Reklamları Kapat
Türkçe DublajTür : Dram Gösterim : 3 Ağustos 2012 Imdb : 5.9 Yapım : 2012

Yönetmen :

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Esaret 5.9/10

Filmde Agathe Bonitzer Gaëlle, Reda Kateb ise Vincent rolünü canlandırmaktadır. 8 yıl Vincent tarafından tutsak tutulan Gaelle aniden Vincent tarafından serbest bırakılır. Gaelle, Vincent’a karşı özgürlüğünü kazanmaya devam ederken şimdi de ailesiyle ve yeni keşfettiği dünya ile yüzleşecektir. Her geçen gün yeni serbest yaşamı ona farklı bir bakış açısı sağlar. Kurban ve onu kaçıran kişinin arasında uzun süreli ilişkiden, şaşırtıcı şekilde şefkatli ve hatta nefretin eğlenceli bir portresi, kafa karıştırıcı inkar edilemez bir sevginin ortaya çıkışı gözler önüne seriliyor.
Frédéric Videau yönetmenliğindeki film oldukça ilgi çekici..

Fragman

28 Ocak 2013

İzlenme : 5.430

Yorum : 2

Sonra İzleneceklere EkleFavorilere Ekle
Işıkları Kapat Sinema Modu Sorun Bildir

Facebook Yorumları

İzleyici Yorumları

İsim veya Rumuz

 

E-Mail Adresiniz (Gizli Tutulur)

Yorumunuz

- Düzgün Türkçe ile yazılmamış yorumlar onaylanmayacaktır.

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

- Yönetim ücretsiz bir hizmet vermektedir. Dolayısıyla emir kipi kullanmak yasaktır.

- Tek kelimelik yorumlar yazmayınız. Açıklayıcı olunuz.

- E-mail adresiniz gizli tutulur. Kimseyle paylaşılmaz.

AdamGibi83
29 Ocak 2013

filmin konusu bir sapkının sapık olmadığını kanıtlamak için küçük bir kızı kaçırıyor bir yere kilitliyor büyütüyor ve kendine hakim olamadığı anda serbest bırakıyor.yada aklı başına geldiğinde.ailesi ise kızı yurda veriyor. kız yurttan kaçıyor. hepsini izledim.film kendini izlettiriyor. ama tamm bi zaman kaybı. sapkınlığın yada sapıklığın hiç bir mantıklı yönü yok çünki…

özer
29 Ocak 2013

Üzerine para verilse kaçırılmayacak bir kızın , para verse bile sevişilmeyecek bir adam tarafından kaçırılıp 8 yıl alıkonulduktan sonra serbest bırakılması üzerine kurgulanmış bir film. Film olması gerektiği gibi kızın ruhsal durumu üzerine kurulu fakat fransız sinemasının genel bir özelliğimidir henüz karar veremedim duyguları yansıtmayı başaramıyorlar.Buna oyunculuklarında kötü olması eklenince acemi bir yönetmenin Kars Altın Kaz film festivali için hazırladığı bir film görünümünden öteye gidemiyor.
Benim notum 2.5 / 10

Yukarı Çık