Reklamları Kapat

Amber Heard Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Bir Kez Daha – One More Time (Dublaj+Altyazılı) 5.4/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram, Müzik Gösterim : 18 Nisan 2015 Imdb : 5.4 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : When I Live My Life Over Again

Film kariyerinin zirvesinde olan rock starı jude ile müziğe dönüş yapmaya çalışan babası paul arasındaki ilişkiye odaklanıyor.

Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj’da eklenerek güncellendi.

Fragman Filmi İzle

21.04.2017

İzlenme : 2962

Sonra İzleFavorilere Ekle
Adderall Günlükleri 5.1/10
Türkçe DublajTür : Dram, Romantik, Gerilim Gösterim : 16 Nisan 2015 Imdb : 5.1 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : The Adderall Diaries

Stephen Elliott’un aynı isimli romanından uyarlanan ve hem bir anı hem de gerçek bir suç olayına dayanmaktadır. Anı olarak, bir tür amfetamin olan Adderall ilacı bağımlısı yazar Stephen Elliott ile babasının arasında birbirine yabancılaşmış ilişki ve gerçek hikaye kısmı ise 2007 yılında eski Rus karısı Nina’yı öldürmekle suçlanan bilgisayar programcısı Hans Reiser vakası…

Fragman Filmi İzle

30.05.2016

İzlenme : 1389

Sonra İzleFavorilere Ekle
Danimarkalı Kız 7.0/10
Türkçe DublajTür : Biyografi, Dram, Romantik Gösterim : 12 Şubat 2016 Imdb : 7.0 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : The Danish Girl

Gerçek bir hayat hikayesinden esinlenilen filmin yönetmenliğini Les Miserables/Sefiller filminden hatırlayacağımız Oscar ödüllü yönetmen Tom Hooper yapıyor. Filmde Eddie Redmayne’e Alicia Vikander eşlik ediyor.
The Danish Girl filmi Danimarkalı sanatçı Einar Wegener ve karısının, Einar’ın kadın olmaya karar vermesiyle birlikte yaşadıkları süreci konu alıyor.
Not: 4 Oscar adaylığı. 20 farklı ödül ve 59 adaylık.

Fragman Filmi İzle

21.04.2016

İzlenme : 20878

Sonra İzleFavorilere Ekle
İntikam Yolu – Drive Angry 5.5/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Suç, Fantastik, Gerilim Gösterim : 25 Mart 2011 Imdb : 5.5 Yapım : 2011

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Firari bir suçlu olan John Milton (Nicolas Cage) tek kızını küçükken terk etmiştir. Şimdi bebek yaştaki torununu, bir sonraki dolunayda kurban etmek isteyen kana susamış tarikattan kurtarmak için yeri göğü birbirine katacaktır…
Onları bulmak için sadece üç günü kalmışken, cani sahte mesih Jonah King (Billy Burke) ve şeytana tapan müritlerinin izini bulmak için sıkı bir arabası ve amansız bir sağ kroşesi olan güzel garson Piper’dan (Amber Heard) yardım ister.
Zaman azaldıkça, Milton ve Piper acımasız katilleri, çılgına dönmüş polis memurlarını ve sadece Muhasebeci olarak bilinen gizemli ve ölümcül figürü (William Fichtner) atlatarak Colorado’dan Louisiana’ya kanlı bir iz bırakır. Neredeyse insanüstü bir güçle dolan Milton, günahlarının bağışlanması için karşısına çıkan bu son fırsatta, King ve havari ordusuyla karşılaşacaktır…
Not: Daha önce eklenen film, tekrar güncellenmiştir. 1 ödül ve 5 adaylık..

Fragman Filmi İzle

19.12.2014

İzlenme : 315468

Sonra İzleFavorilere Ekle
Paranoya 5.7/10
Türkçe DublajTür : Dram, Gerilim Gösterim : 18 Ekim 2013 Imdb : 5.7 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Paranoia

Adam Cassidy uzun zamandır bir parçası olduğu Wyatt isimli önemli bir telekomünikasyon şirketinde iyi bir kariyere sahip olmak için var gücüyle ve büyük bir hırsla çalışmaktadır. Ancak anlık bir dikkatsizliğinden kaynaklanan ufacık bir hataya sebep olması şirketin önemli miktarda para kaybetmesine neden olur. Bu nedenle de patronu Nicholas Wyatt’ı bir hayli zor bir durumda bırakır. Bu hatayı telafi etmesi ise ilginç bir görevle mümkün olacaktır. Jack Goddard’ın yönettiği rakip firmaya transfer olup, Wyatt için muhbirlik yapması gerekecektir. Varlıklı bir adam olmanın ve lüks arabalara sahip olmanın hayallerini kuran Adam, acımasız ve iki yüzlü piyasanın maşalarından biridir.

Fragman Filmi İzle

21.04.2014

İzlenme : 68071

Sonra İzleFavorilere Ekle
Şurup (Altyazılı) 5.7/10
AltyazılıTür : Komedi Gösterim : 05 Aralık 2012 Imdb : 5.7 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Syrup

Bir Amerikan komedi filmi, yönetmenliğini Aram Rappaport yapıyor. Bir romandan uyarlanan bu film, acımasız reklam dünyasını farklı bir açıdan anlatıyor. Gözünü para, mevkii, şan, şöhret bürümüş ve hayalinde bir kadın olan genç bir dehanın gözüyle bu acımasız hayatı gözler önüne seriyor. Pazarlama bölümünü dereceyle bitiren genç dahi, zengin ve mevkii sahibi insanları etkilemek için elinden geleni yapmaktadır. Genç ve hırslı dahi Scat, bir cinsellik ürünü ile piyasaya adını tanıtır. Bu ürünün kendini piyasada en zirveye taşıyacağından oldukça emindir. Ancak bu sektör, dışarıdan bakıldığı kadar masum ve ışıltılı değildir. Sektöre girip, zirveye doğru adımlarken en yakın arkadaşı tarafından kandırılır.

Fragman Filmi İzle

12.05.2013

İzlenme : 12216

Sonra İzleFavorilere Ekle
İmha Takımı 5.3/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram Gösterim : 13 Mart 2009 Imdb : 5.3 Yapım : 2009

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : ExTerminators

Alex kendi halinde bir genç kızdır. Günün birinde erkek arkadaşından çok kötü bir şekilde ayrılmak zorunda kalır. Bu durum Alex’i hiç memnun etmez. Sinirlerine bir türlü hâkim olamayan alex kendini kontrol etmek için bir öfke kontrolü gurubuna girer. Gurupta stella ve nikki ile tanışır. Erkeklerden çok çekmiş olan bu genç kızlar. Güçlerini birleştirerek erkeklere karşı bir cephe alırlar. Texas eyaletinin erkeklerine adaleti sağlamak için alışıla gelmedik olaylar dönmeye başlar. Bakalım genç kızlarımız bu durumun altından kalkabilmeyi başarabilecek mi? Yoksa eskisi gibi erkek esirimi olacaklar. 2009 yapımı olan imha takımı izle filmini filmizlesene.com.tr aracılığı ile hd kalitede seyredebilirsiniz. İyi seyirler.

Fragman Filmi İzle

21.08.2012

İzlenme : 12649

Sonra İzleFavorilere Ekle
Örnek Aile 6.5/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram Gösterim : 25 Haziran 2010 Imdb : 6.5 Yapım : 2009

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Banliyödeki zengin ve özel sitelerde yeni birilerinin mahalleye taşınması her zaman ilgi çeker. Özellikle de taşınanlar Jones ailesi gibi bir aileyse!
Steve ve Kate Jones mükemmel bir çifttir, çocukları Mick ve Jenn ise terbiyeli, yetenekli kısacası görünüşte ideal çocuklardır. Üstelik evlerini dolduran son moda eşyaları ve mükemmel dış görünümleriyle Jones ailesi adeta reklamlardan fırlamış gibidir? Ki aslında bunun şaşırtıcı bir yanı yoktur zira Jones ailesi gerçek bir aile değil Life Image isimli bir pazarlama şirketin çalışanlarıdır. Görevleri ise aile kılığında zengin mahallelere taşınarak müşterilerin ürünlerine canlı reklam yapmaktır. Böylece Jones’ların yeni reklam kampanyası başlar.

Fragman Filmi İzle

26.03.2012

İzlenme : 55244

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 12
Yukarı Çık