Reklamları Kapat

Clemens Schick Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Bas Gaza (Altyazılı) 5.4/10
AltyazılıTür : Aksiyon, Gerilim Gösterim : 11 Ağustos 2017 Imdb : 5.4 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Overdrive

Film, iki soyguncu kardeşin Fransa’nın güneyine yeni fırsatlar için arabayla yolculuk yapmasına ve orada bir suç şebekesinin patronuyla tanışmasına odaklanıyor.
Andrew ve Garrett Foster üvey kardeş olan iki araba hırsızıdır. İşlerinde o kadar iyilerdir ki artık uluslararası ün yapmışlardır. Ancak günün birinde yanlış kişiden bir klasik araba çalarlar. Bunun sonucu olarak bedel ödemeleri gerekecektir. Yaptıkları hırsızlığa karşılık istenen şey ise çok özel bir arabadır. İkili kendilerine bir ekip kurmalı ve öldürülmemek için istenen arabayı çalmalıdır…

 

Fragman Filmi İzle

07.10.2017

İzlenme : 12.320

Sonra İzleFavorilere Ekle
The Child (Altyazılı) 4.0/10

2012 yılınde Almanya’nın Berlin kentinde çekimleri tamamlanan ve piyasaya sürülen The Child filmini ilk olarak web sitemizden izlemeye hazır mısınız? Filmin yönetmenliğini bu filmin ardından Slave filminin de yönetmenlik koltuğunda oturan ve The Child’le birlikte oldukça iyi bir çıkış yakalayan Zsolt Bacs yapıyor. Başrollerde ise Simon karakterini Christian Traeumer canlandırırken Carine karakterini Sunny Mabrey canlandırıyor. IMDB’de 500 kişi tarafından 4.0 puanıyla değerlendirilmiş olan The Child filmini izledikten sonra Aile Bağları filmini izlemenizi öneriyoruz.

Fragman Filmi İzle

04.04.2013

İzlenme : 4.248

Sonra İzleFavorilere Ekle
Tehlikeli Miras 2 – 6.0/10

Temel İçgüdü serisinin başrol yıldızı Sharon Stone’un Diane Francken karakterini canlandırdığı Largo Winch filmi aksiyon severler için müthiş bir film.. W Group’a CEO olarak atanan Largo Winch şirketi satıp, geliri insanı yardım kuruluşu kurmak için harcayacağnı söylediği gün insanlık suçu işlediği yönünde suçlamalara maruz kalır. Largo Winch karşısındaki güç odaklarına karşı savaş açıp suçsuzluğunu kanıtlamaya kararlıdır. Fakat bütün mücadelelere rağmen bu konu hususunda başarılı olabilecek midir?

Fragman Filmi İzle

14.09.2011

İzlenme : 48.148

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık