Reklamları Kapat

Camilla Belle Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Milattan Önce 10.000 5.1/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Macera, Dram Gösterim : 07 Mart 2008 Imdb : 5.1 Yapım : 2008

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : MÖ: 10.000

Uzak bir dağ kabilesinde, genç avcı D’Leh (Steven Strait) kalbinin kraliçesini bulmuştur: Güzel Evolet (Camilla Belle). Gizemli bir savaşçı grup, köyünü yağmalayıp, Evolet’i kaçırınca, D’Leh sevdiği kadını kurtarmak için savaşçıların peşinden dünyanın öbür ucuna kadar gitmek üzere küçük bir avcı grubuna önderlik etmek zorunda kalır. Kaderin rüzgarına kapılan bu zoraki savaşçı-avcı grup, kılıç dişli kaplanlar ve tarih öncesi yırtıcılarıyla mücadele eder; kahramanca yolculuklarının sonunda bir Kayıp Uygarlığı ortaya çıkarırlar. Nihai kaderlerinde dev piramitlerin gökyüzüne uzandığı, hayalgücünün ötesinde bir imparatorluk vardır. Burada D’Leh’inin halkını zorla köleleştiren güçlü bir tanrıyla karşı karşıya gelecektirler. Not: Daha önce izlemeyenler için tekrar bir güncelleme yapıldı. Daha fazlası için “GÜNCELLENEN” Kategorisine bakabilirsiniz.
Not: Dublaj olmayan bazı kısımlara Türkçe Altyazı da eklenmiştir.

Fragman Filmi İzle

17.07.2017

İzlenme : 9.414

Sonra İzleFavorilere Ekle
Diablo (Altyazılı) 4.9/10
AltyazılıTür : Aksiyon, Macera, Gerilim, Western Gösterim : 02 Ekim 2015 Imdb : 4.9 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Diablo

Amerikan iç savaşı gazisi genç Jackson’ın güzel karısı bir grup haydut tarafından kaçırılınca, ona da silahlarını kuşanıp, peşlerinden umutsuz bir yolculuğa çıkmak düşecektir. Her köşede ölüm vardır ve Jackson dahil iyi ile kötü arasındaki ince çizgi karışmaktadır. Son silahlı çatışma için tezgahlar kurulurken de Jackson’dan sevdiği kadın için herşeyi riske atması istenecektir.
Not: 1 ödül

Fragman Filmi İzle

16.01.2016

İzlenme : 24.814

Sonra İzleFavorilere Ekle
Cavemen (Altyazılı) 5.2/10
AltyazılıTür : Komedi Gösterim : 26 Ekim 2013 Imdb : 5.2 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Cavamen

LA playboylarından Dean (Skylar Astin), tek gecelik ve içi boş ilişkilerden sıkılmıştır. Partiden daha fazlasını arzu etmektedir. Dokuz yaşındaki yeğeninden ve en yakın arkadaşı Tess (Camilla Belle)’den aldığı küçük bir ilhamla Dean, ilk kez gerçek aşkı aramaya karar verir ki bu modern zaman Los Angeles’ında tahmin ettiğinden çok zor olacaktır.

Fragman Filmi İzle

21.06.2014

İzlenme : 18.437

Sonra İzleFavorilere Ekle
Varlıktan Yokluğa 5.1/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram, Romantik Gösterim : 28 Ocak 2011 Imdb : 5.1 Yapım : 2011

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : From Prada to Nada

Rahat ve zengin bir hayat onların çok hoşuna gitmektedir. Bu çocuklar birgün babalarını kaybettiklerinde zengin hayatlarının kaybolduğunu farkederler. Yaşadıkları evdende ayrılmak zorunda olan çocuklar fakir bir mahalleye yerleşirler. Kardeşlerden bir tanesi bu ortamdan kurtulmayı kafasına koymuştur!

Fragman Filmi İzle

19.11.2013

İzlenme : 22.027

Sonra İzleFavorilere Ekle
The Quite 6.5/10
Türkçe DublajTür : Dram, Gerilim Gösterim : Imdb : Yapım : 2005

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim :

Dot, dilsiz,sağır bir kızdır. Bununla birlikte acısı büyüktür. Çünkü babasını kaybetmiş gencecik bir kızdır. Bir aileye evlatlık olarak verilmiştir. Evin kızlarından biri ise Ninadır. Dot ile Nina bir takım sorunlar yaşar. Ailede çözülemeyen birtakım sorunlar vardır. Baba kızına taciz etmekte, annesi ise ilaç bağımlısı olarak hayatını sürdürmektedir. Nina ve Dot aralarına mesafe koymuşken annesi ve babasındaki bu sorunları farkedince yakınlaşma sürecine girerler. İki kız sorunların bitmesini beklerler.

Fragman Filmi İzle

28.10.2010

İzlenme : 11.032

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık