Reklamları Kapat

Edison Chen Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Keskin Nişancı 5.6/10
Türkçe DublajTür : Macera, Aksiyon Gösterim : 9 Nisan 2009 Imdb : 5.6 Yapım : 2009

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Ming Polis gücü içindeki en keskin atıcıdır, fakat bu efsane ardında yatan bir de acı bir gerçek vardır… kendisinin en yakın arkadaşı ve nişancısı olan Ching yanlışlıkla bir rehineyi vurduğu için hapishanededir. Ching olaya sebep verdiğini düşündüğü için hapishane’den çıktığı gün Ming’in peşine düşer.
Artık aklında sadece Ming’i ortadan kaldırmak vardır ve şehir onların oyun alanı olacaktır.

Fragman Filmi İzle

21.11.2014

İzlenme : 84.436

Sonra İzleFavorilere Ekle
Kuyumu Kazma 6.5/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Dram, Suç Gösterim : 17 Ağustos 2006 Imdb : 6.5 Yapım : 2006

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Hong Kong aksiyon türünün soluk soluğa izleyeceğimiz bu örneğinde Infernal Affairs üçlemesinden tanıdığımız usta oyuncu Edison Chen başrolde yer alıyor. Gözünü hırs bürümüş Kamboçyalı suikastçı, Hong Kong’daki “iş”ini bitirmiş, polisten kaçmaktadır. Peşindeki dedektif, ekibindeki en iyi adamları öldüren suikastçıyı bulmaya kendini adamıştır. Bu yolda inanılmaz yöntemlere başvurup intikamını alacaktır.

Fragman Filmi İzle

05.11.2012

İzlenme : 8.685

Sonra İzleFavorilere Ekle
Madalyon 4.7/10

Hong Kong’lu dedektif Edddie, ortağı Watson ve güzel Interpol ajanı Nicole ile birlikte uluslararası bir suç örgütünün başındaki Snakehead’in peşindedir. Onu İrlanda’ya dek takip eden Eddie çıkan çatışmada yaralanır ve hayatnı kaybeder. Ancak sihirli bir madalyonun sayesinde hayata yeniden gelir.

Bu madalyon ölümsüzlüğün anahtarıdır ve Snakhead uzun süredir onu aramaktadır. Madalyonun Eddie’nin elinde olduğunu öğrenen Snakehead adamlarını onu ele geçirmeleri için yollar. Böylece iyiler ve kötüler arasında temposu hiç düşmeyen bir aksiyon başlar.

Fragman Filmi İzle

01.01.2011

İzlenme : 36.926

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık