Reklamları Kapat

Kapital Filmini izle - Hd İzle / FİLMİZLESENE

Türkçe DublajTür : Dram Gösterim : 28 Şubat 2014 Imdb : 6.5 Yapım :

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim : Le capital

Kapital 6.5/10

2012 San Sebastian Dayanışma Ödülü
Bankalar, kapalı kapılar ardındaki entrikalar, lüks tekneler, manken kızlar, şirket uçakları, para, para, hep para… Kapitalist sistemin pis içyüzü dünyanın en tanınmış politik film yönetmenlerinden biri olan Costa-Gavras tarafından gözler önüne seriliyor… Kapital, para dünyasının en gözden çıkarılabilir hizmetkârlarından biriyken onun tartışmasız efendisi haline gelen Marc Tourneuil´ün önlenemez yükselişini konu alıyor. Avrupa´nın en büyük bankası Phenix Bank´ın yeni yönetim kurulu başkanı olunca, Tourneuil kurul üyelerine bir açıklama yapar: “Yeni Robin Hood benim! Yoksullardan çalıp zenginlere vermeye devam edeceğiz!” Gavras´ın deyişiyle, “Sermayenin kölesiyiz. Peki bizi kim özgür kılacak?”

Fragman

18 Haziran 2014

İzlenme : 27.313

Yorum : 6

Sonra İzleneceklere EkleFavorilere Ekle
Işıkları Kapat Sinema Modu Sorun Bildir

Facebook Yorumları

İzleyici Yorumları

İsim veya Rumuz

 

E-Mail Adresiniz (Gizli Tutulur)

Yorumunuz

- Düzgün Türkçe ile yazılmamış yorumlar onaylanmayacaktır.

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

- Yönetim ücretsiz bir hizmet vermektedir. Dolayısıyla emir kipi kullanmak yasaktır.

- Tek kelimelik yorumlar yazmayınız. Açıklayıcı olunuz.

- E-mail adresiniz gizli tutulur. Kimseyle paylaşılmaz.

A.K
18 Haziran 2014

Her şey patlayana kadar eylenemeye devam edecekler… Tavsiye ederim güzel bir film olmuş.

Anonim
18 Haziran 2014

parayı ve kapitalist dünyayı ve olanları anlamak için kesinlikle izlenmesi gereken bir film..hatta bazı yapılanlar yumuşatılmış şekilde yansıtılıyor gerçekten yaşananlar ise daha acımasız …

Anonim
18 Haziran 2014

filmde özellikle para babalarının daha çok kâr etmek için çalışanları ve küçük yatırımcıyı harcaması çok güzel anlatılmış. Amerikadaki finans krizinden sonra bu konular daha göz önüne gelmeye başladı. oldukça iyi bir film.

şirin akbulut
19 Haziran 2014

gerçekten muazzam bir film olmuş izlemeye değer bi film

B.A
19 Haziran 2014

Gerçekten güzel bir film bütün olayları gerçekliği ile anlatılmış. İzlemeniz tavsiye

Anonim
23 Haziran 2014

orta cağda yahudi bankerlerin kurduğu ve tamamen spekülasyona dayalı bir düzen dünya ekonamisinde dönen gerçek real sermayenin en az onkatı finas sisteminde dönüyor yani hisse senedi hazine bonosu emeklilik fonu gibi hayali ve tamamen sipekülasyona açık araçlar sayesinde örneğin cebimizde kredi kartı var limiti iki binlira ve hepsini kullandık asgari ödemeside yuz elli tele yatırıyoruz bişr ay kazanıyoruz ama faizine katlanmak koşuluyla ssonraki ay ikiyüzelli ödüyoruz bir daha kazanıyoruz taki artık çeviremeyeceğimz noktaya gelene kadar bu zaman bizim içiin bir yılsa ülkeler ve dünya ekonomisi için on yıldır ve sonunda ekonomik kiriz patlar şahışlara ait varlıklar el deyiştirir tabi o varlıkları parası olan ve sioekülasyonları gerçekleştiren kapitalistler gercek fiyatlarının yarısına kapatırlar dünya ekonomisinin her on yılda bir ağir kıri,zler yaşamasınında sebebi budur aslında tamamen sougun sistemi ….

İlgili Kelimeler : ,
Yukarı Çık