Reklamları Kapat
My Blind Brother (Altyazılı) 6.0/10
AltyazılıTür : Komedi, Dram, Romantik Gösterim : 01 Eylül 2016 Imdb : 6.0 Yapım : 2016

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Мой слепой брат

Biri görme engelli iki atlet kardeşin, aynı kadına aşık olması üzerine gelişen olayları konu alan My Blind Brother, yılın iddialı romantik komedi filmleri arasında yer alıyor. Sophie Goodhart’ın ilk yönetmenlik deneyimi olacak olan film, drma ve romantik komedi severleri memnun edecekmiş gibi gözüküyor. Senaryosu da Goodhart tarafından kaleme alınan film, başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Jenny Slate, Nick Kroll, Adam Scott ve Zoe Kazan’ın yer aldığı My Blind Brother, 16 Eylül tarihinde izleyicisiyle bir araya gelecek.
Not: 3 Ödül.
 

Fragman Filmi İzle

06.04.2017

İzlenme : 1.276

Sonra İzleFavorilere Ekle
Krampus 6.3/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Fantastik, Korku Gösterim : 04 Aralık 2015 Imdb : 6.3 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Krampus

Kötü bir yılbaşı tatili geçirmekte olan Max (Emjay Anthony) kazara antik bir şeytani yaratığın tekrar ortaya çıkmasına sebep olur.

 

 

 

Fragman Filmi İzle

30.04.2016

İzlenme : 4.060

Sonra İzleFavorilere Ekle
Krampus (Altyazılı) 6.5/10
AltyazılıTür : Komedi, Fantastik, Korku Gösterim : 04 Aralık 2015 Imdb : 6.5 Yapım : 2015

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Krampus

Kötü bir yılbaşı tatili geçirmekte olan Max (Emjay Anthony) kazara antik bir şeytani yaratığın tekrar ortaya çıkmasına sebep olur: Krampus

 

 

Fragman Filmi İzle

15.03.2016

İzlenme : 5.558

Sonra İzleFavorilere Ekle
Boşanma Muamması – A.C.O.D. 5.7/10
Türkçe DublajTür : Komedi Gösterim : 23 Ocak 2013 Imdb : 5.7 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Annesi ve babası boşanmış bir çocuk olarak büyüyen Carter (Adam Scott), ebevyenlerinin bu boşanma aşamasını çılgınca bir sürece dönüşürtürür. Carter bu dönemden sağ salim çıkmayı başarmıştır. Artık başarılı bir kariyeri ve onu destekleyen bir sevgilisi vardır. Ama erkek kardeşi nişanlanmaya karar verince, ayrı anne-babayı düğün için bir araya getirmek Carter’ın üstüne kalır! Carter’ı çocukluktan kalma travmalarının kaosu beklemektedir. Mary Elizabeth Winstead, Jessica Alba, Adam Scott’un başrolde olduğu komedi filminin yönetmenliğini Stu Zicherman üstlenirken, senaryoda yine yönetmen ve Ben Karlin’in imzası var. Kadroda Zicherman’a Mary Elizabeth Winstead, Jessica Alba, Amy Poehler ve Richard Jenkins gibi isimler eşlik ediyor.
Not: Daha önce altyazılı olarak eklenen film türkçe dublaj olarak güncellenmiştir.

Fragman Filmi İzle

16.04.2014

İzlenme : 27.101

Sonra İzleFavorilere Ekle
Çocuklu Arkadaşlar ve Mükemmel Plan 6.1/10
Türkçe DublajTür : Komedi, Dram, Romantik Gösterim : 9 Kasım 2012 Imdb : 6.1 Yapım : 2011

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Friends with Kids

Yıllardır çok samimi dost olan Jason ve Julie, yakın dost gruplarında dünya evine girmeyen son insanlardır. Çocuk sahibi olunca evlilik ve ilişkilerde her şeyin değiştiğini diğer arkadaşlarından gözlemleyen iki arkadaş, ebeveyn olmanın daha kolay bir yolu olması gerektiğinde birbirlerine karşı hemfikirdir. Bu sebeple tüm duygusal sorumlulukları geride bırakarak çocuk yapmaya ve ardından kendi yaşamlarına bakmayı planlarlar. IMDB’de 22.000 kişi tarafından 6.1 puanıyla değerlendirilmiş olan Çocuklu Arkadaşlar ve Mükemmel Plan filmini izledikten sonra Gecenin Nefesi filmini izlemenizi öneriyoruz.

Fragman Filmi İzle

19.04.2013

İzlenme : 22.851

Sonra İzleFavorilere Ekle
Our Idiot Brother (Altyazılı) 6.8/10

Ned saf, iyi niyetli ve bardağın dolu tarafına gören modern bir hippidir. Fakat günümüz dünyası Ned’e pahallıya mal olur. Polise pazarda gündüz vakti uyuşturucu satıp, hapse girer. Çıkınca ise 3 kız kardeşinden başka gidecek yeri yoktur. Evsiz kalan Ned, Miranda, Natalie ve Liz’in yaşam düzenlerini alt üst edecektir. Yeğenlerinden daha da çocuk olması, bin türlü sakarlığı, boş boğazlığı ve hayatı hafife almasıyla kız kardeşlerini çıldırtan Ned’in başı her gün ayrı bir belaya girer, tabii çevresindekilerin de… Amerikan bağımsız sinemasındaki etkisi uzun süre devam eden Küçük Gün Işığım (Little Miss Sunshine) filminin yapımcılarından çıkan komedi filmde Paul Rudd’un başarıyla canlandırdığı Ned karakterinin yanı sıra Elizabeth Banks, Zooey Deschanel ve Emily Mortimer kız kardeş rollerinde yer alıyorlar…

Fragman Filmi İzle

15.11.2011

İzlenme : 7.915

Sonra İzleFavorilere Ekle
Operation Endgame 5.0/10

Öncelikle filmde Remember Me filminin başrol oyuncusu Emilie de Ravin‘inde bulunduğunu söyliyelim. Tarot kartları isimleri kullanan çok gizli bir yeraltı örgütüne çalışan 2 takım devlet suikastçileridir.
Kahramanımız Bay Aptal ilk gününde işe geldiğinde patronunun gizemli bir şekilde öldüğünü öğrenir.Heryer havaya uçmadan suçluyu bulmalıdır.

Fragman Filmi İzle

20.03.2011

İzlenme : 3.129

Sonra İzleFavorilere Ekle
Aşka Yolculuk – Leap Year (Altyazılı)
Türk YapımıTür : Komedi, Romantik Gösterim : Imdb : Yapım : 2010 ~ ABD, İrlanda

Yönetmen : ,

Senaryo : Alternatif 1 Videoweed izlemek için tıklayın Alternatif 2 Movshare izlemek için tıklayın Aşka Yolculuk filmi resimleri

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim :

Bazıları vardır sinemaya sevgilisi ile giderler fakat filmi izlemezler neden acaba, bunun genellikle aşk filmlerinde görüyoruz film izlenmez yerine sinemada arka tarafları seçmeyi tercih ederler yoksa sizde onlardan birimisiniz. ? Sevgilisinin uzun aradan sonra evlilik teklifi etmesi üzerine oyunculardan Anna, bayanların karşı cinse Şubat ayının 29’unda evlenme teklif edebildiği bir İrlanda geleneğinden esinlenip ipleri ele almaya karar vermektedir. Evlilik teklifi için sevgilisi Jeremy’nin arkasından Dublin’e takip edecektir, fakat kötü hava koşulları yüzünden yolda kalmaktadır. Dublin’e gidebilmesi için taşra ahalisinden Declan, Anna’ya yardım eder. Anna yolda Declan’a aşık olmaktadır.

Fragman Filmi İzle

19.01.2010

İzlenme : 6.698

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık