Film İzle Sitemizde 42 Kategoride 7653 Film Bulunmaktadır.

19 Nisan 2017'de Eklenmiş, 3.115 Kişi İzlemiş, 8 Yorum Yapılmış

Bottom of the World (Altyazılı) 5.7/10


Genç bir kadının esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolması, erkek arkadaşını gerçek anlatı yolculuğuna çıkarıyor ve belki de kendi bilinmeyen gerçekliği, geleneksel anlatının sınırlamalarını aşan bu karanlık, hipnotik gizem içine giriyor.

 

Gösterim tarihi: 31 Mart 2017
Filmizlesene.com.tr puanı: 6.0/10
IMDB puanı: 5.7/10
Yapım: 2017
Oyuncular: , , , , , ,
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Senaryo: ,
Yönetmen:
Orijinal İsim: Bottom of the World

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

10 Nisan 2017'de Eklenmiş, 3.026 Kişi İzlemiş, 15 Yorum Yapılmış

The Bye Bye Man (Altyazılı) 4.2/10


The Bye Bye Man filmi, üniversiteli 3 yakın arkadaşın kendi başlarını sokacakları yeni ikametgah yerleri olacak ev ararlarken karşılarına ucuz ve eskimiş bir evin çıkması ile yerleşme kararı verirler. Eve yerleşen 3 genç kısa zaman sonra evde tuhaf şeylerin olduğunu bunları açıklayamadıklarını belirtmeleri tanıdıklarından birinin kendilerine evde The Bye Bye Man isimli bir insanın naleti olduğunu dile getirir. İlk başta buna inanmayan gençler daha sorasında durumu kabullenirler. The Bye Bye Man’in asıl naleti kendisini kabullenenlere karşı olduğunu bilmeyen 3 gencin gerilim ve korku dolu anlarının harmanlanışını izleyeceksiniz.

 

Gösterim tarihi: 14 Nisan 2017
IMDB puanı: 4.2/10
Yapım: 2017
Oyuncular: , , ,
Tür: Korku, Gerilim
Senaryo: ,
Yönetmen:
Orijinal İsim: Bijok jo vardo

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

23 Mart 2014'de Eklenmiş, 22.924 Kişi İzlemiş, 6 Yorum Yapılmış

Aşk Balık Kokar 7.1/10


Meksikalı yönetmen Analeine Cal y Mayor’un ilk filmi çok nadir rastlanan bir hastalığı olan, ve kendisini kimsenin anlamadığını düşünen – ki bu o kadar nadir rastlanan bir durum değil- bir gencin hikayesi. Mica ilk bakışta gayet sıradan bir genç gibi görünebilir. Ancak ilk izlenimler sıklıkla kandırıcı olabilir. Herşeyden önce, Mica, hayali bir Meksikalı arabesk şarkıcısı olan Guillermo Garibai’ye adanmış kenar mahalle müzesinde, orayı büyük bir hevesle işleten ve onu çok seven annesiyle beraber yaşamaktadır. Ama daha da önemlisi Mica kokuyordur. Balık gibi kokuyordur. Ne doktorlar, ne psikoloğu ne de anne ve babası biu duruma bir çözüm bulamaz. Kimse Mica ile arkadaş olmak istemez. Kızlar onunla konuşmaz. Büyürken düzenli olarak terapi seanslarına (Carrie-Anne Moss) katılır ve aynı okuldan çocukluk arkadaşı olan ve suyun altında zaman geçirmeyi çok seviği için hep gittiği yüzme havuzunda yetişkin haliyle tekrar karşılaştığı Laura (Lenny Kravitz’in sevimli kızı Zoe Kravitz) ile aralarında bir ilişki başlar.

Gösterim tarihi: 02 Mart 2013
Filmizlesene.com.tr puanı: 5.6/10
IMDB puanı: 7.1/10
Yapım: 2013
Oyuncular: , ,
Tür: Komedi, Dram
Senaryo: ,
Yönetmen:
Orijinal İsim: The Boy Who Smells Like Fish

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

22 Eylül 2010'de Eklenmiş, 2.628 Kişi İzlemiş, 3 Yorum Yapılmış

Celladın Laneti 4.7/10


Lanetli odalar, ürkütücü bölmeler ve efsanevi asılma hadiseleri…Rogers Lisesi’nin tarihinde olanların şeytani penceresini kimse tam olarak hüküm sürmemektedir. Günümüzden on yıl evvel aşırı alay edilen ve kızdırılan Ahel Frye adlı bir çocuk bu duruma dayanamamış ve kendisini asarak intihar etmiştir. Kendini astığı köşe hala okulun en korkulan noktası olma niteliğini korumaktadır. Okulda tuhaf hadiseler görülmekte, gerek taletebeler, gerekse öğretmenler Ahel Frye’in ruhunun pençesindedirler.

 

 

Filmizlesene.com.tr puanı: 4.8/10
IMDB puanı: 4.7/10
Yapım: 2003
Oyuncular: , , , ,
Tür: Korku, Gerilim
Senaryo: ,
Yönetmen:


Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

Film Kategorileri

Twitter'da Takip Edin

Reklamı geçmek için tıklayınız     
 
Yukarı Çık