Reklamları Kapat

Antonio Banderas Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Gun Shy (Altyazılı) 4.0/10
AltyazılıTür : Aksiyon, Macera, Komedi Gösterim : 01 Eylül 2017 Imdb : 4.0 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Gun Shy

Ünlü bir Rock şarkıcısı olan Turk Henry (Antonio Banderas) , tanınan bir manken olan eşi Sheila (Olga Kurylenko) ile birlikte Tayland’a tatile gider. Kısa bir süre sonra Sheila bir grup firari korsan tarafından kaçırılınca Turk Henry karısını kurtarmak için harekete geçer. Yerel yetkililerin de yardımıyla Turk Henry vahşi doğada heyecanlı bir operasyona girişir. Yönetmenliğini Simon West’in üstlendiği film, bol miktarda keyifli aksiyon vaat ediyor.

 

Fragman Filmi İzle

15.11.2017

İzlenme : 6.923

Sonra İzleFavorilere Ekle
Acts of Vengeance (Altyazılı) 5.6/10
AltyazılıTür : Aksiyon, Dram Gösterim : 27 Ekim 2017 Imdb : 5.6 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Acts of Vengeance

İkna kabiliyeti yüksek olan ünlü bir avukat, karısı ve kızı öldürülünce sessizliğe bürünür. Kendi kendine sessizlik yemini eden avukatı kimse konuşturmayı başaramaz. Tek istediği karısı ve kızını öldüren adamı bulup intikam almaktır. Bunu başarana kadar da yeminini bozma niyetinde değildir.

 

Fragman Filmi İzle

29.10.2017

İzlenme : 16.595

Sonra İzleFavorilere Ekle
Güvenlik (Dublaj+Altyazılı) 5.7/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Aksiyon, Suç, Gerilim Gösterim : 02 Haziran 2017 Imdb : 5.7 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Security – Assalto ao Shopping

İş bulmak konusunda çaresiz kalan eski bir özel hizmet uzmanı kasabanın zorlu bir bölgesinde bulunan bir alışveriş merkezinde güvenlik görevlisi olarak çalışmaya başlar. İş başındaki ilk gecesinde kapıyı çaresiz bir genç kıza açar. Genç kız önemli bir duruşmada tanıktır. Peşinde ise tanıkları ortadan kaldırmak için hiçbir şeyden kaçınmayacak olan ve becerikli adamlara sahip psikopat bir hırsız (Ben Kingsley) vardır… Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

03.10.2017

İzlenme : 56.049

Sonra İzleFavorilere Ekle
Siyah Kelebek (Altyazılı) 6.4/10
AltyazılıTür : Gerilim Gösterim : 26 Mayıs 2017 Imdb : 6.4 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Black Butterfly

Latin cazibesiyle ünlü olan aktör Antonio Banderas’tan ne zamandır aksiyon dolu bir film izlemiyorduk! Yeni filmi Black Butterfly’ın hemen çevirisini sizler için hazırladık konusu oldukça ilginç. Banderas, başarısızlığa uğramış bir senarist Paul’u canlandırıyor. Kariyerini kurtaracak bir senaryoya başlamayı umut eden Paul, bir mekanda gergin bir karşılaşma sonucu tanıştığı avare bir adam olan Jack’e(Rhys Meyers) kalacak yer olarak evini önerir. Ancak, çılgın yabancı Jack, Paul’u rehin alır ve onu yazmaya zorlar. İki adam en azından bir hikayeyi sonuna kadar getirecek bir puslu oyun oynamaya başlar. Bu karmaşık ilişki karanlıkta gömülü sırları da açığa çıkaracaktır.
Not: filmizlesene.com.tr çevirisidir.

Fragman Filmi İzle

26.05.2017

İzlenme : 6.535

Sonra İzleFavorilere Ekle
Balistik 3.6/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Suç, Bilim-Kurgu Gösterim : 15 Kasım 2002 Imdb : 3.6 Yapım : 2002

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Ballistic: Ecks vs. Sever – Ecks vs. Sever | X vs. Sever

Uluslarası casusluk, ülkelerin güvenlikleri ve haberalmaları için can alıcı rol oynamaktadır. En iyi ajanların gerçek kimlikleri bilinmese de bu savaşın en önemli anahtarlarıdır. Araştırmalar, mikroskobik boyutta bir suikast cihazı üretildiğini ortaya koyar. Küçük cihaz, kurbana enjekte edilmekte, komut gelene kadar vücutta beklemekte ve düğmeye basıldığında taşıyıcısını iz bırakmadan öldürebilmektedir. Doğal olarak bu cihazı ele geçirmek, bütün büyük güçlerin amacı haline gelmiştir. Sadece iki ajan, bu mücadeleyi başarabilecek kadar yeteneklidir. Sever olarak bilinen dişi ölüm silahı ve ona karşı eski FBI ajanı Jeremiah Ecks . Birbirlerine karşı ölümüne bir rekabete girişen ajanlar, hedefe yaklaştıkça aslında yem olduklarını farkederler ve sadece birbirlerine güvenebileceklerini anlarlar. Kaos olarak da bilinen Tayland’lı yönetmen Wych Kaosayananda tarafından çekilen film, yönetmenin Hollywood’daki ilk filmi. Ülkesinde çektiği Fah adlı film, ülkenin en yüksek bütçeli filmi olarak gösterime girdikten sonra büyük başarı yakalamış ve yönetmene Hollywood kapılarını açmıştı.

Fragman Filmi İzle

17.12.2016

İzlenme : 11.924

Sonra İzleFavorilere Ekle
Vampirle Görüşme 7.6/10
Türkçe DublajTür : Dram, Fantastik, Korku Gösterim : 20 Ocak 1995 Imdb : 7.6 Yapım : 1994

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Interview with the Vampire

Yıl 1791. New Orleans’ta yaşayan Louis karısını kaybetmiş olmanın üzüntüsüyle, yaşama sevincini kaybetmiştir. Lestat adındaki bir vampir, ona gecelerin yaratığı, yani bir vampir olmasını önerir. Louis bu öneriyi kabul eder.Lestat, Louis’in ölümcül kanını akıtarak onu da bir vampire dönüştürür. Ancak Louis, vampirliğe alışamaz. Açlığını gidermek zorundadır ama insanları öldürmek istemez. Ona, vampirliği Lestat öğretecektir.
Not: 2 Oscar adaylığı. 18 farklı ödül ve 20 adaylık.

Fragman Filmi İzle

09.05.2016

İzlenme : 3.339

Sonra İzleFavorilere Ekle
Maden – The 33 (Dublaj+Altyazılı) 7.0/10
Türkçe DublajTür : Biyografi, Dram, Tarihi Gösterim : 06 Ağustos 2015 Imdb : 7.0 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Maden

Yaşanmış gerçek bir olaya dayanan filmde, 2010 yılında bütün dünyanın gözleri Şili’ye çevrilmiştir, çünkü 100 yıllık bir altın – bakır madeni patlama sonrası çökünce, içindeki 33 madenci (Filmin ismi de oradan esinlenilmiştir) günler boyunca yeraltında mahsur kalır. Bir uluslararası kurtarma ekibi gece-gündüz demeden tuzaktaki adamların arkadaşları, aileleri, dünyanın önünde ve en önemlisi zaman tükenmeden madencileri kurtarmalıdır.
Not: 1 ödül

Fragman Filmi İzle

28.11.2015

İzlenme : 19.033

Sonra İzleFavorilere Ekle
SüngerBob Kare Pantolon 6.0/10
Türkçe DublajTür : Animasyon, Macera, Komedi, Aile Gösterim : 06 Şubat 2015 Imdb : 6.4 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

Sevilen çizgi-dizi Süngerbob Karepantolon’un beyazperde uyarlaması olan yapıtta Süngerbob Karepantolon’un kıyıya çıkıp yaşayacağı hayatının en kahramanca macerasını izleyeceğiz. Tehlikeli korsan Burger-Beard ele geçirdiği sihirli kitabın son sayfasını bulup formülü tamamlayarak planını hayata geçirmeyi istemektedir.

Bu durumda Bikini Bottom şehri tehlikede olacaktır. Şehrin SüngerBob, Patrick ve ekiplerine denizin dışında ihtiyacı vardır. Şimdi tüm ekip Burger-Beard’a karşı harekete geçmek zorundadır. Şehirlerini tekrar kazanabilmek için ise kitabı geri almak durumundadırlar.

Fragman Filmi İzle

19.05.2015

İzlenme : 124.103

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 1234
Yukarı Çık