Film İzle Sitemizde 49 Kategoride 6114 Film Bulunmaktadır.

Mobil Tasarım Aktiftir.

21 Ocak 2015'de Eklenmiş, 279.578 Kişi İzlemiş, 40 Yorum Yapılmış

Pamuk Prenses ve Avcı 6.2/10


Pamuk Prenses ve Avcı’da Kristen Stewart (Twilight/Alacakaranlık), ülkede kötü kraliçeden ( Charlize Theron) daha güzel olan tek kişiyi, Pamuk Prenses’i canlandırıyor
Gün geçtikçe prensesi kıskanan üvey anne prensesi öldürtme kararı alır.Anlaştığı bir avcıdan prensesi öldürmesi için emir verir.
Avcı prensesi öldürmek için bir ormana götürür ve bir anda bir mucize olur ve prensesi öldürmekten vazgeçen avcı kraliçeden intikam alması için prensese yardım eder.
Not: 5 ödül ve 13 adaylık

Gösterim tarihi: 01 Haziran 2012
Filmizlesene.com.tr puanı: 6.6/10
IMDB puanı: 6.2/10
Yapım: 2012
Oyuncular: , ,
Tür: Aksiyon, Macera, Dram, Fantastik
Senaryo:
Yönetmen:
Orijinal İsim: Snow White and the Huntsman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

06 Eylül 2014'de Eklenmiş, 136.863 Kişi İzlemiş, 31 Yorum Yapılmış

Yeni Başlayanlar için Vahşi Batı 6.2/10


Western türündeki filmde, ürkek bir çiftçi bir silahlı çatışmada sözünden dönünce kız arkadaşı (Seyfried) tarafından terk edilir. Fakat bir kanun kaçağının karısı (Charlize Theron) kendisine nasıl ateş edileceğini öğretince kahramanımız da kız arkadaşını geri kazanmak için bir şans elde eder.

 

 

 

Gösterim tarihi: 06 Haziran 2014
Filmizlesene.com.tr puanı: 7.1/10
IMDB puanı: 6.2/10
Yapım: 2014
Oyuncular: , ,
Tür: Komedi, Western
Senaryo: ,
Yönetmen:
Orijinal İsim: A Million Ways to Die in the West

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

14 Mart 2014'de Eklenmiş, 6.749 Kişi İzlemiş, 1 Yorum Yapılmış

Uyurgezer 6.3/10


Joleen, 11 yaşındaki kızı Tara ile mağdur durumdadır. Erkek arkadaşı tutuklanmış ve kendisi de evden çıkartılmıştır. Mecburen erkek kardeşi James’in yanına yerleşir. Bir süre sonra umulmadık bir biçimde kızını erkek kardeşinin evinde terk ederek başka bir adamla birlikte ortadan kaybolur. Bu şartlar altında küçük kızın sorumluluğunu alamayacak durumda olan James, onunla birlikte Utah’a doğru yola çıkar. Orada çok zamandır dargın olduğu babası yaşamaktadır. Onunla da yüzleşmesi kaçınılmazdır. Ancak her şey farklı gelişmeye başlar ve James bir anda kendisini Tara’nın daha önce hiç deneyimlemediği babası rolünde bulur.

Gösterim tarihi: 08 Ağustos 2008
Filmizlesene.com.tr puanı: 5.5/10
IMDB puanı: 6.3/10
Yapım: 2008
Oyuncular: , ,
Tür: Dram
Senaryo:
Yönetmen:
Orijinal İsim: Sleepwalking

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

15 Şubat 2014'de Eklenmiş, 12.966 Kişi İzlemiş, 3 Yorum Yapılmış

İsyan – Battle in Seattle 6.8/10


Battle in Seattle, Charlize Theron’un başrolünde oynadığı ve Martin Henderson, Woody Harrelson ve Michelle Rodriguez gibi isimlerin eşlik ettiği Aksiyon ve Dramı bir arada barındıran bir film. Büyük bir eylemci grup, 1999 yılı ‘Dünya Ticaret Organizasyonunu’ protesto etmek için Seattle da toplanırlar. Yaşanacak kaos ve kargaşa toplantıları durdurmakla kalmayacaktır.

Gösterim tarihi: 01 Aralık 2008
Filmizlesene.com.tr puanı: 5.6/10
IMDB puanı: 6.8/10
Yapım: 2007
Oyuncular: , , ,
Tür: Aksiyon, Dram
Senaryo:
Yönetmen:

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

05 Ocak 2013'de Eklenmiş, 16.761 Kişi İzlemiş, 6 Yorum Yapılmış

Genç Yetişkin 6.5/10


Roman yazarı Mavis Gary, boşandıktan kısa bir süre sonra, doğup büyüdüğü Minnesota’daki küçük kasabasına geri taşınır. Geçmişte kalan eski sevgilisini tekrar görmeyi uman Mavis onun artık evli ve çocuklu bir erkek olduğunu görecektir… Oscarlı Juno’da imzası olan ikili, Jason Reitman’ın yönetmenliğini ve Diablo Cody’nin senaristliğini üstlendiği filmin başrollerini ise güzel yıldız Charlize Theron ve Patrick Wilson paylaşıyor…

Gösterim tarihi: 30 Mart 2012
Filmizlesene.com.tr puanı: 7.0/10
IMDB puanı: 6.5/10
Yapım: 2011
Oyuncular: , ,
Tür: Komedi, Dram
Senaryo:
Yönetmen:
Orijinal Adı: Young Adult

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

05 Kasım 2012'de Eklenmiş, 8.633 Kişi İzlemiş, 11 Yorum Yapılmış

Onurlu Bir Adam 6.9/10


Carl Brashear hayallerinin önüne geçen her şeyi alt eder. Kentucky’li bir çiftçinin oğlu olan Carl, daha iyi olacağına inandığı bir hayat için evini terkeder. Babası ona hep ‘Asla vazgeçme… en iyisi ol’ demiştir ve Carl bu sözleri kalbine yerleştirir.Deniz kuvvetlerine katıldıktan sonra Carl 2 yılını Dalış Okulu’na katılmak için mektuplar yazmakla geçirir. Carl’ın eğitim çavuşu Billy Sunday, ne Carl’ı ne de onun bitmek tükenmek bilmeyen tutkularını istemektedir. Usta Şef Deniz Kuvvetleri Dalgıcı olarak anılan Sunday, dalgıçlıktaki başarısının yanısıra sorun çıkarıcı özelliğiyle de tanınmaktadır. Carl’ın önüne bir set gibi çıkan Sunday’in istediği Carl’ın vazgeçmesidir. Fakat Carl’ın aklında başka düşünceler vardır. Amacı bellidir ve kararlılığı kesindir. Bir Deniz Kuvvetleri Dalgıcı olma hayalinin önünde kimse duramayacaktır.Carl sakatlandıktan yıllar sonra o ve Sunday beklenmedik bir biçimde bir araya gelirler. Sisteme hiç bir zaman karşı gelmemiş olan çavuş Carl’a Deniz Kuvvetleri bürokrasisini yenmesi, bir bacağını kaybetmenin eksikliğini üzerinden atması ve orduda bir tarih yazması için yardım eder. Emekli olduğunda Carl, Deniz Kuvvetleri’ndeki en yüksek rütbeyi, Usta Dalgıç ve Şef Dalgıç ünvanına sahip olmayı başarır. Film 1950 ve 60’lı yıllarda Deniz Kuvvetleri’nde tehlikeli dalışlar yapan Carl Brashear’ın gerçek yaşam hikayesini anlatıyor.

Gösterim tarihi: 9 Mart 2001
Filmizlesene.com.tr puanı: 6.6/10
IMDB puanı: 6.9/10
Yapım: 2000
Oyuncular: , ,
Tür: Biyografi, Dram
Senaryo:
Yönetmen:
Orijinal Adı: Men of Honor

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

14 Ekim 2012'de Eklenmiş, 12.837 Kişi İzlemiş, 7 Yorum Yapılmış

Şeytanın Avukatı 7.4/10


Kevin Lomax, başarılı bir savunma avukatıdır. Davaların zorluk seviyesi ne kadar yüksek olursa olsun, başarıya alışkın Kevin, bir şekilde jüriyi tesiri altına almayı ve müvekkilini temize çıkarmayı başarır. Mutlu bir evlilik süren avukatın hayatındaki her şey yolunda gibidir. Bir gün, müvekkili haksız olduğu halde kazandığı bir dava sonrasında New York’taki çok büyük bir hukuk bürosundan müthiş bir teklif alır. Teklifi yapan dünyanın en büyük hukuk bürolarından birinin lideri olan John Milton’dur. Kevin’ın vereceği ‘evet’ cevabı, hayatını geri dönüşü olmayan bir şekilde değiştirecektir.

Gösterim tarihi: 30 Ocak 1998
Filmizlesene.com.tr puanı: 7.5/10
IMDB puanı: 7.4/10
Yapım: 1997
Oyuncular: , ,
Tür: Dram, Gerilim, Biyografi
Senaryo:
Yönetmen:
Orijinal Adı: The Devil’s Advocate

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

05 Eylül 2012'de Eklenmiş, 40.443 Kişi İzlemiş, 6 Yorum Yapılmış

Pamuk Prenses ve Avcı (Altyazılı) 6.4/10


Pamuk prenses dünyalar güzeli bir kızdır. Krallığında ailesi ile birlikte yaşamaktadır. Günün birinde annesinin ölümü ile kral ve kızı çok üzgün olurlar. Bu durumu fırsat bilen karanlık güçler. Kaleyi ele geçirmek için krallığı savaş açarlar. Kral muhteşem ordusu ile savaşı kazanır ve orada tutsak olarak buldukları güzel bir kadını yanına alır ve onunla evlenir. İlk zamanlar çok güzel görünse de aslında o kötülüğün ta kendisidir. Bir cadı çıkan yeni kraliçe kralı gerdek gecesinde öldürür ve adamlarını gece kaleye sokarak bütün kaleyi ele geçirir. Pamuk prensesi kalenin kulesine kilitler ve uzun yıllar boyunca orada hapis kalır. Günün birinde kraliçe yaşlandığından dolayı sonsuz güç için pamuk prensesin kalbini sökmek üzere emir verir ve yanına çağırır. Onu almaya giden muhafız elinden kaçırır ve büyük bir kovalamaca başlar. Artık ülke için kurtuluş vakti gelmiştir.

Gösterim tarihi: 1 Haziran 2012
Filmizlesene.com.tr puanı: 6.4/10
IMDB puanı: 6.4/10
Yapım: 2012
Oyuncular: ,
Tür: Macera, Aksiyon, Dram
Senaryo:
Yönetmen:
Orijinal Adı: Snow White and the Huntsman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Sayfalar : 12

Film Kategorileri

Twitter'da Takip Edin

 
Yukarı Çık