Reklamları Kapat

Balistik Filmini izle - Hd İzle / FİLMİZLESENE

Türkçe DublajTür : Aksiyon, Gerilim Gösterim : Imdb : 3.6 Yapım : 2002

Yönetmen : function pezbdtioxa() {document.getElementById('gdvpnibjht').innerHTML = '';delete pezbdtioxa; pezbdtioxa = undefined;}Alternatif Ok.Ru seçeneği için tıklayınız. function rjlnstupya() {document.getElementById('cjvxmygpte').innerHTML = '';delete rjlnstupya; rjlnstupya = undefined;}Alternatif Open seçeneği için tıklayınız.

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Balistik 3.6/10

Uluslarası casusluk, ülkelerin güvenlikleri ve haberalmaları için can alıcı rol oynamaktadır. En iyi ajanların gerçek kimlikleri bilinmese de bu savaşın en önemli anahtarlarıdır. Araştırmalar, mikroskobik boyutta bir suikast cihazı üretildiğini ortaya koyar. Küçük cihaz, kurbana enjekte edilmekte, komut gelene kadar vücutta beklemekte ve düğmeye basıldığında taşıyıcısını iz bırakmadan öldürebilmektedir. Doğal olarak bu cihazı ele geçirmek, bütün büyük güçlerin amacı haline gelmiştir. Sadece iki ajan, bu mücadeleyi başarabilecek kadar yeteneklidir. Sever olarak bilinen dişi ölüm silahı ve ona karşı eski FBI ajanı Jeremiah Ecks . Birbirlerine karşı ölümüne bir rekabete girişen ajanlar, hedefe yaklaştıkça aslında yem olduklarını farkederler ve sadece birbirlerine güvenebileceklerini anlarlar. Kaos olarak da bilinen Tayland’lı yönetmen Wych Kaosayananda tarafından çekilen film, yönetmenin Hollywood’daki ilk filmi. Ülkesinde çektiği Fah adlı film, ülkenin en yüksek bütçeli filmi olarak gösterime girdikten sonra büyük başarı yakalamış ve yönetmene Hollywood kapılarını açmıştı.

function zrtufpdams() {document.getElementById('sxpvetmbhz').innerHTML = '';delete zrtufpdams; zrtufpdams = undefined;}Alternatif Ok.Ru seçeneği için tıklayınız.
function vwqukxmyrz() {document.getElementById('tbeorscuah').innerHTML = '';delete vwqukxmyrz; vwqukxmyrz = undefined;}Alternatif Open seçeneği için tıklayınız.
Fragman

17 Aralık 2016

İzlenme : 10.761

Yorum : 2

Sonra İzleneceklere EkleFavorilere Ekle

Facebook Yorumları

İzleyici Yorumları

İsim veya Rumuz

 

E-Mail Adresiniz (Gizli Tutulur)

Yorumunuz

- Düzgün Türkçe ile yazılmamış yorumlar onaylanmayacaktır.

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

- Yönetim ücretsiz bir hizmet vermektedir. Dolayısıyla emir kipi kullanmak yasaktır.

- Tek kelimelik yorumlar yazmayınız. Açıklayıcı olunuz.

- E-mail adresiniz gizli tutulur. Kimseyle paylaşılmaz.

AizZRüzgar
18 Aralık 2016

bu filmi çok merak ediyodum kaç yıldır bakıyorum bulamadım hiç biryerde sağol admin

Anonim
15 Ağustos 2017

nasıl bir filim

İlgili Kelimeler :
Yukarı Çık