Reklamları Kapat

Catherine O'Hara

Boşanma Muamması – A.C.O.D. 5.7/10
Türkçe DublajTür : Komedi Gösterim : 23 Ocak 2013 Imdb : 5.7 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Annesi ve babası boşanmış bir çocuk olarak büyüyen Carter (Adam Scott), ebevyenlerinin bu boşanma aşamasını çılgınca bir sürece dönüşürtürür. Carter bu dönemden sağ salim çıkmayı başarmıştır. Artık başarılı bir kariyeri ve onu destekleyen bir sevgilisi vardır. Ama erkek kardeşi nişanlanmaya karar verince, ayrı anne-babayı düğün için bir araya getirmek Carter’ın üstüne kalır! Carter’ı çocukluktan kalma travmalarının kaosu beklemektedir. Mary Elizabeth Winstead, Jessica Alba, Adam Scott’un başrolde olduğu komedi filminin yönetmenliğini Stu Zicherman üstlenirken, senaryoda yine yönetmen ve Ben Karlin’in imzası var. Kadroda Zicherman’a Mary Elizabeth Winstead, Jessica Alba, Amy Poehler ve Richard Jenkins gibi isimler eşlik ediyor.
Not: Daha önce altyazılı olarak eklenen film türkçe dublaj olarak güncellenmiştir.

Fragman Filmi İzle

16.04.2014

İzlenme : 27.101

Sonra İzleFavorilere Ekle
Noel Ailesi 5.0/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Romantik Gösterim : Imdb : 5.0 Yapım : 2004

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , , , , , , ,

Orijinal İsim :

Ben Affleck’in Drew rolünü canlandırdığı 2004 yapımı komedi filmi ile karşı karşıyasınız. Drew, yaşamını paralarına gömmüş bir kişidir. Zenginliği dışında vaktini harcayabileceği herhangi birşey yoktur. Yani yalnızdır. Az kalan Noel gününü düşünmekten bunalıma girmiştir. Noel gününü yalnız geçirmemek için ilginç bir çözüm üretir. İstediği bir ortam için para ödeyecek ve Noel’i kendisiyle beraber geçirmeyi teklif edecektir.

Fragman Filmi İzle

09.03.2013

İzlenme : 12.253

Sonra İzleFavorilere Ekle
Öbür Dünyadan Gelen Canavarlar 7.0/10
Türkçe DublajTür : Animasyon, Komedi, Gerilim Gösterim : 9 Kasım 2012 Imdb : 7.0 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Victor, değerli köpeği Sparky’yi beklenmedik bir şekilde kaybedince, en sadık dostunu yeniden hayata döndürmek için ilim adamlarından ve çeşitli insanlardan yardım ister ve uzun süren bir çabanın ardından bunu başarır! Ancak oluşturduğu Sparky orjinalinden farklıdır. Victor köpeğini evde gizlemeye özen gösterir ancak Sparky dışarıya çıkınca, Victor’ın çevresindeki herkes bu yeni hayat ihtimalini keşfetmek amacıyla birbiriyle kapışır…

Fragman Filmi İzle

28.02.2013

İzlenme : 29.311

Sonra İzleFavorilere Ekle
Killers – 2010 (Altyazılı) 4.1/10
Türk YapımıTür : Aksiyon, Komedi Gösterim : 04 Haziran 2010 filmizlesene.com.tr Puanı Imdb : Yapım : 2010

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

(Spencer) Avrupa’nın dolaşmak, seksi kadınlar ile birlikte olmak üzerine kurmuş bir dir.  Fakat karşısına bilgisayarlar ile yüksek ilgisi olan ve bunun üzerinde çalışma yapan Jen () ile tanışıp ona tutulur. Jen ile beraber olmak için tetikçiliği yani i bırakmaktadır.

Huzurlu bir hayat süren çiftlerin hayatları birden değişmektedir. Spencer kendisinin milyon dolarlık canlı hedef olduğunu öğrenir. İşin aksiliği ise Spencer’in peşinde olan adam onu 3 yıldır yakından takip etmiştir. Buda Spencer’in dostlarından biri olma ihtimalidir. Hayatlarını kurmarmak için güzel çifler ortaklaşıp tetikçinin izini sürerler. Ashton Kutcher ve Katherine Heigl gibi güzel oyuncuların yer aldığı film en yakın zamanda ülkemizde gösterime girecektir.

Fragman Filmi İzle

08.07.2010

İzlenme : 7.461

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık