Film İzle Sitemizde 42 Kategoride 7647 Film Bulunmaktadır.

23 Nisan 2016'de Eklenmiş, 6.510 Kişi İzlemiş, 2 Yorum Yapılmış

Ölümcül Şans 5.4/10


Ben Keller çocukluğundan beri tanıdığı iş arkadaşı Lucy’e aşık olan beceriksiz bir adamdır. Lucy Ben’le hiç ilgilenmemektedir ta ki Ben lotodan 36 milyon dolar kazanana dek. Ben aslında bileti satın alan genç kadını öldürmüştür ama Lucy bu sırrı balayına çıkana dek fark etmez. Daha sonra Ben’in kendisine benzeyen kadınları öldürdüğünü anlar. Bu nedenle güvende olduğunu düşünür. Bir sonraki para çekini bekleyip daha sonra kaçmayı planlar Lucy. Ben Lucy’nin cinayetleri öğrendiğini bilmektedir ama buna rağmen tek istediği onun kendisine aşık olmasıdır. Ben’in etrafında onu araştıran bir polis detektifi ile her şeyi dikkatle izleyen annesi vardır. Lucy kaçmayı başarabilecek midir?

Gösterim tarihi: 01 Nisan 2011
IMDB puanı: 5.4/10
Yapım: 2011
Oyuncular: , ,
Tür: Komedi
Yönetmen:
Orijinal İsim: Lucky

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

21 Mayıs 2012'de Eklenmiş, 13.844 Kişi İzlemiş, 7 Yorum Yapılmış

Bakıcı 5.6/10


Küçük yaşta çok büyük bir aile içi travma geçiren ve Sosyal Hizmetler tarafından büyütülen Abby, çok mutlu bir ailenin yanında yatılı olarak çocuk bakıcılığı yapmaya başlar. Başlarda her şey yolunda gitmektedir. Çocuklar genç kızı çok sevmiştir, Abby ise her ihtiyaç duyulduğunda hem çocukların hem de ailenin yaşamını kolaylaştırmak için oradadır. Fakat anne Megan iş hayatı yüzünden birtakım sorunlar yaşadığı eşinin kendisinden gittikçe uzaklaştığını hisseder. Küçük çocuklar ise Abby’ye giderek daha fazla bağlanmaya başlamıştır. Eşi Carter’ın iş ortağı ile komşuları Mel’in ölümü, Megan’ın yaşadığı gerilimi iyice tırmandırır. Artık, evlerine ve hayatlarına aniden giren bu güzel ve çekici bakıcının gerçekte kim olduğunu araştırma vakti gelmiştir. Fakat ortaya çıkacak gerçekler tüm ailenin özellikle de Megan’ın hayatını tehlikeye sokacaktır. Çünkü Abby, kalbindeki tutkulu aşkı ve bir aile kurma hayalleri ile asla göründüğü kadar masum değildir.

Gösterim tarihi: 9 Aralık 2011
Filmizlesene.com.tr puanı: 5.6/10
IMDB puanı: 5.6/10
Yapım: 2011
Oyuncular: , ,
Tür: Komedi
Senaryo: ,
Yönetmen:
Orijinal Adı: The Sitter

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

13 Mart 2012'de Eklenmiş, 176.131 Kişi İzlemiş, 45 Yorum Yapılmış

The Sitter (Altyazılı) 5.5/10


Yan komşularının çocuklarına bakmak için dil döken üniversite öğrencisi başına geleceklerden habersizdir. Başına gelecek hadiseler, onu muhteşem bir komedi ve bilhassa erotik yapıma çevirecektir.

Gösterim tarihi: 9 Kasım 2011
Filmizlesene.com.tr puanı: 5.7/10
IMDB puanı: 5.5/10
Yapım: 2011
Oyuncular: , ,
Tür: Komedi
Senaryo: ,
Yönetmen:
Orijinal Adı:

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

08 Ocak 2011'de Eklenmiş, 3.833 Kişi İzlemiş, 42 Yorum Yapılmış

Mahkumiyet (Altyazılı) 7.2/10


5 bölümden oluşan Hasat Zamanı filmi başrol oyuncularından Hilary Swank, Conviction filminde de başrolleri Betty Anne Waters ismiyle alıyor. G-Force seslendirmesini yapan Sam Rockwell‘i Kenny Waters rolüyle izleyeceğiz. Kenny 1983’te tutuklanmaktadır. Betty Anne Waters ise kocasından boşanmış iki çocuklu işsiz bir anne ve Kenny’nin kardeşidir. Kenny tutuklanmıştı ve Betty bunu haksız olarak düşünür onu suçsuz bilirdi. Onu hapisten çıkarması gerekiyordu ve suçsuz olduğunu ispatlamalıydı. Bunun için tek çaresi hukuk fakültesini bitirmekti.

Gösterim tarihi: 25 Şubat 2011
Filmizlesene.com.tr puanı: 6.5/10
IMDB puanı: 7.2/10
Yapım: 2011
Oyuncular: , , , , , , , , , , , , , ,
Tür: Biyografi, Dram, Gerilim
Senaryo:
Yönetmen:

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın

Film Kategorileri

Twitter'da Takip Edin

Reklamı geçmek için tıklayınız     
 
Yukarı Çık