Reklamları Kapat

Elizabeth Banks Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Aşk ve Merhamet (Altyazılı) 7.6/10
AltyazılıTür : Biyografi, Dram, Müzik Gösterim : 28 Ağustos 2015 Imdb : 7.6 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Love & Mercy

Münzevi müzisyen Brian Wilson’ın hayatını anlatan film, sanatçının 1960’lı yıllardaki başarılarından The Beach Boys günlerine uzanan bir çizgide ilerliyor. Wilson’ın hem şarkı sözü yazarı hem solist olarak sürdürdüğü sanatçı kişiliğinin yanı sıra yaşadığı psikolojik sorunlar da filmde odaklanılan noktalardan biri. Babasının yol açtığı travmaları yıllarca taşıyan Wilson’ın gördüğü tedaviler ve Melinda Ledbetter ile yaşadığı aşkın da ele alındığı filmde Wildson’ın gençliğini Paul Dano, ileri yaş dönemini John Cusack canlandırıyor.

Fragman Filmi İzle

17.09.2015

İzlenme : 5937

Sonra İzleFavorilere Ekle
Lovely, Still (Altyazılı) 7.2/10
AltyazılıTür : Dram, Romantik Gösterim : 05 Eylül 2008 Imdb : 7.2 Yapım : 2008

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Lovely, Still

Bir markette çalışan ve tek başına yaşayan 70 yaşlarındaki Robert Malone, hiç beklemediği bir anda yaşıtı Mary ile tanışır ve birbirlerine aşık olurlar. Robert daha önce bu tür bir ilişki yaşamadığı için başlarda çok acemilik çeker. Ona marketin müdürü Mike yardımcı olur.

Mary ve Robert çok mutludurlar ama Mary’nin ondan sakladığı önemli bir sır vardır.
Not: 2 adaylık

Fragman Filmi İzle

11.09.2015

İzlenme : 7683

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sır Peşinde 6.1/10
Türkçe DublajTür : Suç, Dram Gösterim : 20 Nisan 2014 Imdb : 6.1 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Every Secret Thing

Kayıp bir çocuk ile ilgili büyük gizemi çözmeye çalışan bir dedektifin hikayesini izliyoruz. Bu gizemli davada baş şüpheliler ise bundan 7 yıl önce bir çocuğun ölümünden sorumlu tutulan iki kadındır.

Fragman Filmi İzle

27.07.2015

İzlenme : 24847

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sevgiler, Marilyn 7.2/10
Türkçe DublajTür : Belgesel, Biyografi Gösterim : 12 Eylül 2012 Imdb : 7.2 Yapım :

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

MM’in kendine ait bir yaşam tarzı var. Norma Jean ve hatta etten kemikten Marilyn Monroe bile bir yere kadar buna katkıda bulunabiliyor. Aptal sarışını ikonlaştırırken karşınıza derin bir ruhun yürek burkucu hikâyesi çıkıyor. Bu belgeselin yapmaya çalıştığı gibi onu insanlaştırmayı deneyince, çok daha ikonik bir ikon çıkıyor karşımıza. Garbus, belgeselini Monroe’nun ortaya yeni çıkan kişisel mektuplarına ve günlüklerine dayandırıyor. Filmde bunlar Monroe’nun kendi sesi ve günümüz Hollywood yıldızlarının seslendirmeleriyle sunuluyor. Kendi deyimiyle hiçbir zaman Marilyn hastası olmayan Garbus, belgeleri okuyunca Hollywood’da çalışan bir kadın olarak Marilyn’in deneyimiyle bu denli bir bağ kurabilmesine şaşırmış. Yani bu film sadece bir ikon incelemesi ya da hassas bir ruhun anlaşılması ile ilgili değil, Hollywood’da çalışan bir kadının yaşamıyla ilgili. “Onun kadınlığın en kalıcı ikonu olması kazayla olmadı.” diyor Garbus ve şöyle tamamlıyor cümlesini “Onu bir insan olarak gördüğümüz müddetçe bence her şey harika.”

Fragman Filmi İzle

06.07.2014

İzlenme : 22382

Sonra İzleFavorilere Ekle
Bizim Gibi İnsanlar 7.0/10
Türkçe DublajTür : Dram Gösterim : 23 Kasım 2012 Imdb : 7.0 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : People Like Us

Filmde Chris Pine babasının birden hayata veda ettiği haberini aldığı gün son anlaşması da çöken, hızlı konuşan, yirmili yaşlarını süren bir satış elemanı Sam rolünde. Razı olmamasına karşın, Sam eve geri dönmek mecburiyetinde kalır, bunun nedeni babasının mallarını bir düzene sokacak ve ailesiyle tekrardan bağ kuracaktır. IMDB’de 14.500 kişi tarafından 7.0 puanıyla değerlendirilmiş olan Bizim Gibi İnsanlar filmini izledikten sonra Hayatımın Kararı filmini izlemenizi öneriyoruz.

