Film İzle Sitemizde 42 Kategoride 7643 Film Bulunmaktadır.

16 Nisan 2014'de Eklenmiş, 27.082 Kişi İzlemiş, 9 Yorum Yapılmış

Boşanma Muamması – A.C.O.D. 5.7/10


Annesi ve babası boşanmış bir çocuk olarak büyüyen Carter (Adam Scott), ebevyenlerinin bu boşanma aşamasını çılgınca bir sürece dönüşürtürür. Carter bu dönemden sağ salim çıkmayı başarmıştır. Artık başarılı bir kariyeri ve onu destekleyen bir sevgilisi vardır. Ama erkek kardeşi nişanlanmaya karar verince, ayrı anne-babayı düğün için bir araya getirmek Carter’ın üstüne kalır! Carter’ı çocukluktan kalma travmalarının kaosu beklemektedir. Mary Elizabeth Winstead, Jessica Alba, Adam Scott’un başrolde olduğu komedi filminin yönetmenliğini Stu Zicherman üstlenirken, senaryoda yine yönetmen ve Ben Karlin’in imzası var. Kadroda Zicherman’a Mary Elizabeth Winstead, Jessica Alba, Amy Poehler ve Richard Jenkins gibi isimler eşlik ediyor.
Not: Daha önce altyazılı olarak eklenen film türkçe dublaj olarak güncellenmiştir.

Gösterim tarihi: 23 Ocak 2013
Filmizlesene.com.tr puanı: /10
IMDB puanı: 5.7/10
Yapım: 2013
Oyuncular: , ,
Tür: Komedi
Senaryo: ,
Yönetmen:

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

09 Mart 2013'de Eklenmiş, 12.188 Kişi İzlemiş, 6 Yorum Yapılmış

Noel Ailesi 5.0/10


Ben Affleck’in Drew rolünü canlandırdığı 2004 yapımı komedi filmi ile karşı karşıyasınız. Drew, yaşamını paralarına gömmüş bir kişidir. Zenginliği dışında vaktini harcayabileceği herhangi birşey yoktur. Yani yalnızdır. Az kalan Noel gününü düşünmekten bunalıma girmiştir. Noel gününü yalnız geçirmemek için ilginç bir çözüm üretir. İstediği bir ortam için para ödeyecek ve Noel’i kendisiyle beraber geçirmeyi teklif edecektir.

Filmizlesene.com.tr puanı: 6.3/10
IMDB puanı: 5.0/10
Yapım: 2004
Oyuncular: , , , , , , , , ,
Tür: Komedi, Romantik
Senaryo: ,
Yönetmen:
Orijinal Adı: Surviving Christmas

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

28 Şubat 2013'de Eklenmiş, 29.250 Kişi İzlemiş, 11 Yorum Yapılmış

Öbür Dünyadan Gelen Canavarlar 7.0/10


Victor, değerli köpeği Sparky’yi beklenmedik bir şekilde kaybedince, en sadık dostunu yeniden hayata döndürmek için ilim adamlarından ve çeşitli insanlardan yardım ister ve uzun süren bir çabanın ardından bunu başarır! Ancak oluşturduğu Sparky orjinalinden farklıdır. Victor köpeğini evde gizlemeye özen gösterir ancak Sparky dışarıya çıkınca, Victor’ın çevresindeki herkes bu yeni hayat ihtimalini keşfetmek amacıyla birbiriyle kapışır…

Gösterim tarihi: 9 Kasım 2012
Filmizlesene.com.tr puanı: 7.7/10
IMDB puanı: 7.0/10
Yapım: 2012
Oyuncular: , ,
Tür: Animasyon, Komedi, Gerilim
Senaryo:
Yönetmen:
Orijinal Adı: Frankenweenie

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

08 Temmuz 2010'de Eklenmiş, 7.395 Kişi İzlemiş, 14 Yorum Yapılmış

Killers – 2010 (Altyazılı) 4.1/10

(Spencer) Avrupa’nın dolaşmak, seksi kadınlar ile birlikte olmak üzerine kurmuş bir dir.  Fakat karşısına bilgisayarlar ile yüksek ilgisi olan ve bunun üzerinde çalışma yapan Jen () ile tanışıp ona tutulur. Jen ile beraber olmak için tetikçiliği yani i bırakmaktadır.

Huzurlu bir hayat süren çiftlerin hayatları birden değişmektedir. Spencer kendisinin milyon dolarlık canlı hedef olduğunu öğrenir. İşin aksiliği ise Spencer’in peşinde olan adam onu 3 yıldır yakından takip etmiştir. Buda Spencer’in dostlarından biri olma ihtimalidir. Hayatlarını kurmarmak için güzel çifler ortaklaşıp tetikçinin izini sürerler. Ashton Kutcher ve Katherine Heigl gibi güzel oyuncuların yer aldığı film en yakın zamanda ülkemizde gösterime girecektir.

Gösterim tarihi: 04 Haziran 2010
Filmizle.com.tr Puanı: 7.5/10
Yapım: 2010
Oyuncular: , ,
Tür: Aksiyon, Komedi
Senaryo: ,
Yönetmen:

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

Film Kategorileri

Twitter'da Takip Edin

Reklamı geçmek için tıklayınız     
 
Yukarı Çık