Reklamları Kapat

Alicia Vikander Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Hayat Işığım (Dublaj+Altyazılı) 7.2/10
Türkçe DublajTür : Dram, Romantik Gösterim : 02 Eylül 2016 Imdb : 7.2 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : The Light Between Oceans

Avustralya’nın batı kıyılarında yaşayan ve deniz fenerinde görevli olan Tom (Michael Fassbender) ve karısı (Alicia Vikander), kıyıya vuran bir kayıktan kurtardıkları bebeği himayelerine alırlar. Fakat yolu kasabaya düşen Hannah (Rachel Weisz), çiftin hayatını etkiler…
Film, M.L. Stedman’ın aynı adlı romanından uyarlama. Not: 2 Adaylık.

Fragman Filmi İzle

20.03.2017

İzlenme : 20.841

Sonra İzleFavorilere Ekle
Jason Bourne 6.8/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Gerilim Gösterim : 29 Temmuz 2016 Imdb : 6.8 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Jason Bourne

İlk filmde adını ve geçmişini hatırlamayan ajan olarak karşımıza çıkan Jason Bourne, artık gerçek adını ve katıldığı gizli CIA programını öğrenmiştir. Bildiklerini ifşa etmesi ihtimali yüzünden CIA’in bir numaralı hedefi haline gelen eski ajan Bourne, gizlendiği yerden çıkıp yine işleri zora koşacaktır.
İlk üç filmde Matt Damon’a eşlik eden Julia Stiles’a ek olarak bu filmde, siber analiz uzmanı rolünde Alicia Vikander (The Danish Girl), CIA’in yöneticisi rolünde Tommy Lee Jones ve kötü karakter olarak da Vincent Cassel kadroya dahil edildi.

Fragman Filmi İzle

20.11.2016

İzlenme : 55.536

Sonra İzleFavorilere Ekle
Jason Bourne (Altyazılı) 6.8/10
AltyazılıTür : Aksiyon, Gerilim Gösterim : 29 Temmuz 2016 Imdb : 6.8 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Jason Bourne

İlk filmde adını ve geçmişini hatırlamayan ajan olarak karşımıza çıkan Jason Bourne, artık gerçek adını ve katıldığı gizli CIA programını öğrenmiştir. Bildiklerini ifşa etmesi ihtimali yüzünden CIA’in bir numaralı hedefi haline gelen eski ajan Bourne, gizlendiği yerden çıkıp yine işleri zora koşacaktır. İlk üç filmde Matt Damon’a eşlik eden Julia Stiles’a ek olarak bu filmde, siber analiz uzmanı rolünde Alicia Vikander (The Danish Girl), CIA’in yöneticisi rolünde Tommy Lee Jones ve kötü karakter olarak da Vincent Cassel kadroya dahil edildi.

Fragman Filmi İzle

18.11.2016

İzlenme : 6.769

Sonra İzleFavorilere Ekle
Gençlik Ahdı 7.3/10
Türkçe DublajTür : Biyografi, Dram, Tarihi, Savaş Gösterim : 02 Ocak 2015 Imdb : 7.3 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Testament of Youth

Film, Vera Brittain’in aynı adlı romanından uyarlanarak, onun 1. Dünya Savaşı sırasında yaşadıklarını anlatır. Ünlü bir yazar olma idealindeki Vera (Alicia Vikander) zorlu bir sınav sonucunda Oxford’da okumaya hak kazanır. Ama henüz birkaç ay geçmeden savaşın başladığı haberleri duyulur. Aslında nişanlısı Roland (Kit Harington) da Oxford’u kazanmış olmasına rağmen savaşa gönüllü olarak katılmaya karar verir. Abisi Edward da askere alınınca Vera’nın aklı derslerinden çok cephedeki gelişmelerde kalır. Savaşın henüz ilk yılında nişanlısının ölüm haberini alır. Yaşadığı bu acı üzerine kendi de bir şeyler yapması gerektiğine karar verir ve okulu askıya alarak gönüllü hemşire olarak cepheye gider. Orada hem savaşın acı yüzü ile, hem de ağır yaralı olarak çalıştığı sağlık merkezine getirilen abisi ile karşılaşacaktır.

Fragman Filmi İzle

28.06.2016

İzlenme : 9.938

Sonra İzleFavorilere Ekle
Danimarkalı Kız 7.0/10
Türkçe DublajTür : Biyografi, Dram, Romantik Gösterim : 12 Şubat 2016 Imdb : 7.0 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : The Danish Girl

Gerçek bir hayat hikayesinden esinlenilen filmin yönetmenliğini Les Miserables/Sefiller filminden hatırlayacağımız Oscar ödüllü yönetmen Tom Hooper yapıyor. Filmde Eddie Redmayne’e Alicia Vikander eşlik ediyor.
The Danish Girl filmi Danimarkalı sanatçı Einar Wegener ve karısının, Einar’ın kadın olmaya karar vermesiyle birlikte yaşadıkları süreci konu alıyor.
Not: 4 Oscar adaylığı. 20 farklı ödül ve 59 adaylık.

Fragman Filmi İzle

21.04.2016

İzlenme : 19.886

Sonra İzleFavorilere Ekle
Kod Adı: U.N.C.L.E. (Dublaj+Altyazılı) 7.3/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Aksiyon, Macera, Komedi Gösterim : 28 Ağustos 2015 Imdb : 7.3 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : The Man from U.N.C.L.E.

Guy Ritchie’nin yönetmen koltuğunda oturduğu casusluk filmi 1960’lı yıllarda Soğuk Savaş döneminde geçiyor. Uzun süredir aralarındaki düşmanlık nedeniyle çeşitli olaylarda karşı karşıya çarpışmış olan CIA ajanı Solo ile KGB için çalışan Kuryakin, uluslararası bir suç örgütünü çökertmek için işbirliği yapmak zorunda kalırlar. Bu zorlu davada ellerindeki tek ipucu ise Alman bir bilimadamının kızına ulaştıkları takdirde ilerleyecek olmalarıdır. Dünyanın büyük bir felaketten kurtulması, zamanla yarışmak zorunda oldukları bu göreve bağlıdır. 1960’lı yılların popüler dizisinden uyarlanan filmin başrollerini Henry Cavill ile Armie Hammer paylaşıyor.
Not: 4 Ödül ve 1 Adaylık.
Not: Dublaj olmayan bazı kısımlara Türkçe Altyazı da eklenmiş ve film tamamen yenilenmiştir.

Fragman Filmi İzle

02.12.2015

İzlenme : 42.106

Sonra İzleFavorilere Ekle
Kan Kardeş (Türkçe Dublaj) 6.5/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Suç Gösterim : 12 Şubat 2015 Imdb : 6.5 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Son of a Gun Bilinen Diğer İsim: Çete Oyunları

Gerçekte yaşamış bir banka hırsızı olan Brenden Abbott ve onun çırağı Brendan Berichon´dan esinlenilmiş filmin başrolünde azılı soyguncuyu Ewan McGregor canlandırırken, genç çırak rolünde son dönemin parlayan yıldızı Brenton Thwaites (Seçilmiş, Malefiz) bulunmakta. 19 yaşındaki JR, hafif bir suçtan ötürü hapse düşünce, bu ortamda korunmanın her şeyden önce geldiğini yaşayarak anlar. Aynı hapishanede bulunan Avusturalya´nın en büyük banka hırsızlığını gerçekleştirmiş Brendan Lynch ile de böyle tanışır. Brendan JR´ı kanatlarının altına alır ve ona kendini korumanın yollarını öğretir. Ancak hiçbir şey karşılıksız değildir. Brendan bu koruma karşısında JR´dan serbest kaldıklarında büyük bir soygun için yardım etmesini ister. Eğer başarılı olursa onu çetesine alma sözü verir. İlk başta bu durum JR´a çekici gelse de işler çığırından çıkmaya başlayınca, eski akıl hocası ile ters düşmeye başlar.
Not: Not: Altyazılı olan film yeni Türkçe Dublaj olarak değiştirildi.

Fragman Filmi İzle

27.10.2015

İzlenme : 181.016

Sonra İzleFavorilere Ekle
Testament of Youth (Altyazılı) 7.3/10
AltyazılıTür : Biyografi, Dram, Tarihi, Savaş Gösterim : 02 Ocak 2015 Imdb : 7.3 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Testament of Youth

Film savaşın soğuk yüzünü ekranlara taşıyor ve savaşa giden sevgilisi uğruna çalışmalarını yarıda bırakıp peşinden savaş alanına, yaralı askerlere yardım için giden yüce yürekli bir kadını anlatıyor.

Not: 2 ödül adaylığı

Fragman Filmi İzle

19.06.2015

İzlenme : 18.391

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 12
Yukarı Çık