Reklamları Kapat
Türkçe DublajTür : Dram, Gerilim, Savaş Gösterim : 9 Kasım 2007 Imdb : 6.2 Yapım : 2007

Yönetmen : Robert Redford

Senaryo :

Oyuncular : , ,

Orijinal İsim :

Arslanı Kuzulara 6.2/10

Robert Redford yönetmenliğindeki güzel bir film ile beraberiz. Robert Redford’un tüm filmlerine baktığımız zaman çoğu filmlerinde imdb puanına göre üstün başarıyı yakalamış gibi gözüküyor. Seçtiği konular ve oyuncular oldukça kaliteli.. Yaklaşık 30.000+ izleyiciden aldığı 6.2 puanı gerçekten hak ediyor. filmizlesene.com.tr olarak izlemenizi öneriyoruz.
West Coast Üniversitesi’ndeki iki öğrenci (Derek Luke) ve Ernest (Michael Pena) idealist profesörleri Dr. Stephen Malley’in tavsiyelerini takip ederek edindikleri ilham ile hayatlarında önemli şeyler yapmaya çabalamaktadırlar. Bunun üzerine iki genç, Afganistan’daki savaşa katılmaya karar verirler. Arian ve Ernest Afganistan’da hayatta kalma savaşı verirlerken, başka hikayeler de işin içine girer. California’da, Arian ve Ernest’in tam tersi bir öğrenci olan Todd’a (Andrew Garfield) yaklaşmaya çalışan Dr. Malley. Aynı zamanda, Washington’da, başkanlığa adaylığını koymuş bulunan Senatör Jasper Irving, Afganistan’daki savaşın, dolayısıyla Arian ve Ernest’in hayatlarını kökten değiştirebilecek bomba gibi bir haberi, TV araştırmacısı Janine Roth (Meryl Streep) aracılığı ile halka duyurmaya hazırlanmaktadır. İftiralar, hatıralar ve kurşunlar uçuşurken, bu üç hikaye birbirlerine daha da sıkı sıkıya bağlanmaya başlarlar.

Fragman

23 Ocak 2013

İzlenme : 14.040

Yorum : 7

Sonra İzleneceklere EkleFavorilere Ekle
Işıkları Kapat Sinema Modu Sorun Bildir

Facebook Yorumları

İzleyici Yorumları

İsim veya Rumuz

 

E-Mail Adresiniz (Gizli Tutulur)

Yorumunuz

- Düzgün Türkçe ile yazılmamış yorumlar onaylanmayacaktır.

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

- Yönetim ücretsiz bir hizmet vermektedir. Dolayısıyla emir kipi kullanmak yasaktır.

- Tek kelimelik yorumlar yazmayınız. Açıklayıcı olunuz.

- E-mail adresiniz gizli tutulur. Kimseyle paylaşılmaz.

Murat
24 Ocak 2013

İzlenmesi gereken, güzel bir film.

Anonim
26 Ocak 2013

güzel ama sonu ne alaka ne oldu ki dedirtti insana

tecessus
27 Ocak 2013

Batı zihniyeti, hatta islam ülkelerinindeki yüzde doksan insanın hiç bir amacı yok . amaç dedikleri, zann ettikleri faso fiso . filmde genç insanlar ve onları yönlendirebilecek insanlar var, senatör, gasteci, patronu var . kendi özeleştirilerini yapıyor ve bir reçeteleri yok . özeleştiriye rağmen yine eski zihniyetle devam . siyaset bilimi diye bir bilim dalı yok . Yüksek ahlak ve inanç sahibi insanlar toplumlarında lider olur ve halkınada iyilikleri emredip kötülüklerden uzak tutar ise, sabrı, merhameti cömertliği yaşayıp, halk arasında yaygınlaştırma çabası olursa, fakiri, yetimi korur gözetirse, akrabalık, komşuluk ilişkilerini güçlendirir ise … bu toplumda aks-i seda bulur . halkını toplumunu çürümekten, leş yığını zombiler olmaktan kurtarır . ben devletim . oynadığım online oyunda bu devletin insanları olmadık şeylere küfredebiliyor . sokakta yüzüme karşı sadece boynunu bükecek insanlar . halbuki Allah görüyor . ne için ne münasebetle onları sahipleneceğim . bu sitede kalben istemiştim ve onlar dublajlı filmlerin 3-4 dksını dublajsız yaptılar . çün ben devletim ! gördüm orda herkes küfrü basmış . ama ben takdir ettim ! fakat burada kumarhane reklamları görüyorum . zaten yaptığınız iş illegal . tavsiyem, izlettiğiniz filmleri sponse edecek firmalr bulun . ararsanız bulursunuz . içine böyle bir korku endişe düştüğünde Allah yetişir !

selma
27 Ocak 2013

tecessüs e sen salak bir yorumcusun yahu adam sandık ta okuduk o kadar.kendinle bu kadar çelişen anca bizim gibi müslüman ülkelerden çıkar.
”zaten yaptığınız iş illegal . tavsiyem, izlettiğiniz filmleri sponse edecek firmalr bulun . ararsanız bulursunuz . içine böyle bir korku endişe düştüğünde Allah yetişir ” demiş…denyo senin ne işin var burada verme destek o zaman..

kaan
06 Şubat 2013

adamlar begen yada begenme haksız savaşda bile kahraaman yaratıyorlar….biz 30 senedir terörle savşıp 20 yaşlarında askerlerimiz ögretmenlerimiz memurlarımız ölüyor ama bırak dünyayı kendi ülkemizde bile kahraman degil bu ölen insanlar suçllu demedikleri kaldı hoş diyenlerde çıkdı artık..demem oki savaş meydanlarrda degil arık medyada böle filmlerle kazanılıyor artık galiba…

ümitcann44
01 Mart 2013

harika bir film. Halk adına karar veren ve düşünenlerle, düşünmeyen bir halk.

Anonim
01 Kasım 2014

tecessüs mokayımn yorumuna

Yukarı Çık