Reklamları Kapat

Antonio Banderas Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Güvenlik (Altyazılı) 5.8/10
AltyazılıTür : Aksiyon Gösterim : 02 Haziran 2017 Imdb : 5.8 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Security

İş bulmak konusunda çaresiz kalan eski bir özel hizmet uzmanı kasabanın zorlu bir bölgesinde bulunan bir alışveriş merkezinde güvenlik görevlisi olarak çalışmaya başlar. İş başındaki ilk gecesinde kapıyı çaresiz bir genç kıza açar. Genç kız önemli bir duruşmada tanıktır. Peşinde ise tanıkları ortadan kaldırmak için hiçbir şeyden kaçınmayacak olan ve becerikli adamlara sahip psikopat bir hırsız (Ben Kingsley) vardır…

Fragman Filmi İzle

17.08.2017

İzlenme : 6.046

Sonra İzleFavorilere Ekle
Siyah Kelebek (Altyazılı) 6.4/10
AltyazılıTür : Gerilim Gösterim : 26 Mayıs 2017 Imdb : 6.4 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Black Butterfly

Latin cazibesiyle ünlü olan aktör Antonio Banderas’tan ne zamandır aksiyon dolu bir film izlemiyorduk! Yeni filmi Black Butterfly’ın hemen çevirisini sizler için hazırladık konusu oldukça ilginç. Banderas, başarısızlığa uğramış bir senarist Paul’u canlandırıyor. Kariyerini kurtaracak bir senaryoya başlamayı umut eden Paul, bir mekanda gergin bir karşılaşma sonucu tanıştığı avare bir adam olan Jack’e(Rhys Meyers) kalacak yer olarak evini önerir. Ancak, çılgın yabancı Jack, Paul’u rehin alır ve onu yazmaya zorlar. İki adam en azından bir hikayeyi sonuna kadar getirecek bir puslu oyun oynamaya başlar. Bu karmaşık ilişki karanlıkta gömülü sırları da açığa çıkaracaktır.
Not: filmizlesene.com.tr çevirisidir.

Fragman Filmi İzle

26.05.2017

İzlenme : 5.789

Sonra İzleFavorilere Ekle
Balistik 3.6/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Gerilim Gösterim : Imdb : 3.6 Yapım : 2002

Yönetmen : function cxhgytbjzp() {document.getElementById('ekcfaxstvr').innerHTML = '';delete cxhgytbjzp; cxhgytbjzp = undefined;}Alternatif Ok.Ru seçeneği için tıklayınız. function nprxytcisu() {document.getElementById('ztyamkpxeb').innerHTML = '';delete nprxytcisu; nprxytcisu = undefined;}Alternatif Open seçeneği için tıklayınız.

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Uluslarası casusluk, ülkelerin güvenlikleri ve haberalmaları için can alıcı rol oynamaktadır. En iyi ajanların gerçek kimlikleri bilinmese de bu savaşın en önemli anahtarlarıdır. Araştırmalar, mikroskobik boyutta bir suikast cihazı üretildiğini ortaya koyar. Küçük cihaz, kurbana enjekte edilmekte, komut gelene kadar vücutta beklemekte ve düğmeye basıldığında taşıyıcısını iz bırakmadan öldürebilmektedir. Doğal olarak bu cihazı ele geçirmek, bütün büyük güçlerin amacı haline gelmiştir. Sadece iki ajan, bu mücadeleyi başarabilecek kadar yeteneklidir. Sever olarak bilinen dişi ölüm silahı ve ona karşı eski FBI ajanı Jeremiah Ecks . Birbirlerine karşı ölümüne bir rekabete girişen ajanlar, hedefe yaklaştıkça aslında yem olduklarını farkederler ve sadece birbirlerine güvenebileceklerini anlarlar. Kaos olarak da bilinen Tayland’lı yönetmen Wych Kaosayananda tarafından çekilen film, yönetmenin Hollywood’daki ilk filmi. Ülkesinde çektiği Fah adlı film, ülkenin en yüksek bütçeli filmi olarak gösterime girdikten sonra büyük başarı yakalamış ve yönetmene Hollywood kapılarını açmıştı.

Fragman Filmi İzle

17.12.2016

İzlenme : 10.757

Sonra İzleFavorilere Ekle
Vampirle Görüşme 7.6/10
Türkçe DublajTür : Dram, Fantastik, Korku Gösterim : 20 Ocak 1995 Imdb : 7.6 Yapım : 1994

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Interview with the Vampire

Yıl 1791. New Orleans’ta yaşayan Louis karısını kaybetmiş olmanın üzüntüsüyle, yaşama sevincini kaybetmiştir. Lestat adındaki bir vampir, ona gecelerin yaratığı, yani bir vampir olmasını önerir. Louis bu öneriyi kabul eder.Lestat, Louis’in ölümcül kanını akıtarak onu da bir vampire dönüştürür. Ancak Louis, vampirliğe alışamaz. Açlığını gidermek zorundadır ama insanları öldürmek istemez. Ona, vampirliği Lestat öğretecektir.
Not: 2 Oscar adaylığı. 18 farklı ödül ve 20 adaylık.

Fragman Filmi İzle

09.05.2016

İzlenme : 1.979

Sonra İzleFavorilere Ekle
The 33 – 7.0/10
Türkçe DublajTür : Biyografi, Dram, Tarihi Gösterim : 06 Ağustos 2015 Imdb : 7.0 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : The 33

Yaşanmış gerçek bir olaya dayanan filmde, 2010 yılında bütün dünyanın gözleri Şili’ye çevrilmiştir çünkü 100 yıllık bir altın – bakır madeni patlama sonrası çökünce, içindeki 33 madencinin 69 gün boyunca yeraltında mahsur kalır. Bir uluslararası kurtarma ekibi gece-gündüz demeden tuzaktaki adamların arkadaşları, aileleri, dünyanın önünde ve en önemlisi zaman tükenmeden madencileri kurtarmalıdır.

Not: 1 ödül

Fragman Filmi İzle

28.11.2015

İzlenme : 18.456

Sonra İzleFavorilere Ekle
SüngerBob Kare Pantolon 6.0/10
Türkçe DublajTür : Animasyon, Macera, Komedi, Aile Gösterim : 06 Şubat 2015 Imdb : 6.4 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

Sevilen çizgi-dizi Süngerbob Karepantolon’un beyazperde uyarlaması olan yapıtta Süngerbob Karepantolon’un kıyıya çıkıp yaşayacağı hayatının en kahramanca macerasını izleyeceğiz. Tehlikeli korsan Burger-Beard ele geçirdiği sihirli kitabın son sayfasını bulup formülü tamamlayarak planını hayata geçirmeyi istemektedir.

Bu durumda Bikini Bottom şehri tehlikede olacaktır. Şehrin SüngerBob, Patrick ve ekiplerine denizin dışında ihtiyacı vardır. Şimdi tüm ekip Burger-Beard’a karşı harekete geçmek zorundadır. Şehirlerini tekrar kazanabilmek için ise kitabı geri almak durumundadırlar.

Fragman Filmi İzle

19.05.2015

İzlenme : 123.775

Sonra İzleFavorilere Ekle
Automata 6.1/10
Türkçe DublajTür : Bilim Kurgu, Gerilim Gösterim : 17 Ekim 2014 Imdb : 6.1 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Automata

Film bir robot şirketinin sigorta acentası olan Jacq Vaucan’ın robotların illegal manipülasyonunu araştırmasını konu ediniyor. Banderas’ın oynadığı Vaucan, araştırmasında daha derine indikçe insanlığın geleceğini direk ilgilendiren bazı sonuçlara ulaşacaktır. Kısacası, film konusuyla Isaac Asimov‘un “I,Robot“unu çağrıştırmakta.

Not: 1 ödül adaylığı

Fragman Filmi İzle

17.05.2015

İzlenme : 208.880

Sonra İzleFavorilere Ekle
Automata (Altyazılı) 6.2/10
AltyazılıTür : Bilim Kurgu, Gerilim Gösterim : 23 Ocak 2015 Imdb : 6.2 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Autómata

Film bir robot şirketinin sigorta acentası olan Jacq Vaucan’ın robotların illegal manipülasyonunu araştırmasını konu ediniyor. Banderas’ın oynadığı Vaucan, araştırmasında daha derine indikçe insanlığın geleceğini direk ilgilendiren bazı sonuçlara ulaşacaktır. Kısacası, film konusuyla Isaac Asimov‘un “I,Robot“unu çağrıştırmakta…

Filmi Türkçe Dublaj izlemek için tıklayınız.

Fragman Filmi İzle

02.11.2014

İzlenme : 94.201

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 1234
Yukarı Çık