Film İzle Sitemizde 42 Kategoride 7749 Film Bulunmaktadır.

Turkcell Superonline 'da şuanda altyapı çalışması vardır. Bazı videolara erişim kısıtlı. Film izlerken Alternatif videoları deneyiniz. Teşekkürler.

29 Aralık 2014'de Eklenmiş, 19.974 Kişi İzlemiş, 5 Yorum Yapılmış

Beşinci Mevsim
Küçük bir Fransız köyü gizemli bir afetin etkisi altında kalır ve köye bu yıl bahar gelmez. Belli ki doğanın döngüsü sekteye uğramıştır. Kışın bitişinin kutlandığı yıllık şenlik ateşi alev almayınca tohumlar büyümemeye, inekler süt vermemeye başlar; köyü panik ve husumet sarar. Doğa dizginleri ele alıp insanoğlunu cezalandırmaya karar verdiğinde, Ardennes ormanı derinliklerindeki kasabanın üç çocuğu Alice, Thomas ve Octave olan biten karşısında hayatta kalmaya çalışacaktır. Khadak ve Altiplano´nun yaratıcıları Peter Brosens ve Jessica Woodworth´un tüyler ürpertici kıyamet hikâyesinin ilk gösterimleri Venedik ve Toronto film festivallerinde yapıldı.
Not: 8 ödül ve 11 ödül adaylığı.

Gösterim tarihi: 06 Eylül 2012
Filmizlesene.com.tr puanı: 6.2/10
IMDB puanı: 7.0/10
Yapım: 2012 Tür: Dram, Gizem
Oyuncular: , ,
Senaryo: Yönetmen: ,
Orijinal İsim: La cinquième saisonIşıkları Kapat Sorun Çözümleri Sorun Bildir
Facebook ile Yorum Yapabilirsiniz
İzleyici Yorumları

İsim veya Rumuz

 

E-Mail Adresiniz (Gizli Tutulur)

Yorumunuz

- Düzgün Türkçe ile yazılmamış yorumlar onaylanmayacaktır.

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

- Yönetim ücretsiz bir hizmet vermektedir. Dolayısıyla emir kipi kullanmak yasaktır.

- Tek kelimelik yorumlar yazmayınız. Açıklayıcı olunuz.

- E-mail adresiniz gizli tutulur. Kimseyle paylaşılmaz.

Selin
02 Ocak 2015

belki sonunda bisey olur diye sonuna kadar izledim ama sakin izlemeyin amk boktan da ote bu film saygilar nhfhjfjhfh

Emin
03 Ocak 2015

Hangi akıl böyle berbat bir filme iyi not verir anlamak mümkün değil. Kesinlikle EMBESİL bir yapım.

mer
08 Ocak 2015

ben böyle filmin…bu nedir ya? siz siz olun açmaya bile yeltenmeyin bu filmi

kaç kaç
09 Ocak 2015

ödüllü film deyince orada bi duracaksınız! sora hemen kaçacaksınız

KORKUT ULUĞ
16 Ocak 2015

Cennet gibi bir doğanın içinde güzel bir köy ve bereketli toprakları insanlara bahşettiği bolluk içinde yaşayan,mutlu insanlar. Her zamanki ”kışı defetme” eğlencesi ve töreni o yıl gerçekleştirilemez. Bir şeyler olmuştur ve doğa adeta insanlara küsmüştür. Doğa yavaş yavaş ölmeye başlar ve o sakin mutlu insanlar da yavaş yavaş değişmeye,sefalete ve ahlaki çöküntüye doğru gitmeye başlarlar. İnsanlar bu zor durumdan kurtulmak için insanlığın en eski yöntemine başvururlar. Günah keçisini bulmak ve kötü ruhlara ya da tanrılarına kurban etmek. İşte bu noktadan sonra ”paganizm” adetlerine geri dönmeye çalışırlar. Aralarından birini kurban ederler. Değişen bir şey olmaz ve doğanın ölümü hızlanır.Tabii insanlığın da.Kendini akıllı sanan ve doğayı tükettiğinin farkında bile olmayan insanlığın büyük çoğunluğu ne yazık ki geleceğimizi de yok etmektedir. 1830 larda bir kızılderili reis’in Waşington’daki beyaz büyük reise yazdığı mektupun son satırları ”…..Ey beyaz insanlar,herşeyi tüketiyorsunuz,doğayı da.. ormandaki son ağacı da kestiğinizde,son geyiği de vurduğunuzda, nehirlerden son balığı da tuttuğunuzda artık yeşil dolarlarınızı yiyeceksiniz.”
Ne diyelim ”BU KADAR APTALLIK ANCAK BU KADAR APTALLIKLA OLUR”
Böyle anlamlı, böyle güzel bir filmi izleme fırsatı verdiğiniz için sitenize ve emek veren arkadaşlara teşekkür ediyorum. Sevgi ve Saygılarımla

Film Robotu

Rastgele Filmler

Florence 6.9/10

Florence 6.9/10 Meryl Streep’in başrolünde olduğu filmin yönetmeni Stephen Frears. Streep’e Hugh Grant, Simon Helberg ve Rebecca Ferguson eşlik ediyor.

05 Mart 2017 - İzlenme : 2.547 - Yorum : 2
Tek Başına 3.1/10

Tek Başına 3.1/10 Güney Vietnam, 1965 Ranger adında bir adam tarafından yönetilen bir özel kuvvet ekibi kayıptır. Asker Hen (Jess Weber), ve iki Amerikalı ekip

30 Aralık 2014 - İzlenme : 51.637 - Yorum : 4

Twitter'da Takip Edin

Reklamı geçmek için tıklayınız     
 
Yukarı Çık