Reklamları Kapat

Christopher Walken Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Senin Gibisi Yok (Dublaj+Altyazılı) 5.5/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Komedi, Dram, Romantik Gösterim : 16 Şubat 2018 Imdb : 5.5 Yapım : 2018

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , , ,

Orijinal İsim : Irreplaceable You

Abbie ve Sam 8 yaşından beri birbirlerini tanıyan bir çifttir. Birlikte büyüyen, her anlarında birbirlerinin yanında olan çift hayatlarının en güzel zamanlarını yaşar ta ki beklenmedik bir anda Abbie’ye kanser teşhisi konulana kadar. Aldığı haberle yıkılan Abbie şoku atlattıktan sonra Sam’i düşünür. Hastalığını herkesten saklamaya karar veren Abbie, flört etmekten anlamayan nişanlısı Sam için müstakbel bir kız arkadaş aramaya başlar.
Not: Altyazı ve Türkçe Dublaj aynı anda eklenmiştir.

Bir Kez Daha – One More Time (Dublaj+Altyazılı) 5.4/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram, Müzik Gösterim : 18 Nisan 2015 Imdb : 5.4 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : When I Live My Life Over Again

Film kariyerinin zirvesinde olan rock starı jude ile müziğe dönüş yapmaya çalışan babası paul arasındaki ilişkiye odaklanıyor.

Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj’da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

21.04.2017

İzlenme : 2962

Sonra İzleFavorilere Ekle
Çapraz Ateş 4.9/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Suç, Gizem, Gerilim Gösterim : 03 Aralık 2012 Imdb : 4.9 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Hiç beklenmedik bir anda farklı karakterlerin yolları kesişiyor… Farklı karakterlerin ortak bir noktada buluşması ve tek bir görev için aynı hedefe kilitlenmesi odlukça ilginç ancak onları buluşturan büyük bir komplo ve bu komploya kurban gitmemek için zekice bir plan çerçevesinde hareket etmeleri gerekiyor…

Fragman Filmi İzle

30.09.2013

İzlenme : 14268

Sonra İzleFavorilere Ekle
The Power of Few (Altyazılı) 4.9/10
AltyazılıTür : Aksiyon, Suç, Gizem, Gerilim Gösterim : 03 Aralık 2012 Imdb : 4.9 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Dini bir komplonun şehir suçları ile kesişmesi 5 farklı karakterin de bu ortamda yer almasına neden oluyor. Aptallar, casuslar, polisler ve çocukların yolu bu noktada kesişiyor. Farklı karakterlerin yaşamını anlatan bu filmde ortak bir nokta var ve kaçakçılık operasyonu için farklı karakterlerin hepsinin rolleri ayrı!

Fragman Filmi İzle

01.09.2013

İzlenme : 6365

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yedi Psikopat 7.2/10

Marty uzun süredir eser çıkartmakta bir hayli zorlanmaktadır ancak kısa bir süre sonra onun aradığı türden psikopat bir serüvenin içerisinde bulacaktır kendini… Köpek kaçırma olaylarına dalan Billy bu macerada ona yardımcı olmak için hazırdır. Billy’nin Hans ile birlikte karıştığı olayda güçlü bir mafya babasının da yer aldığını sonradan öğrenen ekip köpek kaçırma olaylarının bu noktaya gelebilecğeini tahmin etmemiştir ancak mafya babası çoktan peşlerine düşmüştür bile!

Fragman Filmi İzle

20.08.2013

İzlenme : 91852

Sonra İzleFavorilere Ekle
Eski Dostlar 6.5/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Suç Gösterim : 1 Şubat 2013 Imdb : 6.5 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Val (Al Pacino) ortağının adını vermeyi kabul etmediği sebebiyle yirmi sekiz yıl hapis yatmasının ardından cezası bitiyor ve dışarıya çıkıyor. En iyi dostu Doc (Christopher Walken) ise Val’i almak üzere hapishaneye geliyor. İkili kısa bir zaman diliminin ardından ise başka bir eski dostları Hirsch (Alan Arkin) ile görüşmelere başlıyor. Aralarındaki iletişim ve itibar her zamankinde daha kuvvetli olan üç arkadaş kaybettikleri ve şimdi tekrardan kazanmış oldukları özgürlüğü, aralarındaki fedakarlığı ve geçmişteki güzel zamanlarını düşünüyorlar. Yaşlarına karşın, çılgınlık yapma ve mevzu çıkarma yetenekleri hala mükemmel. Ancak arkadaşlarından birinin tehlikeli bir sırrı var.

Fragman Filmi İzle

11.08.2013

İzlenme : 43390

Sonra İzleFavorilere Ekle
Eski Dostlar (Altyazılı) 6.6/10
AltyazılıTür : Komedi, Suç Gösterim : 1 Şubat 2013 Imdb : 6.6 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Stand Up Guys

Val (Al Pacino) ortağının adını vermeyi kabul etmediği sebebiyle yirmi sekiz yıl hapis yatmasının ardından dışarıya çıkar. En iyi dostu Doc (Christopher Walken) ise Val’i almak için bulunduğu bölgeye gelir. İkili kısa bir zaman diliminin ardından ise başka bir eski dostları Hirsch (Alan Arkin) ile yeniden bir araya gelir. Aralarındaki bağ her zamankinde daha kuvvetli olan üç arkadaş kaybettikleri ve şimdi tekrardan kazandıkları özgür yaşam haklarını, aralarındaki birbirlerine olan bağlılıklarını ve geçmişteki yaşadıkları güzel anları düşünmektedirler. IMDB’de 8.500 kişi tarafından 6.6 puanıyla değerlendirilmiş olan Eski Dostlar filmini izledikten sonra Öldür Beni filmini izlemenizi öneriyoruz.

Fragman Filmi İzle

06.04.2013

İzlenme : 11826

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yedi Psikopat (Altyazılı) 7.3/10

Uzun bir zamandır düzgün bir eser çıkartmakta zorlanan senarist Marty, tam da yazmayı arzuladığı türden psikopat bir öykünün içine düşmenin eşiğindedir. Bunun nedeni sağolsun, köpek kaçırma olaylarına dalan arkadaşı Billy, gerçekte hiç bir yardımı dokunmayan her türlü yardıma hazır. Billy’nin Hans’la birlikte yaptığı küçük ‘eşekliğin’ ucu bir mafya babasının çok değerli minik köpeğine değince işler pek de yolunda gitmeyecektir. IMDB’de 69.000 kişi tarafından 7.3 puanıyla değerlendirilmiş olan Yedi Psikopat filmini izledikten sonra Karanlık Gerçek filmini izlemenizi öneriyoruz.

Fragman Filmi İzle

25.03.2013

İzlenme : 20263

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 123
Yukarı Çık