Film İzle Sitemizde 42 Kategoride 7659 Film Bulunmaktadır.

20 Nisan 2017'de Eklenmiş, 2.565 Kişi İzlemiş, 2 Yorum Yapılmış

Ballerina (Altyazılı) 6.8/10


Yetim olan Félicie Milliner sakin bir köyde yaşamakta olan küçük bir kızdır. Ancak Felicie’nin büyük bir hayali vardır, o da bir balerin olabilmektir. Bunun yolunun köyde kalmaktan geçmediğini bilen küçük kız kırsal Brittany’i terk ederek Paris’e kaçar. Burada bir yanlışlık sonucu farklı biriyle karıştırılır. Ancak bu yanlışlık ona hayallerinin yolunu açar. Felicie bu karışıklık sayesinde Büyük Opera binasının öğrenci kontenjanına girmeyi başarır. Peki küçük kız kimse durumu anlamadan hayallerine kavuşabilecek midir?…

 

Gösterim tarihi: 14 Aralık 2016
Filmizlesene.com.tr puanı: 7.0/10
IMDB puanı: 6.8/10 Ek Bilgi Vikipedi.
Yapım: 2016
Oyuncular: , , ,
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Senaryo: , ,
Yönetmen: ,
Orijinal İsim: Ballerina

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

06 Nisan 2017'de Eklenmiş, 13.272 Kişi İzlemiş, 9 Yorum Yapılmış

Gecenin Kanunu (Dublaj+Altyazılı) 6.4/10


1920’lilerin suç gezen Boston kentinde Joe Coughlin adında bir adam nam salmıştır. İçki yasağı halen devam etmekte ama illegal yollardan kırılmaktadır. Dürüst ve namuslu bir hayatı geride bırakan Joe kendisine kötü şöhreti gangster yaşamını seçer. Küçük yaştaki hırsızlık kariyerini geride bırakan adam artık şehrin en korkutucu gangsterlerine hizmet etmektedir. Joe gangster olmanın ününü ve ganimetlerini sevmektedir fakat ‘karanlık taraftaki’ hayatın da ödenmesi gereken bir bedeli vardır. Üstelik Joe’nun babası şehir polisidir… Dennis Lehan aynı adlı suç romanından Ben Affleck tarafından senaryolaştırılıp beyazperdeye uyarlanıyor. Filmin yapımcıları arasında ise Jennifer Davisson Killoran ve Affleck ile birlikte Leonardo DiCaprio da yer alıyor.
Not: Altyazı filmizlesene.com.tr çevirisi olan filme yeni Türkçe Dublaj’da eklenerek güncellendi.

Gösterim tarihi: 03 Şubat 2017 IMDB puanı: 6.6/10 Ek Bilgi Vikipedi.
Oyuncular: , ,
Yapım: 2016 Tür: Suç, Dram
Senaryo: , Yönetmen:
Orijinal İsim: Live by Night

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

04 Mart 2017'de Eklenmiş, 10.786 Kişi İzlemiş, 7 Yorum Yapılmış

Neon Şeytan 6.3/10


Jesse (Elle Fanning), mankenlikte başarıyı yakalayıp yıldız olma hedefiyle Los Angeles’a gelmiştir. Büyüleyici güzelliğiyle kariyer basamaklarını hızla tırmanmaya başlar. Genç model Los Angeles’ta hayatının en parlak günlerini yaşarken, orada tanıştığı bir grup manken arkadaşının hırsı ve güzellik saplantısı, Jesse’yi geri dönüşü olmayan bir çıkmaza sürükler. Not: 7 ödül ve 11 adaylık.
Film hakkında daha fazla bilgi için ; Burayı tıklayıp Vikipedi den öğrenebilirsiniz.
 

Gösterim tarihi: 05 Ağustos 2016
Filmizlesene.com.tr puanı: 6.6/10
IMDB puanı: 6.3/10
Yapım: 2016
Oyuncular: , ,
Tür: Korku, Gerilim
Senaryo: , ,
Yönetmen:
Orijinal İsim: The Neon Demon

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

20 Ekim 2015'de Eklenmiş, 2.326 Kişi İzlemiş, 0 Yorum Yapılmış

Bir Piyanistin Kızı Olmak 6.2/10


Joe Albany, çok ünlü piyanistlerdendir. Altmışlı yetmişli yıllardaki uyuşturucu sorunu, hemen her sanatçıda olduğu gibi Joe Albany’de etkisi altına almıştır. Kızı Amy ise ünlü piyanisti bu kötü alışkanlığından kurtarmaya çalışmış ancak başarılı olamamıştır. Amy, hatıralarıyla baş başa kaldığı zamanlarda ne yapacağını bulmak için çabalamaktadır. Babasını, hatıralarında yaşattığı şekilde bu huyundan kurtarabilecek midir?

 

 

Gösterim tarihi: 19 Ocak 2014
Filmizlesene.com.tr puanı: 5.2/10
IMDB puanı: 6.2/10
Yapım: 2014
Oyuncular: , ,
Tür: Biyografi, Dram, Aile, Müzik
Senaryo:
Yönetmen:
Orijinal İsim: Low Down

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

05 Ekim 2015'de Eklenmiş, 905 Kişi İzlemiş, 0 Yorum Yapılmış

Malefiz 7.0/10


Disney, 1959 klasiği “Uyuyan Güzel”in en ikonik kötü karakterinin anlatılmamış hikâyesi olan “Maleficent”ı sunar… Görkemli siyah kanatlara sahip güzel, saf ve genç bir kadın olan Maleficent, barışçıl bir orman krallığında büyüdüğü için sakin bir hayata sahiptir; ta ki bir gün insanlardan oluşan istilacı bir ordu gelip, toprakların uyumunu tehdit edene kadar… Maleficent, topraklarının koruyucusu olur ama acımasız bir ihanete uğrar ve bu yüzden o saf kalbi taşa dönüşür. İntikam hırsıyla dolan Maleficent, insanların kralıyla destansı bir savaş verir ve sonuç olarak yenidoğan çocuğu Aurora’yı lanetler. Çocuk büyüdükçe Maleficent, Aurora’nın krallıkta başarıyı ve Maleficent’ın gerçek mutluluğunu sağlayacak anahtar olduğunu fark eder. Not: 1 Oscar adaylığı. 9 farklı ödül ve 36 adaylık.

Gösterim tarihi: 30 Mayıs 2014
IMDB puanı: 7.0/10 Ek Bilgi Vikipedi.
Yapım: 2014
Oyuncular: , ,
Tür: Aksiyon, Macera, Aile
Senaryo: , ,
Yönetmen:
Orijinal İsim: Maleficent

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

17 Şubat 2014'de Eklenmiş, 11.572 Kişi İzlemiş, 11 Yorum Yapılmış

Arada 4.9/10


Kariyer konusunda geleceği zayıflayan bir yazarın (Kilmer) yazdığı bir kitabın tanıtımı amaçlı çıktığı turda, bir kasabaya uğrar. Genç bir kızın (Fanning) ölümüyle göz göze gelir. Film, yazarın yavaş yavaş keşfettiği bu cinayet öyküsünü kaydedişini konu almaktadır. Coppolanın gördüğü bir rüyadan esinlenerek yazdığı Twixtin, Hawthorne ve Poenun hikayelerini andıran bir yapıya sahip olduğu söyleniyor.

Gösterim tarihi: 11 Eylül 2011
Filmizlesene.com.tr puanı: 5.0/10
IMDB puanı: 4.9/10
Yapım: 2011
Oyuncular: , ,
Tür: Korku, Gerilim
Senaryo:
Yönetmen:
Orijinal İsim: Twixt

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

15 Mayıs 2013'de Eklenmiş, 17.415 Kişi İzlemiş, 6 Yorum Yapılmış

Kesişen Yollar 6.7/10


Alman ve Amerikan ortak yapımı olan filmin başrollerinde Jennifer Connelly ve Mark Ruffalo var. Bu gereilim ve suç filmini ünlü yönetmen Terry George yönetiyor. Kariyerinin başında olmasına rağmen 98 doğumlu küçük genç Elle Fanning’ın filmdeki oyunculuğu da uzun süre konuşuldu.
Profesör eşini ve kızı Emma’yı alarak 10 yaşındaki oğlunun çello çaldığı gösteriye gelirler. Aynı saatlerde bir basketbol maçından dönen baba ve oğul Dwight ve Lucas, gösteri dönüşü Profesörün ailesiyle ilk kez bir petrolde karşılaşırlar. Orada talihsiz bir kaza olur ve kaza yapan araç hiç durmadan kaçar. Artık ailenin tek bir amacı vardır, oda kazayı yapıp kaçanı bulmaktır.

Gösterim tarihi: 25 Nisan 2008
Filmizlesene.com.tr puanı: 6.9/10
IMDB puanı: 6.7/10
Yapım: 2007
Oyuncular: , ,
Tür: Suç, Gerilim
Senaryo:
Yönetmen:
Orijinal İsim: Reservation Road

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

04 Mayıs 2013'de Eklenmiş, 10.940 Kişi İzlemiş, 5 Yorum Yapılmış

3×3 Dokuzlar 6.4/10


Film bir aktör, programcı ve tasarımcının yaşamından gizemli kesitler sunmaktadır. Farklı fakat birbirine bağlı bir hayat hikayasi anlatıyor.
Bir eserin başrolü, eserin kendisi ve onun yaratıcısı olarak farklı sembolik anlamlar yüklenebilecek film, Tim Burton’ın sıkça çalıştığı senaristi John August’un yazdığı ve yönettiği ilk uzun metraj filmi. Büyük Balık, Charlie ve Çikolata Fabrikası, ve Ölü Gelin gibi filmlerin senaryosuna imza atan yönetmen, kendi hayatından yola çıkarak bu karışık ve zor senaryoya imza atmış.

Gösterim tarihi: 18 Şubat 2008
Filmizlesene.com.tr puanı: 5.8/10
IMDB puanı: 6.4/10
Yapım: 2007
Oyuncular: , , ,
Tür: Fantastik, Gizem
Senaryo:
Yönetmen:
Orijinal İsim: The Nines

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Sayfalar : 12

Film Kategorileri

Twitter'da Takip Edin

Reklamı geçmek için tıklayınız     
 
Yukarı Çık