Fragman Filmi İzle

18.04.2013

İzlenme : 19870

Sonra İzleFavorilere Ekle
Dediğimi Yap, Yaptığımı Yapma 6.9/10
Türkçe DublajTür : Komedi Gösterim : 7 Kasım 2008 Imdb : 6.9 Yapım : 2008

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : ,

Orijinal İsim :

Dany ve Wheeler satış temsilciligi yapmakta olan kendi hallerinde biraz sinirli olan bir insanlardır.Bir gün sinirlerine hakip olamyarak bir enerji içecegi firmasının Arabasını tahrip eder. Polis dany ve wheeler yakaladıktan sonra mahkemeye çıkartılırlar.Mahkeme suçlulara iki seçenek sunmuştur: Hapis veye 150 saatlik bir eğitim programı seçenekleri vardır fakat çocuklar ile geçirdikleri 1.günün sonunda hapisde yatmanın daha mantıklı olduğunu anlamışlardır.

Fragman Filmi İzle

20.01.2013

İzlenme : 12831

Sonra İzleFavorilere Ekle
Açlık Oyunları -1- 7.2/10

Bir zamanlar Kuzey Amerika olarak bilinen bir yerin yıkıntıları içerisinde Panem ulusu yaşamaktadır. Başkent Capitol’ün etrafında 12 bölge (mıntıka) bulunmaktadır. Capitol şiddetli ve acımasızdır ve mıntıkalar bir hat boyunca sıralanmıştır. Onların her biri her yıl yapılan Açlık oyunlarına katılmak zorundadır. Açlık oyunlarının yapılma amacı, geçmişte yaşanan Karanlık Günler’de Capitol’e karşı düzenlenen ayaklanmalardır. Capitol, her sene Açlık Oyunları ile otoritesini tüm mıntıkalara göstermekte, güç gösterisi yapmaktadır. Yarışma için her bir bölgeden yaşları 12 ila 18 arasında değişen birer erkek ve bir kız çocuğu göndermek durumundadır. Açlık oyunları TV’den canlı yayınlanan ölümüne bir kavgadır. On altı yaşındaki Katniss Everdeen annesi ve 12 yaşındaki kızkardeşi ile yaşamaktadır. Oyunlara haraç (yarışmacı) göndermek için yapılan kurada adı çıkan kızkardeşinin yerine geçerek ölüm cezasını üzerine alır. Ancak Katniss daha önce de ölüme çok yaklaşmıştır ve bu kez kızkardeşi için ikinci kez hayatta kalma mücadelesi verecektir. Gerçekten ne anlama geldiğini bilmeden bir yarışmacı olmuştur. Eğer bu mücadeleyi kazanırsa hayatta kalma seçeneğini başlatmış olacaktır… Not: 1 Golden Globe adaylığı. 33 farklı ödül ve 41 adaylık. Müzik: James Newton Howard

Fragman Filmi İzle

19.10.2012

İzlenme : 102955

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yaratıklar 6.5/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram, Bilim Kurgu Gösterim : 21 Nisan 2006 Imdb : 6.5 Yapım : 2006

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Amerika’nın en iyi kasabalarından biri olan Wheelsy de her şey yolunda gitmektedir. Fakat günün birinde bilinmeyen bir kötülük kasabanın üstüne çökecektir. Her şey yolunda giderken, kasabada garip olaylar dönmeye başlar. Kayıp olan hayvanlar, tuhaf davranan insanlar ve kaybolan bir genç kadın, her şeyin anlaşılmasına neden olacaktır. Kasaba polisi Bill ve adamları bu olayların neden olduğunu araştırmak için kasabanın derin ve sessiz yerlerine ineceklerdir. Kasabada derinlemesine oluşan karanlık gücün kaynağını bulacaklardır. Dünyadaki tüm hayatı sonsuzluğa erdirecek bu şey bir uzaylı organizmasından başka bir şey değildir. Gerilim ve korkunun bir arada olduğu güzel bir filmdir. İyi seyirler filmizlesene.com.tr ailesi

Fragman Filmi İzle

01.09.2012

İzlenme : 24088

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 12
Yukarı Çık