Reklamları Kapat

Daoming Chen Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Yuvaya Dönüş 7.3/10
Türkçe DublajTür : Dram, Romantik Gösterim : 20 Ekim 2016 Imdb : 7.3 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : Coming Home

Yıllar sonra hapisten çıksanız ve döndüğünüzde sevdikleriniz sizi tanımasa ne olur? Kültür Devrimi’nin sona ermesiyle çalışma kampından salıverilen bir siyasi mahkum, yıllar sonra evine döndüğünde, geçirdiği ruhsal bir sarsıntı yüzünden karısının onu tanımadığını fark eder. Karşısında durmasına rağmen karısı hala onun dönüşünü beklemektedir. Bir yabancı gibi davranarak sabırla geçmişlerini hatırlatmaya, karısının hafızasını canlandırmaya çalışacaktır. Zhang Yimou’nun ilk kez Cannes’da yarışma dışı gösterilen bu son filmi suçluluk, aşk, sabır ve barışma hakkında, onyıllar ve devrimler boyu süren bir melodram.
Not: 8 ödül ve 22 adaylık. Müzik:Qigang Chen

Fragman Filmi İzle

13.02.2018

İzlenme : 1241

Sonra İzleFavorilere Ekle
1942’ye Dönüş 6.7/10
Türkçe DublajTür : Dram Gösterim : 11 Kasım 2012 Imdb : 6.7 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Yi jiu si er

Çin’in Henan bölgesindeki mültecilerin yoksullukla mücadelesini ve kıtlığın nasıl sindire sindire onların sonunu hazırladığını anlatan tarihi bir film izleyeceksiniz.
Theodor White Amerikalı bir gazetecidir. Kendi hayatını tehlikeye atmayı göze alarak yaşanan insanlık dışı olayları belgeler fakat Çinli lider sorunu görmezden gelir. Ta ki White’ın haberi Time dergisinde yayınlanana kadar.

Fragman Filmi İzle

10.09.2013

İzlenme : 20626

Sonra İzleFavorilere Ekle
Felaketin İzleri 7.4/10
Türkçe DublajTür : Dram, Tarih Gösterim : 22 Temmuz 2010 Imdb : 7.4 Yapım : 2010

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , , , , , , , , , , , , ,

Orijinal İsim :

2010 Çin yapımı bir film ile beraberiz. Film büyük bir deprem sonucu binlerce kişinin ölümüyle sonuçlanan faciayı konu alıyor. Çin’in Tangshan şehrinde gerçekleşen deprem 240.000 kişinin ölümüne neden oluyor.

Fragman Filmi İzle

08.10.2011

İzlenme : 51093

Sonra İzleFavorilere Ekle
Kahraman – Hero 8.0/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Macera, Romantik, Savaş Gösterim : 31 Aralık 2004 Imdb : Yapım : 2002

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Orijinal İsim :

Çin’in Savaşan Krallıklar döneminde ülke 7 krallığa bölünmüştür: Qin, Zhao, Han, Wei, Yan, Chu ve Qi. Qin Kralı, Çin’in tamamını ele geçirmeye ve ilk imparator olmaya kararlıydı.

Uzun süredir diğer altı krallığın suikastlerine hedef olmuştu. Tüm katil adayları arasında hiçbiri üç efsanevi suikastçi Kırık Kılıç, Uçan Kar ve Gökyüzü kadar korku salmamıştı.

Bu üç suikastçiyi yakalayacak kişiye Qin Kralı büyük bir güç, altın dağları ve kralın kendisiyle arkadaşlık vaadediyordu.

Ve birgün bu üç suikastçiyi öldürdüğünü iddia eden isimsiz bir savaşçı kralı ziyarete gelir.

Fragman Filmi İzle

01.01.2011

İzlenme : 50043

Sonra İzleFavorilere Ekle
Aftershock (Altyazılı) 7.4/10
AltyazılıTür : Gizem, Dram Gösterim : Imdb : Yapım : 2010

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim :

Tangshanda yıl 1976’dır.. Biri kız diğeri erkek olan 7 yaşındaki ikizler büyük bir depremden sonra enkaz altında masur kalırlar.Kurtarma ekibi anne Li Yuanniye sadece birini kurtarabilme imkanlarının olduğunu ve ondan bir tercih yapmalarını arzularlar.Birini seçecek ve diğeri enkaz altında ölüp gitmek zorunda kalacaktır.Bu zor tercihte anne nihayetinde erkek evladını seçer. Bu yürek parçalayan seçimin ardından erkek evladı kurtarılır ve bu seçimi kızı Fang’ın duyduğunun farkında değildir.. Öldü olarak bilinmekte olan Fang bikaç gunden sonra yağmur altında
babasının cesedinin yanına hayata gözlerini açar.Geçirdiği deprem travması annesinin seçimi bu acılarla kimliğinin ortaya çıkmasını reddeder.Ancak bu tecrübe 7 yasındaki bu küçük kızın yaşamını çok derinden etkileyecek ve tamamen içine kapanık birisi olacaktır.

Fragman Filmi İzle

25.10.2010

İzlenme : 5401

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık