Reklamları Kapat

Al Pacino Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Son Cellat (Altyazılı) 4.6/10
AltyazılıTür : Suç, Gizem, Gerilim Gösterim : 02 Aralık 2017 Imdb : 4.9 Yapım : 2017

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Hangman

Cinayet dedektifi Ray Archer ve ortağı suç profili uzmanı Wil Ruiney, şehrin en bilinen seri katillerinden birini yakalamakla görevlendirilir. Katil, bir çocuk oyunu olan ‘adam asmacayı’ temel alarak insanları katletmektedir. Archer ve Ruiney, dünyanın karmaşık kapılarını aralayarak katilin izini bulmaya çalışacaklardır. Bir gazeteci ise dedektifleri takip ederek suç serisi hakkında haber yapmaya çalışır.

 

Fragman Filmi İzle

06.12.2017

İzlenme : 14.922

Sonra İzleFavorilere Ekle
Hayallerimdeki Kadın 5.6/10
Türkçe DublajTür : Dram Gösterim : 21 Ağustos 2015 Imdb : 5.6 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Manglehorn

Küçük bir kasabada yaşayan Angelo, hayatının aşkını bir türlü unutamayan bir çilingirdir. Kırk yıl önce kalbini kırmış olan güzel Clara’yı “mükemmel kadın” konumuna yerleştirmiştir. Hayallerinin kadınına yeniden kavuşabilmek için, takıntılı bir şekilde ona hâlâ mektuplar yazmayı sürdürmekte ve onu aramaya devam etmektedir. Yıldızlarla dolu oyuncu kadrosuyla Manglehorn, işte bu çok özel adamın, oğlu, kedisi ve kırık kalbini onarmaya çalışan başka bir kadınla çıktığı yolculuğun hikâyesini anlatıyor.
Not: 1 ödül adaylığı

Fragman Filmi İzle

05.12.2015

İzlenme : 6.134

Sonra İzleFavorilere Ekle
Manglehorn (Altyazılı) 6.1/10
AltyazılıTür : Dram Gösterim : 19 Haziran 2015 Imdb : 6.1 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Manglehorn

Küçük bir kasabada yaşayan Angelo, hayatının aşkını bir türlü unutamayan bir çilingirdir. Kırk yıl önce kalbini kırmış olan güzel Clara’yı “mükemmel kadın” konumuna yerleştirmiştir. Hayallerinin kadınına yeniden kavuşabilmek için, takıntılı bir şekilde ona hâlâ mektuplar yazmayı sürdürmekte ve onu aramaya devam etmektedir. Yıldızlarla dolu oyuncu kadrosuyla Manglehorn, işte bu çok özel adamın, oğlu, kedisi ve kırık kalbini onarmaya çalışan başka bir kadınla çıktığı yolculuğun hikâyesini anlatıyor…
Not: 1 ödül adaylığı.

Fragman Filmi İzle

30.06.2015

İzlenme : 7.039

Sonra İzleFavorilere Ekle
Danny Collins (Dublaj+Altyazılı) 7.2/10
Altyazılı / Türkçe DublajTür : Komedi, Dram, Müzik Gösterim : 27 Mart 2015 Imdb : 7.2 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Danny Collins

Danny Collins 70’lerde ünlenmiş uslanmaz bir rock yıldızıdır. Bir gün Collins’in menajeri kendisine teslim edilmemiş bir mektupla gelir. Mektup, 40 yıl önce John Lennon tarafından Danny Collins’e yazılmıştır. Bu, Collins’in hayatını değiştirmesine, ailesini tekrardan keşfetmesine sebep olacaktır. Bu komedi soslu drama filminde Al Pacino‘ya; Jennifer Garner, Annette Bening, Christopher Plummer, Bobby Cannavale, Melissa Benoist, Josh Peck gibi ünlü ve yetenekli oyuncular eşlik edecek.
Not: 1 Golden Globe adaylığı. 1 farklı ödül.

Fragman Filmi İzle

28.06.2015

İzlenme : 14.423

Sonra İzleFavorilere Ekle
Dönüm Noktası 5.7/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram Gösterim : 17 Nisan 2015 Imdb : 5.7 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : The Humbling

Simon Axler, 60’lı yaşlarda bir anda oyunculuk yeteneğini kaybeden bir aktördür. Washington’da bir tiyatroda sergilenen Macbeth oyununda rol almış ve sonrasında olumsuz eleştirilerin hedef noktası olmuştur. Bu durum Axler’ı derin bir depresyona sürükler, oyunculuğu bırakmayı düşünme noktasına kadar götürür. Eşinden ayrıldıktan sonra bir psikiyatri servisine gider ve burada hayatını değiştirecek Sybil ile tanışır.

Philip Roth’un romanından uyarlanan filmin yönetmeni Barry Levinson. Filmin başrollerinde ise Al Pacino, Greta Gerwig ve Kyra Sedgwick bulunuyor.

Fragman Filmi İzle

10.05.2015

İzlenme : 11.903

Sonra İzleFavorilere Ekle
Eski Dostlar 6.5/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Suç Gösterim : 1 Şubat 2013 Imdb : 6.5 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Val (Al Pacino) ortağının adını vermeyi kabul etmediği sebebiyle yirmi sekiz yıl hapis yatmasının ardından cezası bitiyor ve dışarıya çıkıyor. En iyi dostu Doc (Christopher Walken) ise Val’i almak üzere hapishaneye geliyor. İkili kısa bir zaman diliminin ardından ise başka bir eski dostları Hirsch (Alan Arkin) ile görüşmelere başlıyor. Aralarındaki iletişim ve itibar her zamankinde daha kuvvetli olan üç arkadaş kaybettikleri ve şimdi tekrardan kazanmış oldukları özgürlüğü, aralarındaki fedakarlığı ve geçmişteki güzel zamanlarını düşünüyorlar. Yaşlarına karşın, çılgınlık yapma ve mevzu çıkarma yetenekleri hala mükemmel. Ancak arkadaşlarından birinin tehlikeli bir sırrı var.

Fragman Filmi İzle

11.08.2013

İzlenme : 43.377

Sonra İzleFavorilere Ekle
Serpiko 7.8/10
Türkçe DublajTür : Biyografi, Suç, Dram Gösterim : 05 Aralık 1973 Imdb : 7.8 Yapım : 1973

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Serpico

70’li yıllarda henüz New York’un suç çetelerinden temizlenmediği yıllardadır. Polis teşkilatına yeni katılan Frank Serpico oldukça çömez ve saf bir polis memurudur. Kesinlikle rüşvet almayan ve hiç bir suça göz yummayan bir kişiliği vardır. Bu çetelerle dolu sokakları bir gün temizleyeceğine inanmış bir polistir. Hippi görünüşlü bu gencin bu tutumu sokaktaki çeteleri huzursuz etmektedir. Frank Serpico bir süre sonra hayatının tehlikede olduğunu kendisini istemeyenlerin hızla çoğaldığını fark eder. Artık korumaya çalıştığı kişiler dışında, kendi hayatıda tehlike altındadır.

Fragman Filmi İzle

20.05.2013

İzlenme : 63.826

Sonra İzleFavorilere Ekle
Eski Dostlar (Altyazılı) 6.6/10
AltyazılıTür : Komedi, Suç Gösterim : 1 Şubat 2013 Imdb : 6.6 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Stand Up Guys

Val (Al Pacino) ortağının adını vermeyi kabul etmediği sebebiyle yirmi sekiz yıl hapis yatmasının ardından dışarıya çıkar. En iyi dostu Doc (Christopher Walken) ise Val’i almak için bulunduğu bölgeye gelir. İkili kısa bir zaman diliminin ardından ise başka bir eski dostları Hirsch (Alan Arkin) ile yeniden bir araya gelir. Aralarındaki bağ her zamankinde daha kuvvetli olan üç arkadaş kaybettikleri ve şimdi tekrardan kazandıkları özgür yaşam haklarını, aralarındaki birbirlerine olan bağlılıklarını ve geçmişteki yaşadıkları güzel anları düşünmektedirler. IMDB’de 8.500 kişi tarafından 6.6 puanıyla değerlendirilmiş olan Eski Dostlar filmini izledikten sonra Öldür Beni filmini izlemenizi öneriyoruz.

Fragman Filmi İzle

06.04.2013

İzlenme : 11.814

Sonra İzleFavorilere Ekle
Sayfalar : 123
Yukarı Çık