Reklamları Kapat
Bottom of the World (Altyazılı) 5.7/10
AltyazılıTür : Dram, Gizem, Gerilim Gösterim : 31 Mart 2017 Imdb : 5.7 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , , , ,

Orijinal İsim : Bottom of the World

Genç bir kadının esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolması, erkek arkadaşını gerçek anlatı yolculuğuna çıkarıyor ve belki de kendi bilinmeyen gerçekliği, geleneksel anlatının sınırlamalarını aşan bu karanlık, hipnotik gizem içine giriyor.

 

Fragman Filmi İzle

19.04.2017

İzlenme : 3.489

Sonra İzleFavorilere Ekle
The Bye Bye Man (Altyazılı) 4.2/10
AltyazılıTür : Korku, Gerilim Gösterim : 14 Nisan 2017 Imdb : 4.2 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Bijok jo vardo

The Bye Bye Man filmi, üniversiteli 3 yakın arkadaşın kendi başlarını sokacakları yeni ikametgah yerleri olacak ev ararlarken karşılarına ucuz ve eskimiş bir evin çıkması ile yerleşme kararı verirler. Eve yerleşen 3 genç kısa zaman sonra evde tuhaf şeylerin olduğunu bunları açıklayamadıklarını belirtmeleri tanıdıklarından birinin kendilerine evde The Bye Bye Man isimli bir insanın naleti olduğunu dile getirir. İlk başta buna inanmayan gençler daha sorasında durumu kabullenirler. The Bye Bye Man’in asıl naleti kendisini kabullenenlere karşı olduğunu bilmeyen 3 gencin gerilim ve korku dolu anlarının harmanlanışını izleyeceksiniz.

 

Fragman Filmi İzle

10.04.2017

İzlenme : 3.394

Sonra İzleFavorilere Ekle
Aşk Balık Kokar 7.1/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram Gösterim : 02 Mart 2013 Imdb : 7.1 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : The Boy Who Smells Like Fish

Meksikalı yönetmen Analeine Cal y Mayor’un ilk filmi çok nadir rastlanan bir hastalığı olan, ve kendisini kimsenin anlamadığını düşünen – ki bu o kadar nadir rastlanan bir durum değil- bir gencin hikayesi. Mica ilk bakışta gayet sıradan bir genç gibi görünebilir. Ancak ilk izlenimler sıklıkla kandırıcı olabilir. Herşeyden önce, Mica, hayali bir Meksikalı arabesk şarkıcısı olan Guillermo Garibai’ye adanmış kenar mahalle müzesinde, orayı büyük bir hevesle işleten ve onu çok seven annesiyle beraber yaşamaktadır. Ama daha da önemlisi Mica kokuyordur. Balık gibi kokuyordur. Ne doktorlar, ne psikoloğu ne de anne ve babası biu duruma bir çözüm bulamaz. Kimse Mica ile arkadaş olmak istemez. Kızlar onunla konuşmaz. Büyürken düzenli olarak terapi seanslarına (Carrie-Anne Moss) katılır ve aynı okuldan çocukluk arkadaşı olan ve suyun altında zaman geçirmeyi çok seviği için hep gittiği yüzme havuzunda yetişkin haliyle tekrar karşılaştığı Laura (Lenny Kravitz’in sevimli kızı Zoe Kravitz) ile aralarında bir ilişki başlar.

Fragman Filmi İzle

23.03.2014

İzlenme : 22.951

Sonra İzleFavorilere Ekle
Celladın Laneti 4.7/10
Türkçe DublajTür : Korku, Gerilim Gösterim : Imdb : Yapım : 2003

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim :

Lanetli odalar, ürkütücü bölmeler ve efsanevi asılma hadiseleri…Rogers Lisesi’nin tarihinde olanların şeytani penceresini kimse tam olarak hüküm sürmemektedir. Günümüzden on yıl evvel aşırı alay edilen ve kızdırılan Ahel Frye adlı bir çocuk bu duruma dayanamamış ve kendisini asarak intihar etmiştir. Kendini astığı köşe hala okulun en korkulan noktası olma niteliğini korumaktadır. Okulda tuhaf hadiseler görülmekte, gerek taletebeler, gerekse öğretmenler Ahel Frye’in ruhunun pençesindedirler.

 

Fragman Filmi İzle

22.09.2010

İzlenme : 2.654

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık