Reklamları Kapat

Betty Buckley Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Parçalanmış (Dublaj+Altyazılı) 7.4/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Korku, Gerilim, Gizem Gösterim : 17 Şubat 2017 Imdb : 7.4 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , , , , ,

Orijinal İsim : Split

Güvenilir psikiyatr Dr. Fletcher (Betty Buckley), Kevin (James McAvoy) adlı hastasının en az 23 farklı kişiliği bünyesinde barındırdığını kanıtlamıştır. Ancak henüz tamamen ortaya çıkmamış son bir kişilik vardır ki, meydana çıktığında diğer kişilikleri süpürecek çok vahşi bir karakterin habercisidir. Bu dizginlemesi zor gücün etkisiyle Kevin, 3 genç kızı kaçırıp yaşadığı yerde alıkoyar. Hırslı ve kararlı Casey’nin (Anya Taylor-Joy) önderliğinde gençler hayatta kalabilmek için, Kevin içindeki şeytani güce tamamen boyun eğmeden önce oradan kaçmak zorundadırlar.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj’da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

18.05.2017

İzlenme : 45.013

Sonra İzleFavorilere Ekle
Çılgın 6.8/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Dram, Gerilim, Gizem, Suç Gösterim : 26 Şubat 1988 Imdb : Yapım : 1988

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , , , , , , , , ,

Orijinal İsim :

Bu aralar eski filmler ekliyoruz genelde (Sonsuz Ölüm) fakat imdb puanı yüksek olunca, film izlenebilir derecede güzel olunca, sitemizde eksik film kalmasın düşüncesiyle ekliyoruz. Tabi yeni filmleri eklemeyide eksik etmiyoruz. Harrison Ford, Paris’e yeni gelmiş ABD’li kardiyoloji uzmanını Dr. Richard Walker rolüyle canlandırıyor. Bu doktor o bölgedeki Işıklar semtini çok sevmektedir ve bundan herkese söz etmektedir. Taki eşi ortadan kayboluncaya kadar.. Şehirdeki neredeyse herkese, yabancı dilde konuşanlar, avukatlar, doktorlar, öğretmenler ve bilmediği diğer düşmanlarına karşı tek arkadaşı yeni tanıştığı becerikli, tatlı ve sexi kadındır. Filmde Mistik olay filmiyle tanıdığımız Betty Buckley yer alıyor.

Fragman Filmi İzle

22.12.2010

İzlenme : 8.230

Sonra İzleFavorilere Ekle
Mistik olay 5.2/10

Federal hükümet tarafından uyarı yapılamadan aniden oluşan  ve nedeni belli olmayan, çözülemeyen kanınızı donduracak ölümler meydana gelmektedir. Teknolojik deneylerde aksilikmi var? Yoksa yeni bir terorist saldırısımı ? Yada yeni bir şeytani toksik silah mı? Hava yoluylamı bulaşıyor su yoluylamı? Nasıl bir mistik olay? İlginç bir kurgu…

Fragman Filmi İzle

28.10.2010

İzlenme : 24.986

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık