Reklamları Kapat

Bryan Brown Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Red Dog: True Blue (Altyazılı) 6.5/10
AltyazılıTür : Komedi, Dram, Aile Gösterim : 02 Aralık 2016 Imdb : 6.5 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Red Dog True Blue

Avustralya’nın meşhur kırmızı köpeğinin bu üne kavuşmadan önceki hayatını konu alan film, 2011 yapımı “Kırmızı Köpek” isimli ilk filmin devam filmi niteliğinde. Aile, arkadaşlık, doğa ve macera temaları işlenirken; Avustralya’nın kendine özgü arazi yapısı eşliğinde, geriye dönüşlerle 1969 yılının çiftlik hayatı sergileniyor.
Ailevi sorunları nedeniyle çiftlikteki büyükbabasının yanına yerleşmek zorunda kalan Michael, bu yeni ve farklı ortama ayak uydurmaya çalışırken yalnızlık çektiği sırada şans eseri yeni bir arkadaş edinir. Sevimli mi sevimli yavru bir köpek! Kısa sürede güçlü bir bağ kuran ayrılmaz ikiliyi, bundan sonra kızıl kumlarda gizemli ve efsanevi bir serüven beklemektedir.
Hayvanseverlerin, özellikle de köpek dostlarının ilgisini çekebilecek filmin yönetmeni ilk filmde olduğu gibi yine Kriv Stenders.

Fragman Filmi İzle

17.07.2017

İzlenme : 2.930

Sonra İzleFavorilere Ekle
Love Birds (Altyazılı) 5.8/10
AltyazılıTür : Komedi, Romantik Gösterim : 24 Şubat 2011 Imdb : Yapım : 2011

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , , ,

Orijinal İsim :

Doug evinin çatısında bir ördek bulur..ördek hakkında bilgi almak için Holly adında bir kuş uzmanıyla tanışır.ve birbirlerini bu vesileyle birbirlerini daha yakından tanımaya başlarlar.

Fragman Filmi İzle

25.08.2011

İzlenme : 5.801

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık