Reklamları Kapat

Aamir Khan Filmleri / Filmler İzle | FİLMİZLESENE

Yalan Çemberi 7.3/10
Türkçe DublajTür : Suç, Dram, Gizem Gösterim : 29 Kasım 2012 Imdb : 7.3 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo : , ,

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Talaash

Polis müfettişi Surjan(Aamir Khan) oğlu Karen’i bir kaza sonucu kaybettiğinden eşi Roshini(Rani Mukerji) evlilikleri bitmek üzeredir. Bu sırada Bollywood yıldızı Arman Kapoor’un şüpheli bir trafik kazası yüzünden ölümü üzerine Surjan Singh soruşturmaya başlar. Genelevde çalışan Simran (Kareena Kapoor) sayesinde derinlerde saklı kalmış gerçekler bir bir gün yüzüne çıkmıştır. Çıkan gerçekler bazıları için azap dolu günlerin başlangıcı, bazıları içinse huzura ermenin mutluluğu olacaktır..
Not: 5 ödül ve 12 adaylık.
Yalan Çemberi filmini izledikten sonra Hindistan yapımı diğer; Ghajini , 3 Aptal (3 Idiots) , Yakın Koruma (Bodyguard) , Lagaan , Holiday ve Benim Sevgili Bindu’m filmini izlemenizi veya göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Fragman Filmi İzle

10.01.2017

İzlenme : 20769

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yerdeki Yıldızlar 8.5/10
Türkçe DublajTür : Dram Gösterim : Imdb : 8.5 Yapım :

Yönetmen : ,

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Karşımızda yaramaz, tembel, kavgacı bir çocuk var: Ishaan… Acaba öyle mi?
Hikayemiz Ishaan’ın okulunda başlar, ödevlerini yapmayı çok önceleri bırakmış delikanlımız. Kafasında sadece hayal ettiği kendi dünyası var. Öğretmenleri, arkadaşları ondan acayip şikayetçi. Geçen sene 3. sınıfta kaldığı için bu yıl tekrarını okuyor ama gram ilerleme yok. Sınıfının birincisi olan abisi Yohaan’a bakıldığında ikisinin kardeş olduğuna kimse inanmaz. Prensipli babamız bir türlü yola getiremiyor oğlunu. Çaresiz annesinin elinden ise sadece gözyaşı dökmek geliyor. Geriye bıraktığı kariyeri, senelerdir verdiği emeği para etmemiş. Bir gün, uslanmaz oğlunun bunca yapıp ettiğinin üzerine okuldan kaçtığını da duyduklarında, ağzına kadar dolan bardakları taşıverir ebeveynlerin. Artık Ishaan’ın terbiye olma vakti gelmiştir. Baba bağlantılı olduğu bir tanıdığına ulaşır, Ishaan’ın önüne “yatılı okulun yolu” açılır. Bakalım Ishaan’ı yatılı okulda neler beklemektedir?
Not: 13 ödül ve 15 adaylık (Beklenen dublaj)

Fragman Filmi İzle

02.07.2015

İzlenme : 176353

Sonra İzleFavorilere Ekle
PK – Peekay (Altyazılı) 8.2/10
AltyazılıTür : Komedi,Dram,Fantastik,Gizem,Romantik Gösterim : 19 Aralık 2014 Imdb : 8.2 Yapım : 2014

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Peekay

P.K. bi şehirdeki yabancının düşünceler komedisidir. P.K.(Aamir Khan) Daha önce kimsenin sormadığı sorular sorar. Bunlar masum, çocuk gibi sorulardır ama cevapları enteresandır. P.K.’in masum gözlerini gören insanlar kendi monoton hayatlarını gözden geçirirler. P.K.’in sadık arkadaşları ve dostları olur. Kırık kalpleri düzeltir öfkeleri dindirir. P.K.’in çocuksu merakı kendisi ve milyonlarca insan için manevi bir yolculuğa dönüşür. Film karmaşık felsefelerin iddialı ve benzersiz yönlerini orijinal bi şekilde ortaya koyuyor. Ayrıca basit, kahkaha dolu, insani bir aşk masalı da süregidiyor. Sonuç olarak ayrı dünyalardan gelen yabancılar arasında dostluk destanı işlenmiş diyebiliriz.
Not: 2 ödül ve 12 adaylık. Aamir Khan’ın beklenen filmi.. (Filmin türkçe dublajı daha çıkmamıştır.)
Filmizlesene.com.tr ile keyifli film izle

Fragman Filmi İzle

12.01.2015

İzlenme : 531942

Sonra İzleFavorilere Ekle
Dhoom: 3 (Altyazılı) 5.4/10
AltyazılıTür : Aksiyon, Suç, Dram Gösterim : 20 Haziran 2014 Imdb : 5.4 Yapım : 2013

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Dhoom 3: Back in Action

Babasının ölümünün intikamını almak için, büyü ve akrobasi eğitimli bir sirk şovmeni olan Sahir, Chicago’da bir bankayı soymak için hırsıza dönüşür. Mumbai’den iki polis bu davaya atanır.

Fragman Filmi İzle

13.05.2014

İzlenme : 121908

Sonra İzleFavorilere Ekle
3 Aptal (Türkçe Dublaj) – 8.4/10
Türkçe DublajTür : Macera, Komedi, Dram Gösterim : 25 Aralık 2009 Imdb : 8.4 Yapım : 2009

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : 3 Idiots

Rancho (Aamir Khan), Raju ve Farhan Hindistan’da mühendislik okumaktadır. Hindistan’da mühendislik okumak demek ailesini kalkındırabilecek ve geçindirebilecek bir işe sahip olabilecek potansiyele sahip olmak demektir. Hepsinin asıl gayeleri okudukları okulları iyi bir puan ile bitirip iyi bir şirkete kömür atmaktır lakin Rancho onlardan biraz farklıdır. O mühendisliği bir iş olarak değil bir hayat tarzı olarak benimsemektedir. Başarmayı değil, bir şeyler keşfetmeyi ve düşünmeyi arzular, işini severek yaparsan başarı seni bulacaktır şeklinde bir hayat görüşü vardır vardır. Bir de okulun oldukça disiplinli kurallara sahip müdürü ve onun güzel kızı Pia vardır. Rancho herkesin yaşama bakış açısını değiştirecektir. Not: 25 ödül ve 13 adaylık. TA Top 250: #18 Not: Dublaj olmayan bazı kısımlara Türkçe Altyazı da eklenmiştir.
3 Aptal filmini izledikten sonra Hindistan yapımı diğer; Ghajini , Yakın Koruma (Bodyguard) , Lagaan , Yalan Çemberi , Holiday filmini izlemenizi veya göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Fragman Filmi İzle

31.03.2013

İzlenme : 99813

Sonra İzleFavorilere Ekle
Lagaan: Evvel Zaman İçinde Hindistan’da 8.2/10
Türkçe DublajTür : Macera, Dram, Müzikal Gösterim : 15 Haziran 2001 Imdb : 8.2 Yapım : 2001

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , , ,

Orijinal İsim : Lagaan: Once Upon a Time in India

Hollywood’dan çıkmış en pahalı oscar adaylı filmlerden olan, hem Hindistan’da hem de ülkesi dışında büyük bir izleyici kitlesine ulaşan “Lagaan: Evvel Zaman İçinde Hindistan’da” 1893’te, İngiliz sömürge yönetimi sırasında, Champaner adındaki küçük tarım köyünde, bütün gözler gökyüzüne çevrilmiştir. Son yağmur mevsimi çok kısa sürmüştür, bu yıl da tek bir damla yağmur bile düşmemiştir. Endişelenen köylüler, tam hasat öşürü “lagaan”dan bağışık tutulmayı talep edecekken, verginin bu yıl iki katına çıkarıldığını öğrenirler. Bhuvan adında genç bir çiftçinin önderliğinde, eyaletin racasını görmeye giderler. Raca onlara bu konuda yetkisi olmadığını, kararın İngilizler tarafından verildiğini söyler. Kaprisli, öfkeli ve kibirli Yüzbaşı Russell, köylülere kendi subaylarından oluşan bir takımla kriket maçı teklif eder, ne var ki köylüler bu oyunu hiç bilmez. Maçı kazanırlarsa, üç yıl boyunca lagaan’dan bağışık tutulacaklardır; kaybederlerse, lagaan üç katına çıkacaktır. Acaba Bhuvan, köylüleri ellerinden geleni yapıp şanslarını denemeye ikna edebilecek midir? Not: 1 Oscar adaylığı. 44 farklı ödül ve 19 adaylık.
Lagaan filmini izledikten sonra Hindistan yapımı diğer; Ghajini ve Yakın Koruma (Bodyguard) filmini izlemenizi veya göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Fragman Filmi İzle

08.03.2013

İzlenme : 73346

Sonra İzleFavorilere Ekle
Taare Zameen Par (Altyazılı) 8.4/10
AltyazılıTür : Dram Gösterim : 21 Aralık 2007 Imdb : 8.4 Yapım : 2007

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Harfleri sayıları algılama problemi yaşayan bir çocuğun çevresi ve ailesi tarafından tembel gerizekalı muamelesi görür. Çalışmayı öğrenebilmesi için yatılı okula verildikten sonra resim öğretmeni ile değişen hayatı ve başarısını anlatan bir film.

Fragman Filmi İzle

28.11.2012

İzlenme : 22266

Sonra İzleFavorilere Ekle
Ghajini (Türkçe Dublaj) 7.3/10
Türkçe DublajTür : Aksiyon, Dram, Gizem Gösterim : 25 Aralık 2008 Imdb : 7.3 Yapım : 2008

Yönetmen :

Senaryo : ,

Oyuncular : , , , ,

Orijinal İsim : Ghajini

Film, 2000 yapımı Akıl Defteri – Memento filminin yeniden çekimidir.
Kalpana küçük bir reklam filminde oyunculuk yapıyordur. Sanjay(Aamir Khan) ise amerikada eğitimini tamamlamış ve babasından kalan Air Voice şirketinin başına geçmiştir. Sanjay reklam afişi için belirlediği evde kalpana kalmaktadır. Sanjay’in adamları Kalpana ile görüşmeye giderler, fakat kalpana’nın iş yerinde ki arkadaşları Sanjay’ın ona aşık olduğunu sanarlar ve bundan sonra Kalpana ile Sanjay’ın maceraları başlar. Birbirlerine aşık olurlar.İkili iş gerekçesi ile farklı yerlere çalışmaya giderler ama bir daha birbirlerini göremezler. Bunun sebebi olan kişi ise GHAJİNİ’dir. Bundan sonrası hayatta kalan, hafızasını kaybeden ve 15 dakikada bir her şeyi unutan Sanjay’ın imtikamıdır. Film 3 saat ama izlerken gerçekten zevk alacaksınız. Not: 7 Ödül ve 16 Adaylık.
Ghajini filmini izledikten sonra Hindistan yapımı diğer; 3 Aptal (3 Idiots) , Yakın Koruma (Bodyguard) , Lagaan , Yalan Çemberi , Holiday ve Benim Sevgili Bindu’m filmini izlemenizi veya göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Fragman Filmi İzle

10.02.2012

İzlenme : 106421

Sonra İzleFavorilere Ekle
Yukarı Çık