Reklamları Kapat

Bingbing Fan Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

League of Gods (Altyazılı) 4.7/10
AltyazılıTür : Aksiyon, Fantastik Gösterim : 27 Mayıs 2017 Imdb : 4.7 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : Tanrılar Ligi – Feng shen bang

16. yüzyıl Çin romanı Feng Shen Yan Yi hikayesi.
Büyük Shang hanedanlığı yıllardır hüküm sürmektedir ancak Tanrılar yeni imparatordan memnun değillerdir. Tanrıların emirlerine uymak yerine, onların gücüne son vermeye ve insanları hür bırakmaya çalışmaktadır. Tanrılar Shang hanedanını yok etmek için, Zhou imparatorunu kullanırlar ve onun üzerine sürerler. Shang hanedanının son veliahtının mücadelesini konu alan bir film.
Not: 1 Adaylık. Müzik: John Debney
 

Fragman Filmi İzle

19.10.2017

İzlenme : 18.179

Sonra İzleFavorilere Ekle
Toz Ol 6.0/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Komedi Gösterim : 09 Eylül 2016 Imdb : 6.0 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Skiptrace

Hong Kong’lu bir dedektif olan Bennie Chan, 10 seneyi aşkın süredir kötü ünüyle etrafa korku saçan mafya lideri Victor Wong’un peşindedir. Chan’in talihsiz yeğeninin başı bir gün Wong’un mafyası ile derde girer ve işlenen bir cinayette çok önemli bir tanık olan Amerikalı kumarbaz Connor Watts’ı bulması gerekir. Birbirine tamamen zıt bu iki karakter bir araya geldiğinde ise eğlenceli bir macera başlayacaktır.

Not: Daha önce altyazılı olarak eklenen film, türkçe dublaj olarak güncellenmiştir.

Fragman Filmi İzle

06.01.2017

İzlenme : 58.475

Sonra İzleFavorilere Ekle
Taktikler Savaşı 6.7/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Savaş Gösterim : 23 Kasım 2006 Imdb : 6.7 Yapım : 2006

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Mo Gong

Uzak doğu savaş filmleri sevenler için kaçırılmayacak kalitede bir film. M.Ö. 370 yıllarında Çin’deki eyaletlerde büyük huzursuzluklar vardı. Halk her an çıkabilecek bir savaş endişesi ile yaşıyordu. O yıllarda büyük bir eyaletler savaşı patlak verdi. Zhao’nun lideri, Yan eyaletinin üzerine Xiang Yanzhong adlı ünlü komutanlarıyla beraber 100 bin savaşçısını gönderdi. Yan’ın lideri bu güçlü orduya direnemeyeceğini biliyordu, taktik olarak bu ordunun önünde durabilecek tampon bir bölge oluşturmak için Liang’a bir saldırı düzenleyerek şehri ele geçirmesi gerekiyordu. Ancak Liang surlarıyla ünlü bir şehirdi ve ele geçirilmesi oldukça zordu. Bu konuda ünlü Mozi savaşçılarından yardım istemek zorunda kaldı, ancak Mozi’lerin Zhao’ların saldırı yapacağından haberleri yoktu. Baştan sonra generallerin taktiksel ve psikolojik savaşını anlatan bu film, ayrıca savaş sahneleri ile de uzak doğunun saygın filmleri arasına girmeyi başardı.

Fragman Filmi İzle

09.05.2013

İzlenme : 72.010

Sonra İzleFavorilere Ekle
My Way (Altyazılı) 7.4/10
AltyazılıTür : Aksiyon, Dram, Tarih Gösterim : 20 Nisan 2012 Imdb : 7.4 Yapım : 2011

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Kore ve Japon savaşını konu alan bir film ile karşınızdayız. Konusu itibari ile savaş ve dram yüklü türünde en iyi filmlerden birisidir. Kore işgal altındayken bir albay torunu olan Tatsuo Hasegawa ailesi birlikte korede bulunan büyük babalarının ziyaretine gelecektir. Albayın evinde hizmetkar olarak çalışan Kim ve onun oğlunun ismi de kim’dir. Kim ve Tatsuo ikisi de iyi bir koşucudur ve hayaller olimpiyatlara katılmaktır. Bir tören esnasında albay olan büyük babaya bir paket hediye gelir. Fakat paketin içinde bir bomba vardır. Bombanın kimseye zarar vermemesi için büyük baba üstüne atlar ve torunun önünde can verir. Tatsuo bu olaydan Kim ve ailesini suçlayacaktır. Seneler sonra Tatsuo bir atlet olmuştur ve almanda bir üniversitede okumaktadır ve Kim ise bir çekici arabası kullanmaktadır ve günün birinde bir olay sonucu koşucu seçmelerine davet edilecektir. İki eski arkadaş onca sene sonra burada karşılaşacaklardır. İyi seyirler dileriz filmizlesene.com.tr ailesi.

Fragman Filmi İzle

24.09.2012

İzlenme : 10.073

Sonra İzleFavorilere Ekle
İntikam Savaşçıları – Shaolin (Türkçe Dublaj) 6.9/10

General Hou Jie son derece acımasız bir subaydır. Hem acımasız hem de o kadar hırslıdır ki, başa geçmek için karısının kardeşi dahil önüne geleni çiğner geçer. Fakat günün birinde öz kardeşinin ihaneti ile karşılaşır ve tek çocuğunu hırsının yarattığı ortama kurban verir. Bu olaydan sonra Shaolin tapınağındaki rahiplere sığınır. Artık önünde farklı bir hayat vardır ama geçmişi asla yakasını bırakmayacaktır.
Not: Yabancı dil olan yerlere Türkçe Altyazı eklenmiştir.
Not: Altyazılı olan film yeni Türkçe Dublaj olarak değiştirildi.

Fragman Filmi İzle

19.02.2011

İzlenme : 15.956

Sonra İzleFavorilere Ekle
Suikastçiler Fedailere Karşı 6.9/10

Çin?de halkını sefil bir yaşama mahkum ederek hüküm süren Mançu Qing Hanedanına karşı, özgürlükçü demokratik bir halk devrimi için toplumun her kesiminden insanlar bir araya gelmektedir. Devrime destek sağlamak için Dr. Sun Hong Kong’a gelecektir. Bunu engellemek isteyen hanedan bir çok suikastçısını görevlendirmiştir. Devrim yanlıları da Dr Sun ‘u korumak ve görevini tamamlamasına yardım etmek için hayatlarını feda etmeyi göze almışlardır. Suikastçiler ve fedailer arasında Hong Kong sokaklarında dava için sürdürülen ölümüne bir yarış.

Fragman Filmi İzle

20.11.2010

İzlenme : 19.431

Sonra İzleFavorilere Ekle
Flash Point 6.8/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Macera Gösterim : Imdb : Yapım : 2007

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim :

Hedef çizgisi, uzakdoğu dövüşünü çok başarılı bir biçimde kullanan son derece yetkili polislerle, Vietnam şehrinden bir mafya ailesinin çekişmesi ve kapışmasını konu almakta olan bir filmdir. Başrollerinde bir dedektifi canlandırmakta olan Donnie Yen mevcut. Louis Koo, mafya ailesine sızmış olan ortağı rolünde karşımıza çıkıyor.
Son derece adrenalinli, tempolu ve dövüş sahneleri ile süslenmiş keyifli bir Hong Kong filmi. IMDB tarafından 6.8 puanını almış olan film aksiyon ve macera kategorisinde yer alıyor ve izleyenlere keyif dolu anlar yaşatmayı başarıyor.

Fragman Filmi İzle

11.10.2010

İzlenme : 14.762

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık