Reklamları Kapat

Catalina Sandino Moreno Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Velayet 6.7/10
Türkçe DublajTür : Dram Gösterim : 01 Mart 2017 Imdb : 6.7 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Custody

Üç kadının yaşamı, New York Aile Mahkemesi’nde yolları kesiştikten sonra beklenmedik bir biçimde değişir ve olaylar işin içinden çıkılmaz hale gelir.

 

Fragman Filmi İzle

19.11.2017

İzlenme : 8.006

Sonra İzleFavorilere Ekle
Şeytanın Oğlu (Türkçe Dublaj) 5.2/10
Türkçe DublajTür : Korku, Gerilim Gösterim : 30 Aralık 2016 Imdb : 5.2 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Incarnate

Vahim bir kaza sebebiyle tekerlekli sandalyeye mahkum olarak yaşayan Dr. Seth Ember’ın çok özel bir yeteneği vardır. Ruhu şeytan tarafından ele geçirilen insanları, onların zihinlerine girerek kurtarabilmektedir. 11 yaşında bir çocuğa yardım etmesi için çağırılınca hiç tereddüt etmeyen doktoru çocuğun zihninde gördüğü şey şaşkına çevirir. Rastladığı şeytan, seneler önce doktorun eşi ve çocuğunun ölümüne sebep olanın ta kendisidir. Doktor, artık hem kendi intikamını almak hem de şeytanın çocuğu öldürmesini engellemek için amansız bir savaş verecektir… Başrolünde Aaron Eckhart’ın yer aldığı filmin yönetmeni “San Andreas Fayı”nı da yöneten Brad Peyton. “Ruhlar Bölgesi”, “Paranormal Aktivite” gibi filmlerin arkasındaki ekibin elinden çıkan filmin başrollerinde Aaron Eckhart, John Pirruccello ve Catalina Sandino Moreno gibi isimler yer alıyor.
Not: Altyazılı olan film yeni Türkçe Dublaj olarak değiştirildi.

Fragman Filmi İzle

17.06.2017

İzlenme : 15.292

Sonra İzleFavorilere Ekle
Şeytanın Oğlu (Altyazılı) 5.2/10
AltyazılıTür : Korku, Gerilim Gösterim : 30 Aralık 2016 Imdb : 5.2 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Incarnate

Vahim bir kaza sebebiyle tekerlekli sandalyeye mahkum olarak yaşayan Dr. Seth Ember’ın çok özel bir yeteneği vardır. Ruhu şeytan tarafından ele geçirilen insanları, onların zihinlerine girerek kurtarabilmektedir. 11 yaşında bir çocuğa yardım etmesi için çağırılınca hiç tereddüt etmeyen doktoru çocuğun zihninde gördüğü şey şaşkına çevirir. Rastladığı şeytan, seneler önce doktorun eşi ve çocuğunun ölümüne sebep olanın ta kendisidir. Doktor, artık hem kendi intikamını almak hem de şeytanın çocuğu öldürmesini engellemek için amansız bir savaş verecektir…
Başrolünde Aaron Eckhart’ın yer aldığı filmin yönetmeni “San Andreas Fayı”nı da yöneten Brad Peyton. “Ruhlar Bölgesi”, “Paranormal Aktivite” ve “Arınma Gecesi” gibi filmlerin arkasındaki ekibin elinden çıkan filmin başrollerinde Aaron Eckhart, John Pirruccello ve Catalina Sandino Moreno gibi isimler yer alıyor.

Fragman Filmi İzle

23.12.2016

İzlenme : 4.420

Sonra İzleFavorilere Ekle
Dünyanın Merkezi 6.0/10
Türkçe DublajTür : Dram, Romantik Gösterim : 13 Nisan 2007 Imdb : 6.0 Yapım : 2007

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : El corazón de la tierra

Gerçek bir hikayeden esinlenerek filme alınan Dünyanın Kalbi, 1888 yılında İspanya’nın Andalusia kasabasında yaşayan İngiliz maden işletmecileriyle İspanyol işçilerin hayatlarına son derece etkileyici bir bakış atıyor. Birisi İspanyol diğeri İngiliz olan iki kadın, aralarındaki sosyal ve sınıfsal farklara rağmen arkadaş olmuştur. Tam o sıralarda Kübalı anarşist Maximiliano Tornet’in İspanya’ya gelişiyle sosyal bir ayaklanma patlak verir. Ortalık karışır, tarihin akışı değişir, kıyımlar yaşanır.

Fragman Filmi İzle

01.06.2012

İzlenme : 13.173

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık