Reklamları Kapat

Colin Farrell Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Kadın Affetmez (Dublaj+Altyazılı) 6.5/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Dram, Gerilim Gösterim : 30 Aralık 2017 Imdb : 6.5 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : The Beguiled

Onbaşı McBurney, Amerika İç Savaşı sırasında yaralanır. Yardıma muhtaç halde olan McBurney, erkeklerini savaşa uğurlamış bir grup kadının ikamet ettiği bir okula sığınır. Onbaşı, düşmandan merhamet beklemekte, iyileşip güvenli bölgeye kavuşmanın hayallerini kurmaktadır. Bir korku öznesi olarak bulunduğu evde bir arzu nesnesine dönüşmesi ve evdeki dengeleri büsbütün bozması uzun sürmeyecektir.
Clint Eastwood ‘un az bilinen, kaliteli filmlerinden olan 1971 tarihli Kadın Affetmez filminin yeniden çevrimi. Senaryosunu ise yine Coppola (Yönetmen), Thomas Cullinan’ın romanından uyarladı. Müzik: Laura Karpman Not: 4 Ödül ve 11 Adaylık.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

07.12.2017

İzlenme : 30.491

Sonra İzleFavorilere Ekle
Solace (Altyazılı) 6.4/10
AltyazılıTür : Gizem, Gerilim Gösterim : 23 Ekim 2015 Imdb : 6.4 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Solace

Doğaüstü becerileri olan bir suç analizcisi (Anthony Hopkins), usta bir FBI ajanının(Jeffrey Dean Morgan) tuhaf bir seri cinayeti çözmesine yardım etmek için emekliliğini yarıda bırakıp işe döner.Yalnızca katilin de (Colin Farrell) doğaüstü yeteneklerinin olduğunu görmek için bu seri katil vakasının içine çekilir, bu da birbirinin her hareketini kestirebilen iki kişi arasında bir restleşmeye dönüşür.

Fragman Filmi İzle

11.01.2016

İzlenme : 46.806

Sonra İzleFavorilere Ekle
Azınlık Raporu 7.7/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Gizem, Bilim Kurgu Gösterim : 27 Eylül 2002 Imdb : 7.7 Yapım : 2002

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Minority Report

Yıl 2045. Bir zamanlar cinayet oranında birinci sırada olan Washington şehri artık suç oranının en düşük olduğu şehir olmuştur. Bunun sebebi, polis teşkilatının cinayetleri işlenmeden önce tespit etme yeteneğine sahip “precog”lar kullanması ve böyle cinayet gerçekleşmeden önce müdahale ederek suçun önlemesidir.
Departmanın en önemli dedektifi olan John Anderton, kendi oğlu da yıllar önce cinayete kurban gittiği için kendisini katilleri suçu işlemeden önce yakalamaya adamıştır.
Rutin günlerden birinde, Anderton kendisinin katil zanlısı olarak görüldüğünü farkeder. İçinde bulunduğu sistemin kurbanı olduğunu anlar ve peşindeki polislerden kaçarak kendisine komplo düzenleyeni bulmak için harekete geçer.
Not: Adaylık; Oscar, 16 ödül ve 50 adaylık

Fragman Filmi İzle

30.01.2015

İzlenme : 280.724

Sonra İzleFavorilere Ekle
Zafer ve Gurur 6.7/10
Türkçe DublajTür : Suç, Dram, Gerilim Gösterim : Imdb : 6.7 Yapım : 2008

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Pride and Glory – IMDB puanı: 6.7/10

Dört New York polisi tuzağa düşürülerek öldürülünce, tüm teşkilat alarma geçer. Serbest dolaşan bir polis katili varken ve tüm gözler bu davaya çevrilmişken, Manhattan Polis Şefi Francis Tierney, Sr. (Jon Voight) dedektif oğlu Ray Tierney’den (Edward Norton) davayı yürütmesini ister. Ray yitirilen polislerin, ağabeyi Francis Tierney Jr. (Noah Emmerich) ve kayınbiraderi Jimmy Egan’la (Colin Farrell) omuz omuza çalıştıklarını bildiği için davayı isteksizce kabul eder.

Dava işlerin trajik ölçüde ters gittiği rutin bir uyuşturucu baskını gibi görünse de, Ray, derinlere indikçe birilerinin uyuşturucu tacirlerini polislerin gelmekte olduğuna dair uyarmış olması gerektiğini fark eder. Bunu içerden biri yapmış olmalıdır. Daha da kötüsü, ipuçları en olamayacak yöne işaret etmeye başlar: Kardeşine ve kayınbiraderine. Sorular yükseltildikçe, dava, aile üyelerini aileye sadakat ile teşkilata sadakat arasında seçim yapmaya zorlar.

Fragman Filmi İzle

25.01.2015

İzlenme : 59.879

Sonra İzleFavorilere Ekle
Korkusuz – Daredevil 5.4/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Suç, Fantastik, Bilim-Kurgu, Gerilim Gösterim : 21 Mart 2003 Imdb : 5.4 Yapım : 2003

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Daredevil

Matt Murdock günlük hayatta başarılı bir avukat olarak kanunları uygulamaktadır. Geceleri ise Daredevil kişiliğine bürünerek kanunu kendi eline almakta ve kötülere karşı savaşmaktadır. Çocukluğunda kimyasal maddelere maruz kaldığı için görme duyusunu yitirmiş, ama diğer duyuları inanılmaz bir gelişme kaydetmiştir. Şehrin en büyük çetesinin lideri olan Kingpin, önünde en büyük engel olarak gördüğü Daredevil’i ortadan kaldırmak için bıçak kullanmadaki ustalığı ile bilinen Bullseye’ı devreye sokar. Bu arada yine Kingpin’in hedeflerinden biri olan atletik Elektra ile Daredevil’ın yolları kesişir.

Fragman Filmi İzle

10.09.2014

İzlenme : 188.677

Sonra İzleFavorilere Ekle
İntikam Benim – Dead Man Down 6.5/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Suç, Dram Gösterim : 26 Nisan 2013 Imdb : 6.5 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Dead Man Down

Çok sevilen Ejderha Dövmeli Kız filminin yönetmeninden yine harika bir aksiyon filmi, çalıştığı adam yüzünden ölen karısı ve kızının intikamını almak için savaşan bir adamın hikayesini konu alıyor. Victor, yer altı suç örgütlerinin hüküm sürdüğü New York’ta bir örgütün sağ koludur. Örgütün bütün işlerini o yapmaktadır. Victor’un patronu onun karısını ve kızını öldürür, bunu öğrenen Victor patronunudan intikam almak isteyecektir. Patronunun açığını yakalamaya çalışırken, onu başka bir kiralık katilinde öldürmeye çalıştığını öğreniyor. Olayı araştırdıktan sonra patronunun daha önce başka kurbanları olduğunu öğrenir. Beatrice’de intikam peşinde koşmaktadır. Victor ile birlikte iyi bir ikili olacaklardır, aralarında da etkileyici bir elektrik başlar… Müzik:Jacob Groth

Fragman Filmi İzle

29.08.2013

İzlenme : 144.858

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yedi Psikopat 7.2/10

Marty uzun süredir eser çıkartmakta bir hayli zorlanmaktadır ancak kısa bir süre sonra onun aradığı türden psikopat bir serüvenin içerisinde bulacaktır kendini… Köpek kaçırma olaylarına dalan Billy bu macerada ona yardımcı olmak için hazırdır. Billy’nin Hans ile birlikte karıştığı olayda güçlü bir mafya babasının da yer aldığını sonradan öğrenen ekip köpek kaçırma olaylarının bu noktaya gelebilecğeini tahmin etmemiştir ancak mafya babası çoktan peşlerine düşmüştür bile!

Fragman Filmi İzle

20.08.2013

İzlenme : 91.835

Sonra İzleFavorilere Ekle
Doğal Kahramanlar 6.6/10
Türkçe DublajTür : Animasyon, Aile, Macera, Fantastik Gösterim : 31 Mayıs 2013 Imdb : 6.6 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Epic

Genç ve güzel bir kız mutlu devam eden yaşantısına iyi ve kötü güçlerin savaştığı bir ormanda devam etmek zorundadır. Farklı bir dünyaya adım atan ve buna bir türlü anlam veremeyen Mary, dünyayı kurtarmak için onlara yardım etmek zorundadır ve anlaşma yaptığı grup ile birlikte iki tarafa da yardım ederek hem onların dünyasını, hem de kendi dünyasını kurtarmak için büyük bir mücadele verecektir. Bu büyülü mücadelede ona bir grup ayakçı takımı da destek verecek ancak bu mücadele çok da kolay görünmüyor!

Fragman Filmi İzle

09.08.2013

İzlenme : 134.267

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 1234
Yukarı Çık