dışında ikinci bir şansları yoktur. Subay Bill Cage daha önce bu savaşlardan hiçbirine katılmamış tecrübesiz bir askerdir ve atıldığı yeni görevi onun için bir nevi intihar anlamına gelmektedir. Beklenen olur; Cage dakikalar içerisinde öldürülür… Fakat bu bir sonu değil, yeni bir başlangıcı doğurur. Cage, sıradışı bir şekilde cehennem gibi bir günde uyanır, kendini kırılması zor bir döngünün içerisinde bulur. Buna göre her seferinde ölüp sonrasında yeniden dirilip aynı savaşı bir kez daha tekrarlamak zorundadır. Her geri dönüşünde daha güçlü, daha zeki ve Mimics’lerle daha kolay başa çıkabilir hale gelse de kendine verilen iş dünyanın en zorlu görevidir.
Not: Daha önce izlemeyenler için tekrar bir güncelleme yapıldı.

Fragman Filmi İzle

08.06.2016

İzlenme : 10.014

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sicario (Dublaj+Altyazılı) 7.7/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Aksiyon, Suç, Dram Gösterim : GÖSTERİM Imdb : 7.7 Yapım : YAPIM

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Borderline

Meksika’da Sicario tetikçi demektir…İdealist bir FBI ajanı olan Kate Macer, özel görev kuvveti sorumlusu Matt tarafından Amerika ve Meksika arasındaki kanunun işlemediği sınır bölgesindeki uyuşturucu savaşına destek için görevledirilir. Sorunlu bir geçmişe sahip olan Alejandro’nun hikâyeye dahil olması ile Kate, gizli kapaklı yapılan operasyonla ilgili her şeyi sorgulamaya başlayacaktır.
Not: 3 Oscar adaylığı. 12 farklı ödül ve 131 adaylık. Müzik: Jóhann Jóhannsson

Fragman Filmi İzle

31.01.2016

İzlenme : 96.859

Sonra İzleFavorilere Ekle
Tetikçiler 7.6/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim, Suç Gösterim : 12 Eylül 2012 Imdb : 7.6 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , ,

Orijinal İsim :

Gelecek zamandayız; 2072′de. Zamanlar arasında yolculuk gerçek olmuş, ama yasa dışı olarak karaborsacıların eline düşmüştür. Teknolojiyi elinde tutanlar ne zaman birinden kurtulmak isterlerse onu 30 yıl geriye, 2042′ye göndererek “Looper” adı verilen bir grup suikastçıya öldürmesi için “paketler”. Bu grupta yer alan suikastçılardan biri olan Joe için 2042′de zengin hayatı gayet yolunda gitmektedir; ta ki karşısına öldürmesi için 2072′den gelen yaşlı Joe çıkıncaya kadar…

Fragman Filmi İzle

05.05.2013

İzlenme : 193.237

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yemen’de Somon Avı 6.8/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram, Romantik Gösterim : 9 Mart 2012 Imdb : 6.8 Yapım : 2011

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Fred Jones mükemmel bir balıkçıdır.Balık konusunda uzmanlaşmış ve bir çok balık türü hakkında bilgiye sahiptir.Film, düşündüğü bir teoriyi ispatlamak üzere Yemen’e giden Fred Jones’in başından geçen olayları konu alıyor.

Fragman Filmi İzle

03.12.2012

İzlenme : 12.610

Sonra İzleFavorilere Ekle
Tetikçiler (Altyazılı) 8.0/10
Türk YapımıTür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim Gösterim : 12 Eylül 2012 Imdb : 8.0 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Gelecek zamandayız; 2072’de. Zamanlar arasında yolculuk gerçek olmuş, ama yasa dışı olarak karaborsacıların eline düşmüştür. Teknolojiyi elinde tutanlar ne zaman birinden kurtulmak isterlerse onu 30 yıl geriye, 2042’ye göndererek “Looper” adı verilen bir grup suikastçıya öldürmesi için “paketler”. Bu grupta yer alan suikastçılardan biri olan Joe için 2042’de zengin hayatı gayet yolunda gitmektedir; ta ki karşısına öldürmesi için 2072’den gelen yaşlı Joe çıkıncaya kadar…
Rian Johnson’ın yazıp yönettiği bilimkurgu aksiyonunun başrollerini Joseph Gordon-Levitt, Bruce Willis ve Emily Blunt paylaşıyor. Yapımcılar ise Ram Bergman ve James D. Stern.

Fragman Filmi İzle

03.11.2012

İzlenme : 72.595

Sonra İzleFavorilere Ekle
Uzatmalı Nişanlım 6.4/10
Türkçe DublajTür : Romantik, Komedi Gösterim : 29 Temmuz 2012 Imdb : 6.4 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Birbirlerine deliler gibi aşık olan iki çift, Tom ve Violet artık evlenmek için gün sayarken büyük bir şansızlık ortaya çıkar, Tom’un başka bir yere tahini çıkar ve düğünü ertelemek zorunda kalırlar ve nişanlanırlar. 2 yıl boyunca ayrı yerlerde olacakları için bu ilk başlarda birbirlerine özlem duygusunun hoşuna girmesini sağlayacaktır. Fakat Violet terfi alınca yine işler değişecektir ve evlilikleri yine uzayacaktır. Birt türlü evlenemeyen çiftin önüne değişik türde aksilikler çıkmaktadır. Bu durumda nişanlılığın devamlı uzamasına sebebiyet vermektedir. Filmin yıldız kadrosunda, Emily Blunt ve Jason Segal yer almaktadır. Filmin başarılı yönetmenliğini ise Judd Apatow ve Rodney Rothman üstlenmiştir.

Fragman Filmi İzle

14.09.2012

İzlenme : 16.251

Sonra İzleFavorilere Ekle
Günışığı Temizleme Şirketi 6.9/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram Gösterim : 28 Ağustos 2009 Imdb : 6.9 Yapım : 2008

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Lisede amigo kızlar takım kaptanı olan Rose Lorkowski, şimdi 30’larındadır. Çocuğunu tek başına yetiştiriyor ve geçinmek için ev temizliyordur.
8 yaşındaki oğlunu özel okula göndermek isteyince, evli olan sevgilisinin tavsiyesini dinleyip kazançlı olan başka bir işe girişir; bundan böyle suç mahallini temizleyecektir.
Aslında onu her zaman hayal kırıklığına uğratan kardeşi Norah’yı da onunla birlikte çalışmak için ikna ettikten sonra Sunshine Cleaning ( Gün Işığı Temizleme) adlı küçük bir iş kurar.
Bu iş ikisinin de önceliklerini, hayattaki amaçlarını belirlemek açısından güzel bir deneyim olacaktır. Rose ve Norah zorluklarla yüzleşecek ve daha mutlu olabilmek, daha iyi yaşayabilmek için çabalayacaklardır.

Fragman Filmi İzle

20.04.2012

İzlenme : 18.311

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 12
Yukarı Çık