Reklamları Kapat

Andy Serkis Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Maymunlar Cehennemi: Savaş (Dublaj+Altyazılı) 7.8/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Bilimkurgu, Aksiyon, Macera, Dram Gösterim : 14 Temmuz 2017 Imdb : 7.8 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , , , ,

Orijinal İsim : War for the Planet of the Apes – Planet of the Apes 3

Kobo’nun ihanetinden sonra, maymunlar ırkından büyük kayıplar verilmesinin ardından Sezar, insanlığın kendilerini rahat bırakmayacağını bilerek savaş hazırlıklarına başlamıştı. Aradan geçen 3 yılın ardından devam filmi diye tabir ettiğimiz Maymunlar Cehennemi: Savaş, bizi bir önceki filmi bıraktığımız yerden alıyor ve savaşın yani cehennemin tam ortasına götürüyor. Sezar her ne kadar savaştan yana olmasada, barışı seçmeye çalışsa da, insanlık adına savaşı yürüten Albay, acımasızlığı ile nam salmış ve maymunların kökünü kazımak için her türlü yolu denemekten çekinmiyor. Ama Sezar’ın da Albay karşısında boyun eğmeye hiç niyeti olmadığı acıkça ortada. Şimdi ise insan ırkı ve maymun ırkının geleceğinin kaderi bu yüzleşmeye bağlıdır…
2011 yılında Maymunlar Cehennemi: Başlangıç filmiyle yeniden başlatılan seri, 2014 yılında vizyona giren Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti filmiyle devam edilmişti. Asıl seri 1968 yılında başlamış ve günümüze kadar filmlerin oluşmasına ilham vermiştir. Toplamda bu film ile 9 seri ama eski versiyonları saymaz 2011 ve 2014 versiyonlarının devam filmi diyebiliriz Maymunlar Cehennemi 3: Savaş filmi için.
Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi. Dublaj olmayan bazı kısımlara (İşaret dili tercümelerine) Türkçe Altyazı da eklenmiştir.

Fragman Filmi İzle

15.10.2017

İzlenme : 147415

Sonra İzleFavorilere Ekle
Maymunlar Cehennemi -8- Şafak Vakti 7.6/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Macera, Dram Gösterim : 11 Temmuz 2014 Imdb : 7.6 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Dawn of the Planet of the Apes 8

Genleri değiştirilmiş, isyancı maymun Caesar’ın kaçışının üzerinden on sene geçmiştir. Genetik evrim geçirerek daha da zekileşen Caesar, kendisi gibi oldukça akıllı olan diğer maymunlarla birlikte büyük bir maymunlar ordusu kurmayı başarmıştır. Caesar’ın önderlik ettiği bu maymunlar 10 yıl öncesinde yayılan ölümcül bir virüs salgınından kurtulmayı başaran bir grup insanla karşı karşıya gelir. Ve her iki türün de tek bir amacı vardır, yeni dünya düzenini oluşturan ve söz sahibi olan tür olmak!
Not: 1 Oscar adaylığı. 13 farklı ödül ve 43 adaylık.

Fragman Filmi İzle

05.10.2016

İzlenme : 19227

Sonra İzleFavorilere Ekle
TenTen’in Maceraları 7.4/10
Türkçe DublajTür : Animasyon, Aksiyon, Macera Gösterim : 04 Kasım 2011 Imdb : 7.4 Yapım : 2011

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : The Adventures of Tintin

Doyumsuz bir meraka sahip genç muhabir Tenten (Jamie Bell) ile sadık köpeği Milu’nun, bomba gibi bir sırra ev sahipliği yapan bir maket gemi bulmasıyla başlar. Asırlık bir gizemin içine çekilen Tenten, Ivan Ivanoviç Sakharine’in (Daniel Craig) hedefi olur. Bu şeytani kötü adam, Tenten’in Kızıl Rackham adlı aşağılık korsana ait paha biçilmez hazineyi çaldığına inanmaktadır. Ancak köpeği Milu’nun, nemrut ve geçimsiz Kaptan Haddock’un (Andy Serkis) ve Dupond ve Dupont adlı sarsak dedektiflerin (Simon Pegg ve Nick Frost) yardımıyla, Tenten dünyayı dolaşarak nefes kesen bir kovalamaca sonunda düşmanlarını atlatıp, Tekboynuz’un son istirahatgâhını bulacaktır. Bu gemi enkazı, belki de muazzam bir servet ve kadim bir lanet barındırmaktadır. Fırtınalı denizlerden Kuzey Afrika çöllerinin kumlarına, her durak Tenten’i ve arkadaşlarını gitgide artan bir heyecan ve tehlike dalgasıyla karşı karşıya bırakarak, herşeyi riske attığınızda, yapabileceklerinizin sınırının olmadığını kanıtlar.
Not: 1 Oscar adaylığı. 22 farklı ödül ve 58 adaylık.

Fragman Filmi İzle

23.09.2016

İzlenme : 3464

Sonra İzleFavorilere Ekle
Maymunlar Cehennemi -7- Başlangıç 7.6/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Dram, Bilim-Kurgu Gösterim : 05 Ağustos 2011 Imdb : 7.6 Yapım : 2011

Yönetmen :

Senaryo : , , ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Rise of the Planet of the Apes 7

İlki 1968 yılında çekilen “Maymunlar Cehennemi” serisinin şimdilik son filmi olan “Maymunlar Cehennemi: Başlangıç” kendinden önceki filmlere göre biraz farklı bir kurguyu barındırıyor. Ünlü bir firmada genetik mühendisi olarak çalışan Will Rodman babasını Alzheimer hastalığından kurtarmak için bir ilaç üzerinde çalışmaktadır. Bu ilaç teoride beyin aktivitelerini geliştirerek hastaları Alzheimer’dan kurtarmayı amaçlar. İlacı geliştirme aşamalarının birinde Parlak Göz adını verdikleri bir maymunda ilacın inanılmaz etkiler gösterdiğine şahit olurlar, ancak kötü giden bazı olaylar neticesinde bu çalışmaları başarısız olur ve Parlak Göz hayatını kaybeder. Her şeye bitti gözüyle bakılırken Parlak Göz’ün doğan yavrusu Sezar’ın mucizevi gelişimi, Will Rodman’ın önünde yeni bir yol açar. Başlangıcı parlak olan bu yol kat edildikçe Sezar gelişimini yolun sonundaki karanlık yönde tamamlar ve maymunlar ile insanlar arasındaki üstünlük kurma savaşı patlak verir. Kısacası; Maymunların devri başlar… Not: 1 Oscar adaylığı. 19 farklı ödül ve 40 adaylık.

Fragman Filmi İzle

03.12.2011

İzlenme : 164847

Sonra İzleFavorilere Ekle
Burke And Hare (Altyazılı) 6.1/10

Tıp akademisine ceset satan zamanın ünlü mezar hırsızlarının korku komedi tarzında, içinde kara mizahı da barındıran gerçek hikayesi. William Burke ve William Hare oldukça kâlı bir iş olan tıp kaultesine kadavra satma işindedir. Yalnız bir süre sonra satacak ceset bulamamaya başlarlar ve olaylar gelişir.

Fragman Filmi İzle

27.02.2011

İzlenme : 2582

Sonra İzleFavorilere Ekle
Einstein And Eddington (Altyazılı) 7.4/10

Dünyanın en ünlü iki bilimadamı karşı karşıya. Bilim ile içiçe olan kişiler açısından mükemmel bir film… Evrendeki ilginç açıklanması zor kuramlar teoriler ve Einstein.. Kaderleri birbirinden farklı iki bilimadamının hikayesinin konu alındığı film 2008 yapımıdır. Not: 5 Adaylık.

Fragman Filmi İzle

11.02.2011

İzlenme : 33062

Sonra İzleFavorilere Ekle
Keşke 30 Olsam 6.1/10
Türk YapımıTür : Aile, Fantastik, Gençlik, Gizem, Komedi, Romantik Gösterim : 23 Nisan 2004 filmizlesene.com.tr Puanı Imdb : Yapım : 2004

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim :

Jenna çok güzel ve seksi ayrıca okulun en güzel kızlarından birisidir ve gençliğin ona vermiş olduğu enerji ve bazı isteklerin peşinden gitmektedir ve kendisini frenlemekte onun yaşlarındaki birçok kişi gibi pek de başarılı değildir. 13 yaşında ve çok sevilen takdir edilen, popüler olmak isteyen bir karaktere sahiptir. Okulun en çok tanınan ve popüler erkeklerinden birisiyle öyle bir deneyim yaşarki kendisini insan içine çıkamayacak kadar berbat hissetmektedir ve utanmakta olduğu için kendisini eve hapsetmiştir. Olan olmuştur ve evden dışarı çıkmaya karar verdiği zaman bir yeteneğinin olduğunu ve dilediği herşeyin gerçekleştiğinin farkına varmıştır artık tam 30 yaşında bomba gibi hatta türk deyimiyle taş gibi bir hatun olmuştur. Jenna tüm bunlara kendisini okadar kaptırmıştır ki hayatını doludizgin yaşamaya başlamış Matt ile birlikte olmayı planlamasına karşın onun bir sevgilisi vardır.

Fragman Filmi İzle

19.04.2010

İzlenme : 33916

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık